Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr 2021
11:00
Kalundborg GB
1
KB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Sundby Bk.
3
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Vanløse
6
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
AC Amager Academy
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:30
Nykøbing FC
0
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Brøndbyernes IF (2)
3
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Fremad Valby
0
AC Amager Academy
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Holbæk B&I
2
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
Farum BK (2)
1
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
KB (2)
1
Gladsaxe-Hero BK
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
Nykøbing FC
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Kalundborg GB
0
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Vanløse
2
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:15
Hørsholm-Usserød IK
2
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Sundby Bk.
2
KB (2)
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:30
Holbæk B&I
1
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Fremad Valby
1
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
AC Amager Academy
8
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
10:00
KB (2)
0
Vanløse
7
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
12:00
Farum BK (2)
1
Nykøbing FC
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
12:00
Nykøbing FC
0
AC Amager Academy
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:30
Nykøbing FC
4
Kalundborg GB
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
3
AC Amager Academy
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Vanløse
4
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
14:00
KB (2)
1
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
14:00
Farum BK (2)
3
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Fremad Valby
2
KB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
4
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
AC Amager Academy
0
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
16:00
Sundby Bk.
0
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Kalundborg GB
3
Farum BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Brøndbyernes IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
Brøndbyernes IF (2)
7
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
Kalundborg GB
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
Fremad Valby
2
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
AC Amager Academy
1
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
10:00
KB (2)
0
Farum BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
Holbæk B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:00
Brøndbyernes IF (2)
8
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Farum BK (2)
0
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Brøndbyernes IF (2)
10
KB (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Vanløse
1
AC Amager Academy
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
16:00
Sundby Bk.
3
Kalundborg GB
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
Nykøbing FC
6
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
17:30
KB (2)
2
AC Amager Academy
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Brøndbyernes IF (2)
4
Kalundborg GB
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Farum BK (2)
2
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:00
Holbæk B&I
2
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Vanløse
7
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Holbæk B&I
2
Brøndbyernes IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Kalundborg GB
0
Vanløse
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:30
Nykøbing FC
3
KB (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:00
AC Amager Academy
2
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Nykøbing FC
0
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Sundby Bk.
0
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Farum BK (2)
0
AC Amager Academy
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
KB (2)
2
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Brøndbyernes IF (2)
1
Fremad Valby
6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Sundby Bk.
1
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Vanløse
5
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Kalundborg GB
2
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2021
18:00
Fremad Valby
2
Farum BK (2)
2
|
Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.
Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.