MENU

U15 Drenge Liga 2 (07) efterår, Pulje B1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
896912
14-08 2021
Kl. 11:00
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark
0 - 1
896910
14-08 2021
Kl. 12:00
GVI Brønshøj BK GVI. Nymosen
3 - 2
896909
15-08 2021
Kl. 10:00
Farum BK (2) KFUM BK, Roskilde Farum Park
1 - 3
896911
15-08 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center
2 - 2
896817
15-08 2021
Kl. 14:00
BK Frem Ringsted IF Frem, Valby IP
1 - 6
896916
21-08 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Farum BK (2) Tingbjerg Idrætspark
0 - 3
896917
21-08 2021
Kl. 12:00
LSF GVI Smørum Idrætscenter
2 - 2
896914
21-08 2021
Kl. 12:30
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion
1 - 2
896913
21-08 2021
Kl. 13:00
Holbæk B&I Glostrup Holbæk Sportsby
5 - 0
896915
22-08 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde BK Frem Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

896922
28-08 2021
Kl. 15:00
Glostrup GVI Glostrup Idrætspark
3 - 1
896920
29-08 2021
Kl. 10:00
Farum BK (2) LSF Farum Park
3 - 0
896918
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Ringsted IF Holbæk Sportsby
2 - 2
896925
04-09 2021
Kl. 12:00
GVI Farum BK (2) GVI. Nymosen
1 - 4
896926
04-09 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Greve Fodbold Tingbjerg Idrætspark
1 - 10
896923
04-09 2021
Kl. 12:30
Ringsted IF Glostrup Ringsted Stadion
3 - 0
896927
05-09 2021
Kl. 11:00
LSF BK Frem Smørum Idrætscenter
7 - 0
897168
11-09 2021
Kl. 12:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
2 - 3
897169
11-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
4 - 0
897170
11-09 2021
Kl. 12:00
Glostrup Farum BK (2) Glostrup Idrætspark
1 - 9
896928
11-09 2021
Kl. 13:00
Holbæk B&I Brønshøj BK Holbæk Sportsby
1 - 0
896929
12-09 2021
Kl. 14:00
BK Frem GVI Frem, Valby IP
0 - 2
896921
ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
3 - 1
897183
18-09 2021
Kl. 12:00
GVI Greve Fodbold GVI. Nymosen
3 - 5
897184
18-09 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Ringsted IF Tingbjerg Idrætspark
4 - 2
897171
19-09 2021
Kl. 10:00
Farum BK (2) BK Frem Farum Park
9 - 0
897185
19-09 2021
Kl. 11:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
3 - 2
897182
19-09 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Glostrup Lillevang Idrætscenter
3 - 0
896919
on
22-09 2021
Kl. 17:45
BK Frem Brønshøj BK Frem, Valby IP
2 - 2
896924
on
22-09 2021
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter
1 - 0
897186
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I GVI Holbæk Sportsby
2 - 0
897190
25-09 2021
Kl. 12:00
Glostrup BK Frem Glostrup Idrætspark
0 - 3
897187
25-09 2021
Kl. 12:30
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion
3 - 1
897189
26-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Farum BK (2) Greve Idræts Center
1 - 2
897188
on
29-09 2021
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Brønshøj BK Lillevang Idrætscenter
9 - 0
897193
02-10 2021
Kl. 12:00
GVI Ringsted IF GVI. Nymosen
2 - 3
897195
02-10 2021
Kl. 12:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
1 - 1
897192
03-10 2021
Kl. 10:00
Farum BK (2) Holbæk B&I Farum Park
0 - 3
897191
03-10 2021
Kl. 14:00
BK Frem Greve Fodbold Frem, Valby IP
1 - 6
897194
03-10 2021
Kl. 14:30
Glostrup Brønshøj BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
897199
09-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Glostrup Greve Idræts Center
8 - 0
897200
10-10 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK LSF Tingbjerg Idrætspark
0 - 1
897196
10-10 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I BK Frem Holbæk Sportsby
2 - 1
897197
10-10 2021
Kl. 12:00
Ringsted IF Farum BK (2) Ringsted Stadion
2 - 3
897198
10-10 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde GVI Lillevang Idrætscenter
12 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår
Pulje A med 10 hold består udelukkende af klubber med licens (pulje A fastlagt efter tildelt licensplacering).

Pulje B pulje 1 og 2 er sidestillet består af resterende licensklubber samt klubber valgt uden licens.

Alle puljer afvikles som enkeltturnering og der er en oprykker fra begge B puljer til forårets Pulje A. Endvidere er der en oprykker fra hver LU til forårets B puljer.

Log ind