MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
692828 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 4
692829
17-04 2021
Kl. 10:00
NNU Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 3
692827
17-04 2021
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
6 - 3
692830
17-04 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Mern UIF Hundige Boldfælled
1 - 15
692825
18-04 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Sierslev FC Bårse Stadion
2 - 2
692826
18-04 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Køge Union (1) Holmebækskolen
5 - 2
692880
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Hundige BK Ørslev Stadion
8 - 6
692831 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Faxe Ladeplads IF Sct. Jørgens IF Faxe Ladeplads Stadion
3 - 2
692832
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Køge Union (1) Mern UIF Ellemarkskolens bane
1 - 3
692833
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hastrup FC Benløse IF (1) Holmebækskolen
1 - 4
692834 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Bårse IF Dyrskuepladsen
2 - 1
692879 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Sierslev FC NNU Sierslev Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

692884 fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

692883
24-04 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Køge Union (1) Benløsehallen
1 - 6
692886
24-04 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Sierslev FC Hundige Boldfælled
3 - 1
692881
25-04 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Faxe Ladeplads IF Bårse Stadion
7 - 2
692882
25-04 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
3 - 0
692885
25-04 2021
Kl. 11:00
NNU Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2 - 1
692891
01-05 2021
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Sct. Jørgens IF Benløsehallen
8 - 0
692892
01-05 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Mern UIF Sierslev Sportsplads
1 - 7
692887
02-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF NNU Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

692889
02-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Bårse IF Holmebækskolen
8 - 1
692890
02-05 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Hundige BK Dyrskuepladsen
6 - 3
692888
02-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Ørslev GIF (V) Ellemarkskolens bane
7 - 3
692895 fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Køge Union (1) Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 7
692898
08-05 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Faxe Ladeplads IF Hundige Boldfælled
5 - 4
692893
09-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Benløse IF (1) Bårse Stadion
692894
09-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
692897
09-05 2021
Kl. 11:00
NNU Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
692904 fr
14-05 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Bårse IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
692899
16-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
692901
16-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Hundige BK Holmebækskolen
692900
16-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Sierslev FC Ellemarkskolens bane
692902
16-05 2021
Kl. 13:00
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
692903 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Benløse IF (1) NNU Benløsehallen
692896 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Sierslev FC Ørslev Stadion
692908 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
692910
22-05 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Benløse IF (1) Hundige Boldfælled
692907
22-05 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Næstved FC 77 Sierslev Sportsplads
692905
23-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Køge Union (1) Bårse Stadion
692906
23-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Hastrup FC Mern Stadion
692909
23-05 2021
Kl. 11:00
NNU Sct. Jørgens IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
694420
30-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF NNU Bårse Stadion
694421
30-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Sierslev FC Faxe Ladeplads Stadion
694423
30-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Ørslev GIF (V) Holmebækskolen
694422
30-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Næstved FC 77 Ellemarkskolens bane
694425
30-05 2021
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
694424 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Benløse IF (1) Mern UIF Benløsehallen
694429 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Benløse IF (1) Ørslev Stadion
694431
05-06 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Bårse IF Hundige Boldfælled
694428
05-06 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Hastrup FC Sierslev Sportsplads
694426
06-06 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Sct. Jørgens IF Mern Stadion
694427
06-06 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
694430
06-06 2021
Kl. 13:00
Køge Union (1) NNU Ellemarkskolens bane
694436 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
694435
12-06 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Sierslev FC Benløsehallen
694432
13-06 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Mern UIF Bårse Stadion
694433
13-06 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Køge Union (1) Faxe Ladeplads Stadion
694434
13-06 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Næstved FC 77 Holmebækskolen
694437
13-06 2021
Kl. 11:00
NNU Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
692824 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Bårse IF Ørslev Stadion
692823
19-06 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Sct. Jørgens IF Sierslev Sportsplads
692819
20-06 2021
Kl. 10:00
Mern UIF NNU Mern Stadion
692820
20-06 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Hastrup FC Faxe Ladeplads Stadion
692822
20-06 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Benløse IF (1) Dyrskuepladsen
692821
20-06 2021
Kl. 13:00
Køge Union (1) Hundige BK Ellemarkskolens bane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind