MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
692828 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 4
692829
17-04 2021
Kl. 10:00
NNU Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 3
692827
17-04 2021
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
6 - 3
692830
17-04 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Mern UIF Hundige Boldfælled
1 - 15
692825
18-04 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Sierslev FC Bårse Stadion
2 - 2
692826
18-04 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Køge Union (1) Holmebækskolen
5 - 2
692880
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Hundige BK Ørslev Stadion
8 - 6
692831 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Faxe Ladeplads IF Sct. Jørgens IF Faxe Ladeplads Stadion
3 - 2
692832
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Køge Union (1) Mern UIF Ellemarkskolens bane
1 - 3
692833
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hastrup FC Benløse IF (1) Holmebækskolen
1 - 4
692834 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Bårse IF Dyrskuepladsen
2 - 1
692879 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Sierslev FC NNU Sierslev Sportsplads
Udehold taberdømt
692884 fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
692883
24-04 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Køge Union (1) Benløsehallen
1 - 6
692886
24-04 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Sierslev FC Hundige Boldfælled
3 - 1
692881
25-04 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Faxe Ladeplads IF Bårse Stadion
7 - 2
692882
25-04 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
Hjemmehold taberdømt
692885
25-04 2021
Kl. 11:00
NNU Næstved FC 77 Nygårdsvej Idrætsanlæg
2 - 1
692891
01-05 2021
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Sct. Jørgens IF Benløsehallen
8 - 0
692892
01-05 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Mern UIF Sierslev Sportsplads
1 - 7
692887
02-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF NNU Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
692889
02-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Bårse IF Holmebækskolen
8 - 1
692890
02-05 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Hundige BK Dyrskuepladsen
6 - 3
692888
02-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Ørslev GIF (V) Ellemarkskolens bane
7 - 3
692895
fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Køge Union (1) Nygårdsvej Idrætsanlæg
0 - 7
692898
08-05 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Faxe Ladeplads IF Hundige Boldfælled
5 - 4
692893
09-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Benløse IF (1) Bårse Stadion
1 - 3
692894
09-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
4 - 2
692897
09-05 2021
Kl. 11:00
NNU Hastrup FC Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 4
692899
16-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
3 - 6
692901
16-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Hundige BK Holmebækskolen
12 - 2
692900
16-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Sierslev FC Ellemarkskolens bane
7 - 0
692902
16-05 2021
Kl. 13:00
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
4 - 7
692903
ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Benløse IF (1) NNU Benløsehallen
6 - 4
692896
ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Sierslev FC Ørslev Stadion
5 - 1
692908
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
1 - 2
692910
22-05 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Benløse IF (1) Hundige Boldfælled
Udehold taberdømt
692907
22-05 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Næstved FC 77 Sierslev Sportsplads
7 - 0
692905
23-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Køge Union (1) Bårse Stadion
0 - 11
692906
23-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Hastrup FC Mern Stadion
1 - 2
692904 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Bårse IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 1
694420
30-05 2021
Kl. 10:00
Bårse IF NNU Bårse Stadion
Udehold taberdømt
694421
30-05 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Sierslev FC Faxe Ladeplads Stadion
6 - 5
694423
30-05 2021
Kl. 11:00
Hastrup FC Ørslev GIF (V) Holmebækskolen
Udehold taberdømt
694422
30-05 2021
Kl. 12:00
Køge Union (1) Næstved FC 77 Ellemarkskolens bane
8 - 3
694425
30-05 2021
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
8 - 4
694424
ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Benløse IF (1) Mern UIF Benløsehallen
1 - 5
694429
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Benløse IF (1) Ørslev Stadion
2 - 6
694428
05-06 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Hastrup FC Sierslev Sportsplads
2 - 7
694427
06-06 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0 - 5
694430
06-06 2021
Kl. 13:00
Køge Union (1) NNU Ellemarkskolens bane
Udehold taberdømt
692909 on
09-06 2021
Kl. 19:00
NNU Sct. Jørgens IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 4
694436 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Ørslev GIF (V) Nygårdsvej Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
694435
12-06 2021
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Sierslev FC Benløsehallen
3 - 2
694432
13-06 2021
Kl. 10:00
Bårse IF Mern UIF Bårse Stadion
3 - 5
694433
13-06 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Køge Union (1) Faxe Ladeplads Stadion
1 - 3
694437
13-06 2021
Kl. 11:00
NNU Hundige BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
692824
ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Bårse IF Ørslev Stadion
7 - 1
694426
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Mern UIF Sct. Jørgens IF Mern Stadion
4 - 1
694434
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Hastrup FC Dyrskuepladsen
1 - 4
692819
19-06 2021
Kl. 14:00
Mern UIF NNU Mern Stadion
Udehold taberdømt
692823
19-06 2021
Kl. 14:00
Sierslev FC Sct. Jørgens IF Sierslev Sportsplads
Udehold taberdømt
692820
20-06 2021
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Hastrup FC Faxe Ladeplads Stadion
3 - 1
692822
20-06 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Benløse IF (1) Dyrskuepladsen
0 - 5
692821
20-06 2021
Kl. 13:00
Køge Union (1) Hundige BK Ellemarkskolens bane
8 - 1
694431 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Hundige BK Bårse IF Hundige Boldfælled
8 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind