Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. jan 2021
18:30
Holbæk United
1
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2021
16:00
Hvalsø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2021
16:00
Benløse IF
1
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2021
18:30
Hvalsø IF
6
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2021
13:30
IF Frem Bjæverskov
1
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2021
13:30
Oversidder
Holbæk United
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2021
14:00
Benløse IF
0
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2021
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
7
Holbæk United
2
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2021
13:00
Greve Fodbold
2
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2021
16:00
Benløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2021
16:00
Suså IF
2
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2021
13:30
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2021
18:30
Greve Fodbold
1
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2021
13:30
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2021
14:00
Suså IF
1
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2021
18:30
Greve Fodbold
3
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2021
18:30
IF Frem Bjæverskov
4
Holbæk United
2
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2021
13:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2021
16:00
Benløse IF
0
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
13:00
Benløse IF
2
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
13:30
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
16:00
Hvalsø IF
2
Holbæk United
0
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2021
13:30
Oversidder
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2021
18:30
Holbæk United
0
Benløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2021
13:30
Greve Fodbold
1
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2021
16:00
IF Frem Bjæverskov
0
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
17:00
Suså IF
2
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:30
Greve Fodbold
1
Holbæk United
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:30
Oversidder
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Benløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:30
Holbæk United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
16:00
Greve Fodbold
0
Hvalsø IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
13:30
Oversidder
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
19:00
Holbæk United
0
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Hvalsø IF
3
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
8
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:30
Holbæk United
2
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
4
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Benløse IF
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
13:30
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:30
Holbæk United
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
2
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
19:00
Suså IF
6
Greve Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Suså IF
2
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Holbæk United
0
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
19:00
Suså IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
IF Frem Bjæverskov
0
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Benløse IF
4
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Suså IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Hvalsø IF
1
IF Frem Bjæverskov
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Greve Fodbold
3
|
Se op- og nedrykningsscenarier her:
Turneringsafslutning i oprykningspuljerne:https://dbusjaelland.dk/klubinfo/vigtig-viden-turnering/op-og-nedrykningstilfaelde-herre-senior/
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 19. juni 2021 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen