MENU

Serie 2 , Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
922260
14-08 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Måløv BK Albertslund Stadion
2
-
3
922255
14-08 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Brøndby Elverroad Kunstgræs
3
-
3
922256
14-08 2021
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Avedøre IF Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
922259
14-08 2021
Kl. 15:30
LSF B. 77, Rødovre Smørum Idrætscenter
0
-
4
922263
21-08 2021
Kl. 11:00
Orient GI Nerashté, Ballerup Islev Skole
1
-
0
922265
21-08 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre INVICTUS XI Valhøj Skole
4
-
0
922261
21-08 2021
Kl. 14:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
3
-
0
922268
21-08 2021
Kl. 14:30
Glostrup B. 1973, Herlev Glostrup Idrætspark
1
-
1
922267
22-08 2021
Kl. 13:00
Brøndby Albertslund IF Brøndby Stadion
1
-
3
922257
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF Glostrup Springforbi fodboldbaner
4
-
1
922271
28-08 2021
Kl. 10:15
Avedøre IF Orient GI Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
922274
28-08 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
3
-
0
922269
28-08 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup B. 77, Rødovre Damgårdsparken, Ballerup
1
-
3
922270
28-08 2021
Kl. 13:30
Taarbæk IF B. 1973, Herlev Springforbi fodboldbaner
6
-
3
922273
28-08 2021
Kl. 15:30
LSF Brøndby Smørum Idrætscenter
0
-
6
922272
29-08 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
3
922278
fr
03-09 2021
Kl. 18:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
1
-
1
922276
04-09 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
0
-
0
922277
04-09 2021
Kl. 11:00
Orient GI Taarbæk IF Islev Skole
4
-
1
922275
04-09 2021
Kl. 14:00
Måløv BK Nerashté, Ballerup Måløv Idrætspark
2
-
2
922280
04-09 2021
Kl. 14:30
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark
Udehold taberdømt
922279
05-09 2021
Kl. 13:00
Brøndby INVICTUS XI Brøndby Stadion
1
-
3
922282
to
09-09 2021
Kl. 18:15
Taarbæk IF Albertslund IF Springforbi fodboldbaner
1
-
1
922285
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Orient GI B. 77, Rødovre Islev Skole
1
-
1
922283
11-09 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Måløv BK Avedøre Stadion
0
-
3
922281
11-09 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Brøndby Damgårdsparken, Ballerup
3
-
1
922286
11-09 2021
Kl. 15:30
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
0
-
1
922284
12-09 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Glostrup Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
922290
18-09 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF LSF Albertslund Stadion
4
-
1
922289
18-09 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Taarbæk IF Valhøj Skole
2
-
4
922287
18-09 2021
Kl. 14:00
Måløv BK Orient GI Måløv Idrætspark
4
-
4
922294
18-09 2021
Kl. 14:30
Glostrup Nerashté, Ballerup Glostrup Idrætspark
0
-
5
922288
18-09 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev INVICTUS XI Elverroad Kunstgræs
4
-
4
922293
19-09 2021
Kl. 13:00
Brøndby Avedøre IF Brøndby Stadion
6
-
1
922493
25-09 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
1
-
3
922496
25-09 2021
Kl. 11:00
Orient GI Brøndby Islev Skole
3
-
3
922502
25-09 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Måløv BK Valhøj Skole
1
-
2
922295
25-09 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup B. 1973, Herlev Damgårdsparken, Ballerup
2
-
3
922296
25-09 2021
Kl. 13:30
Taarbæk IF LSF Springforbi fodboldbaner
8
-
0
922494
26-09 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
922508
02-10 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Nerashté, Ballerup Albertslund Stadion
1
-
3
922505
02-10 2021
Kl. 14:00
Måløv BK Taarbæk IF Måløv Idrætspark
4
-
3
922642
02-10 2021
Kl. 14:30
Glostrup Orient GI Glostrup Idrætspark
3
-
3
922506
02-10 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Avedøre IF Elverroad Kunstgræs
9
-
0
922507
02-10 2021
Kl. 15:30
LSF INVICTUS XI Smørum Idrætscenter
0
-
5
922509
03-10 2021
Kl. 13:00
Brøndby B. 77, Rødovre Brøndby Stadion
2
-
5
923675
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF INVICTUS XI Lyngby Stadion
2
-
1
921797
09-10 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion
1
-
3
921798
09-10 2021
Kl. 11:00
Orient GI B. 1973, Herlev Islev Skole
3
-
0
921799
09-10 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
4
-
2
922810
09-10 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup LSF Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
922643
09-10 2021
Kl. 14:00
Måløv BK Brøndby Måløv Idrætspark
7
-
1
921805
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Taarbæk IF Brøndby Lyngby Stadion
2
-
0
921808
16-10 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
2
-
3
921809
16-10 2021
Kl. 14:30
Glostrup Måløv BK Glostrup Idrætspark
3
-
1
921804
16-10 2021
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev B. 77, Rødovre Elverroad Kunstgræs
2
-
1
921807
16-10 2021
Kl. 15:30
LSF Avedøre IF Smørum Idrætscenter
2
-
5
921806
17-10 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Nerashté, Ballerup Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
921817
23-10 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF INVICTUS XI Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
5
921855
23-10 2021
Kl. 11:00
Orient GI LSF Espelunden Kunstgræs
9
-
1
921857
23-10 2021
Kl. 11:00
Brøndby Glostrup Brøndby Stadion
3
-
3
921856
23-10 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Albertslund IF Valhøj Skole
2
-
2
921811
23-10 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Taarbæk IF Damgårdsparken, Ballerup
1
-
7
921810
23-10 2021
Kl. 14:00
Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
1
-
4
922262
30-10 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Taarbæk IF Avedøre Stadion
0
-
16
922258
31-10 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Orient GI Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
924117
to
31-03 2022
Kl. 20:30
Orient GI INVICTUS XI Espelunden Kunstgræs
2
-
1
924116
02-04 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF Nerashté, Ballerup Avedøre Stadion
3
-
6
924120
02-04 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre LSF Espelunden Kunstgræs
6
-
0
924122
02-04 2022
Kl. 14:30
Glostrup Taarbæk IF Glostrup Idrætspark
1
-
4
921858
02-04 2022
Kl. 15:15
Måløv BK Albertslund IF Måløv Idrætspark
5
-
0
924121
03-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
6
-
2
924129
09-04 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Brøndby Albertslund Stadion
0
-
5
924128
09-04 2022
Kl. 13:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
1
-
4
924126
09-04 2022
Kl. 14:00
Taarbæk IF Avedøre IF Lyngby Stadion
7
-
0
924123
09-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Glostrup Elverroad Kunstgræs
6
-
0
924125
09-04 2022
Kl. 16:15
Nerashté, Ballerup Orient GI Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
2
924127
10-04 2022
Kl. 14:45
INVICTUS XI B. 77, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
1
924224
16-04 2022
Kl. 11:00
Orient GI Avedøre IF Islev Skole
3
-
0
924225
16-04 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Nerashté, Ballerup Valhøj Skole
1
-
3
924221
16-04 2022
Kl. 14:00
Måløv BK INVICTUS XI Måløv Idrætspark
2
-
3
924223
16-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Taarbæk IF Elverroad Kunstgræs
3
-
4
924227
17-04 2022
Kl. 11:00
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark
9
-
1
924226
17-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby LSF Brøndby Stadion
3
-
1
924229
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Taarbæk IF Orient GI Springforbi fodboldbaner
0
-
3
924230
23-04 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
0
-
2
924228
23-04 2022
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Måløv BK Damgårdsparken, Ballerup
0
-
1
924237
23-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
924231
24-04 2022
Kl. 12:30
INVICTUS XI Brøndby Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
2
924232
to
28-04 2022
Kl. 18:30
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
1
-
2
924241
30-04 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Taarbæk IF Albertslund Stadion
0
-
10
924240
30-04 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Orient GI Valhøj Skole
0
-
5
924238
30-04 2022
Kl. 14:00
Måløv BK Avedøre IF Måløv Idrætspark
9
-
0
924243
30-04 2022
Kl. 14:30
Glostrup INVICTUS XI Glostrup Idrætspark
1
-
1
924239
30-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs
12
-
0
924242
01-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby Nerashté, Ballerup Brøndby Stadion
2
-
1
924245
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF B. 77, Rødovre Springforbi fodboldbaner
0
-
0
924246
07-05 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF Brøndby Avedøre Stadion
0
-
9
924248
07-05 2022
Kl. 11:00
Orient GI Måløv BK Islev Skole
1
-
2
924249
07-05 2022
Kl. 11:00
LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
924244
07-05 2022
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Glostrup Damgårdsparken, Ballerup
2
-
0
924247
08-05 2022
Kl. 12:30
INVICTUS XI B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
924261
14-05 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF INVICTUS XI Albertslund Stadion
0
-
7
924262
14-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby Orient GI Brøndby Stadion
3
-
4
924260
14-05 2022
Kl. 13:00
LSF Taarbæk IF Smørum Idrætscenter
0
-
8
924250
14-05 2022
Kl. 14:00
Måløv BK B. 77, Rødovre Måløv Idrætspark
1
-
0
924263
14-05 2022
Kl. 14:30
Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark
7
-
1
924257
14-05 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Nerashté, Ballerup Elverroad Kunstgræs
1
-
1
924265
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF Måløv BK Springforbi fodboldbaner
3
-
1
924268
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Orient GI Glostrup Islev Skole
4
-
0
924266
21-05 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF B. 1973, Herlev Avedøre Stadion
1
-
2
924269
21-05 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Brøndby Valhøj Skole
1
-
2
924264
21-05 2022
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Albertslund IF Damgårdsparken, Ballerup
10
-
1
924267
22-05 2022
Kl. 14:45
INVICTUS XI LSF Vallensbæk Idrætscenter kunst
6
-
0
924476
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark
2
-
1
924473
28-05 2022
Kl. 11:00
LSF Nerashté, Ballerup Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
924474
28-05 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion
1
-
5
924471
28-05 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Orient GI Elverroad Kunstgræs
0
-
1
924472
29-05 2022
Kl. 12:30
INVICTUS XI Taarbæk IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
1
924475
29-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby Måløv BK Brøndby Stadion
1
-
5
924500
04-06 2022
Kl. 10:30
Avedøre IF LSF Avedøre Stadion
1
-
0
924517
04-06 2022
Kl. 11:00
Orient GI Albertslund IF Islev Skole
15
-
1
924559
04-06 2022
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre B. 1973, Herlev Valhøj Skole
2
-
4
924499
04-06 2022
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup INVICTUS XI Damgårdsparken, Ballerup
0
-
1
924493
04-06 2022
Kl. 14:00
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
5
-
1
924560
05-06 2022
Kl. 13:00
Brøndby Taarbæk IF Brøndby Stadion
2
-
1
924562
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Taarbæk IF Nerashté, Ballerup Springforbi fodboldbaner
2
-
5
924573
11-06 2022
Kl. 11:00
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter
1
-
14
924574
11-06 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
1
-
11
924575
11-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup Brøndby Glostrup Idrætspark
3
-
2
924566
11-06 2022
Kl. 12:30
INVICTUS XI Avedøre IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
Udehold taberdømt
924561
11-06 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad Kunstgræs
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind