MENU

Serie 3 , Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973485
14-08 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
4
-
0
973490
14-08 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Himmelev-Veddelev BK Hedehusene Idrætspark
3
-
2
973492
14-08 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Ejby IF Fodbold Tåstrup Idrætspark
1
-
4
973541
21-08 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
2
-
0
973509
21-08 2021
Kl. 14:45
Havdrup GI Fløng-Hedehusene Havdrup Idrætscenter
0
-
0
973498
21-08 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Kunstgræsbane
3
-
2
973496
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Jersie United Ejby Stadion
5
-
1
973545
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Køge BK Havdrup GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
5
973546
28-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter
1
-
1
973548
28-08 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Ejby IF Fodbold Hedehusene Idrætspark
1
-
3
973547
28-08 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
973543 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
0
-
6
973551
04-09 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Køge BK Ejby Stadion
5
-
1
973552
04-09 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
0
973607
04-09 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætsplads
2
-
0
973554
05-09 2021
Kl. 14:45
Havdrup GI Vallensbæk IF Havdrup Idrætscenter
3
-
3
973553
ti
07-09 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK FC Ishøj Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
973608
on
08-09 2021
Kl. 20:00
Solrød FC Jersie United Solrød Idrætscenter
0
-
1
973609
to
09-09 2021
Kl. 19:30
Køge BK Torslunde-Ishøj IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
973638
11-09 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
7
-
0
973641
11-09 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Solrød FC Hedehusene Idrætspark
4
-
2
973640
11-09 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Ejby IF Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
0
-
6
975343
11-09 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI Himmelev Kunstgræsbane
0
-
1
975655 ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Jersie United Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
Udehold taberdømt
973487
on
15-09 2021
Kl. 19:00
FC Ishøj Solrød FC Ishøj Idrætscenter
0
-
1
976077
18-09 2021
Kl. 13:30
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
2
-
2
976073
18-09 2021
Kl. 14:45
Havdrup GI FC Ishøj Havdrup Idrætscenter
3
-
1
975656
18-09 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Ejby IF Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
976075
19-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk IF Ishøj Idrætsplads
2
-
4
975658
ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF Fløng-Hedehusene Karlslunde Stadion, Kunstgræs
2
-
1
976080
25-09 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Jersie United Ishøj Idrætscenter
5
-
2
976115
25-09 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Taastrup FC Hedehusene Idrætspark
1
-
0
976082
25-09 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
976116
25-09 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Torslunde-Ishøj IF Himmelev Kunstgræsbane
5
-
2
976079
25-09 2021
Kl. 15:30
Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
973491
ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Jersie United Havdrup GI Solrød Idrætscenter kunstgræs
0
-
5
976119
02-10 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
976167
02-10 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Havdrup GI Ishøj Idrætsplads
0
-
2
976168
02-10 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
5
-
0
976120
02-10 2021
Kl. 14:00
Jersie United Fløng-Hedehusene Jersie-Hallen
1
-
6
973497
on
06-10 2021
Kl. 19:00
FC Ishøj Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter
1
-
2
976169
09-10 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Torslunde-Ishøj IF Ejby Stadion
3
-
0
976171
09-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter
0
-
1
976174
09-10 2021
Kl. 14:15
Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
1
-
2
976172
09-10 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
5
-
0
976173
09-10 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF Himmelev Kunstgræsbane
6
-
0
976117
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Havdrup GI Ejby Stadion
3
-
4
976176
16-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
2
-
2
976177
16-10 2021
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Køge BK Hedehusene idrætspark Kunstgræs
4
-
5
976180
16-10 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
1
-
1
976179
16-10 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK Tåstrup Idrætspark
2
-
2
976178
16-10 2021
Kl. 14:00
Jersie United Vallensbæk IF Jersie-Hallen
2
-
1
976196
23-10 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætsplads
0
-
1
976181
23-10 2021
Kl. 12:00
Ejby IF Fodbold Karlslunde IF Ejby Stadion
3
-
1
976183
23-10 2021
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
976186
23-10 2021
Kl. 14:45
Havdrup GI Taastrup FC Solrød Idrætscenter
6
-
1
976184
23-10 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Jersie United Himmelev Kunstgræsbane
2
-
1
976182
23-10 2021
Kl. 15:30
Køge BK FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
976175
ma
25-10 2021
Kl. 19:30
Karlslunde IF Havdrup GI Karlslunde Stadion
0
-
2
976118
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold FC Ishøj Ejby Stadion
2
-
1
973550
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
4
973549
30-10 2021
Kl. 12:00
Jersie United Torslunde-Ishøj IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
2
-
0
976170
on
03-11 2021
Kl. 19:30
Køge BK Jersie United Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
976074
06-11 2021
Kl. 13:30
Taastrup FC Jersie United NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
976121
fr
12-11 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Køge BK Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
973486
20-11 2021
Kl. 15:00
Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
976204
to
31-03 2022
Kl. 19:00
Havdrup GI Jersie United Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
3
976251
02-04 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads
Udehold taberdømt
976255
02-04 2022
Kl. 12:00
Solrød FC FC Ishøj Solrød Idrætscenter
0
-
0
976202
02-04 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
976200
02-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Taastrup FC Ejby Stadion
3
-
2
976203
02-04 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Himmelev Kunstgræsbane
0
-
2
980505
09-04 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Havdrup GI Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0
-
1
980502
09-04 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980506
09-04 2022
Kl. 14:00
Jersie United Ejby IF Fodbold Jersie-Hallen
Hjemmehold taberdømt
980503
09-04 2022
Kl. 14:45
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
980504
09-04 2022
Kl. 15:00
Vallensbæk IF FC Ishøj Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
980507
09-04 2022
Kl. 15:00
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
980548
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Havdrup GI Køge BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
2
980550
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
5
-
1
980549
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Jersie United Ishøj Idrætsplads
3
-
0
980546
16-04 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980547
16-04 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
980553
on
20-04 2022
Kl. 19:00
FC Ishøj Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætscenter
1
-
0
980556
on
20-04 2022
Kl. 19:30
Jersie United Solrød FC Solrød Idrætscenter
0
-
1
980555
23-04 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Torslunde-Ishøj IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs
6
-
2
980557
23-04 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Karlslunde IF Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
980552
23-04 2022
Kl. 14:00
Køge BK Ejby IF Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
5
980554
23-04 2022
Kl. 15:00
Vallensbæk IF Havdrup GI Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
980560
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Havdrup GI Himmelev-Veddelev BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
1
980562
30-04 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Køge BK Ishøj Idrætsplads
2
-
4
980563
30-04 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Fløng-Hedehusene Solrød Idrætscenter
2
-
1
980559
30-04 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Jersie United Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980561
30-04 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
1
-
2
980558
30-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Vallensbæk IF Ejby Stadion
6
-
2
980569
07-05 2022
Kl. 11:30
Jersie United Taastrup FC Jersie-Hallen
5
-
0
980567
07-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Karlslunde IF Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
980564
07-05 2022
Kl. 12:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
980565
07-05 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Havdrup GI Ishøj Idrætscenter
2
-
2
980568
07-05 2022
Kl. 13:30
Ejby IF Fodbold Himmelev-Veddelev BK Ejby Stadion
Udehold taberdømt
980566
07-05 2022
Kl. 15:00
Vallensbæk IF Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
980757
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Havdrup GI Ejby IF Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
1
980765
14-05 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætsplads
3
-
1
980768
14-05 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
5
-
0
980762
14-05 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980764
14-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Tåstrup Idrætspark
1
-
5
980763
14-05 2022
Kl. 14:00
Jersie United FC Ishøj Jersie-Hallen
1
-
4
980520
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Fløng-Hedehusene Ejby Stadion
4
-
2
980770
21-05 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætscenter
1
-
3
980772
21-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Jersie United Hedehusene Idrætspark
1
-
2
980769
21-05 2022
Kl. 14:00
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
980771
21-05 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
0
980839
21-05 2022
Kl. 14:45
Havdrup GI Torslunde-Ishøj IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
980774
21-05 2022
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Kunstgræsbane
2
-
3
980857
28-05 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætsplads
0
-
2
980858
28-05 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter
2
-
1
980840
28-05 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980841
28-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene FC Ishøj Hedehusene Idrætspark
4
-
2
980855
28-05 2022
Kl. 13:00
Jersie United Køge BK Jersie-Hallen
3
-
1
980856
28-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Vallensbæk IF Tåstrup Idrætspark
3
-
1
980865
04-06 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
0
-
0
980859
04-06 2022
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC Ejby Stadion
5
-
1
980860
04-06 2022
Kl. 14:00
Køge BK Fløng-Hedehusene Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
980862
04-06 2022
Kl. 14:30
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Kunstgræsbane
0
-
0
980863
04-06 2022
Kl. 14:30
Havdrup GI Karlslunde IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
980861
05-06 2022
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Jersie United Vallensbæk Idrætscenter
1
-
3
980869
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Jersie United Himmelev-Veddelev BK Jersie-Hallen
2
-
0
980866
11-06 2022
Kl. 11:00
Karlslunde IF Ejby IF Fodbold Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
980867
11-06 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Køge BK Ishøj Idrætscenter
3
-
2
980868
11-06 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Vallensbæk IF Hedehusene Idrætspark
6
-
2
980871
11-06 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Torslunde-Ishøj IF Solrød Idrætscenter
2
-
4
980870
11-06 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Havdrup GI Tåstrup Idrætspark
0
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind