MENU

Serie 4, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
460049
14-08 2021
Kl. 12:15
New City Taastrup FC Frihedens Idrætscenter
3 - 6
460084
15-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Sengeløse GI Ishøj Idrætscenter
4 - 5
460085
15-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Hundige BK Ishøj Idrætsplads
1 - 8
460050
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK (2) Mosede BK Avedøre Stadion
1 - 6
460144 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI New City Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 1
460140
21-08 2021
Kl. 13:00
Mosede BK FC Ishøj (1) Mosede-skolen
8 - 2
460141
22-08 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Rosenhøj BK (2) Hundige Boldfælled Kunst
8 - 1
460142 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
FC Hvidovre (1) Torslunde-Ishøj IF Avedøre Stadion
5 - 3
460143
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Fodbold Tåstrup Idrætspark
1 - 1
460171
28-08 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Taastrup FC Ballerup Idrætsby
2 - 4
460145
28-08 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) FC Hvidovre (1) Avedøre Stadion
2 - 2
460146
29-08 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) New City Ishøj Idrætscenter
6 - 4
460148
29-08 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætsplads
1 - 1
460210
29-08 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Sengeløse GI Hedehusene Idrætspark
4 - 2
460218
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Ballerup BK Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 0
460216
04-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Mosede BK Avedøre Stadion
0 - 6
460217
04-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF Tåstrup Idrætspark
6 - 3
460211
04-09 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Rosenhøj BK (2) Espelundens Idrætsanlæg
3 - 2
460212
05-09 2021
Kl. 12:15
New City Fløng-Hedehusene Fodbold Frihedens Idrætscenter
5 - 4
460215
05-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Ishøj (1) Hundige Boldfælled Kunst
2 - 1
460147
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
1 - 1
460134 on
08-09 2021
Kl. 18:00
BK Avarta (1) Ballerup BK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 5
460253
11-09 2021
Kl. 13:00
Mosede BK BK Avarta (1) Mosede-skolen
5 - 0
460251
11-09 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Taastrup FC Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
460252
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætscenter
3 - 1
460260
12-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Sengeløse GI Ishøj Idrætsplads
5 - 2
460261
12-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK FC Hvidovre (1) Hundige Boldfælled Kunst
3 - 0
460262
12-09 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK New City Ballerup Idrætsby
0 - 5
462226 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Rosenhøj BK (2) Sengeløse Idrætsanlæg
7 - 0
462225
18-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Mosede BK Tåstrup Idrætspark
0 - 2
461237
18-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
0 - 3
460395
18-09 2021
Kl. 12:15
New City Torslunde-Ishøj IF Frihedens Idrætscenter
3 - 2
462224
18-09 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Ballerup BK Hedehusene Idrætspark
3 - 3
460263
18-09 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Hundige BK Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
462229
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Mosede BK Sengeløse GI Mosede-skolen
4 - 1
462232
25-09 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) BK Avarta (1) Avedøre Stadion
1 - 4
462228
26-09 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj (1) Ballerup BK Ishøj Idrætscenter
2 - 1
462230
26-09 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætsplads
3 - 1
462231
26-09 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled Kunst
7 - 3
462227
26-09 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) New City Avedøre Stadion
2 - 6
462240
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI Hundige BK Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 5
462239
02-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Hvidovre (1) Tåstrup Idrætspark
4 - 2
462235
02-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Torslunde-Ishøj IF Ballerup Idrætsby
1 - 3
462238
02-10 2021
Kl. 15:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Rosenhøj BK (2) Hedehusene Idrætspark
5 - 0
462234
03-10 2021
Kl. 13:00
New City Mosede BK Frihedens Idrætscenter
2 - 5
474467
09-10 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Sengeløse GI Avedøre Stadion
3 - 3
462299
09-10 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Fløng-Hedehusene Fodbold Mosede-skolen
3 - 0
462292
09-10 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
462293
09-10 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Ballerup BK Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 0
462298
10-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
7 - 1
459993
10-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK New City Hundige Boldfælled Kunst
Udehold taberdømt
474909 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Sengeløse GI BK Avarta (1) Sengeløse Idrætsanlæg
2 - 4
474907
16-10 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Mosede BK Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
474553
17-10 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj (1) Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
2 - 1
474546
17-10 2021
Kl. 12:15
New City FC Hvidovre (1) Frihedens Idrætscenter
6 - 11
474557
17-10 2021
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Rosenhøj BK (2) Ishøj Idrætsplads
4 - 0
474908
17-10 2021
Kl. 13:15
Hundige BK Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
2 - 2
483099
23-10 2021
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Avedøre Stadion
3 - 2
483100
23-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Sengeløse GI Tåstrup Idrætspark
0 - 0
474972
23-10 2021
Kl. 13:00
BK Avarta (1) New City Espelundens Idrætsanlæg
1 - 2
478737
23-10 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Torslunde-Ishøj IF Mosede-skolen
4 - 0
478736
23-10 2021
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) FC Ishøj (1) Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
483097
24-10 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Ballerup BK Hundige Boldfælled Kunst
6 - 1
460098
30-10 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK FC Hvidovre (1) Ballerup Idrætsby
2 - 9
460128
30-10 2021
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold BK Avarta (1) Hedehusene Idrætspark
2 - 3
462233
06-11 2021
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Ishøj (1) Espelunden Kunstgræs
2 - 1
483468
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Ishøj (1) Sengeløse Idrætsanlæg
1 - 1
483114
02-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Ballerup BK Avedøre Stadion
4 - 2
483339
02-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC New City Gadehaveskolen kunstgræs
9 - 2
483112
02-04 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Rosenhøj BK (2) Mosede-skolen
Udehold taberdømt
483110
02-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Fløng-Hedehusene Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3 - 6
483113
03-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Torslunde-Ishøj IF Hundige Boldfælled Kunst
1 - 3
485130
09-04 2022
Kl. 12:45
Ballerup BK BK Avarta (1) Ballerup Idrætsby
3 - 1
485194
09-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0 - 5
483470
09-04 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Hundige BK Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
483469
10-04 2022
Kl. 12:15
New City Sengeløse GI Frihedens Idrætscenter
5 - 1
483471
10-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Mosede BK Ishøj Idrætscenter
3 - 1
485490
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Fløng-Hedehusene Fodbold Sengeløse Idrætsanlæg
3 - 1
485323
16-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Rosenhøj BK (2) Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
485195
16-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Torslunde-Ishøj IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 0
485231
17-04 2022
Kl. 12:15
New City FC Ishøj (1) Frihedens Idrætscenter
0 - 4
485232
17-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Mosede BK Hundige Boldfælled Kunst
0 - 0
485324
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Ballerup BK Tåstrup Idrætspark
4 - 1
485500
23-04 2022
Kl. 11:00
Mosede BK FC Hvidovre (1) Mosede-skolen
1 - 0
485652
23-04 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Sengeløse GI Ballerup Idrætsby
7 - 2
485492
23-04 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) BK Avarta (1) Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
485493
24-04 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) Hundige BK Ishøj Idrætscenter
0 - 3
485653
24-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold New City Hedehusene Idrætspark
4 - 2
485505
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
1 - 0
487056
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Torslunde-Ishøj IF Sengeløse Idrætsanlæg
1 - 3
487055
30-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Rosenhøj BK (2) Tåstrup Idrætspark
Udehold taberdømt
487053
30-04 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Hundige BK Avedøre Stadion
2 - 2
487054
30-04 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Ishøj (1) Hedehusene Idrætspark
0 - 0
485654
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Mosede BK Espelundens Idrætsanlæg
1 - 2
486335
01-05 2022
Kl. 12:15
New City Ballerup BK Frihedens Idrætscenter
5 - 5
485129
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætsplads
3 - 1
503607
07-05 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Fløng-Hedehusene Fodbold Ballerup Idrætsby
1 - 3
503603
07-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
3 - 2
503601
07-05 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Sengeløse GI Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
503605
08-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF New City Ishøj Idrætsplads
3 - 5
503606
08-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK BK Avarta (1) Hundige Boldfælled Kunst
10 - 3
503602
08-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) FC Hvidovre (1) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
506651
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Mosede BK Sengeløse Idrætsanlæg
0 - 3
503610
14-05 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK FC Ishøj (1) Ballerup Idrætsby
4 - 2
506650
14-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Hundige BK Tåstrup Idrætspark
1 - 2
503611
14-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Torslunde-Ishøj IF Hedehusene Idrætspark
0 - 0
503609
14-05 2022
Kl. 12:15
New City Rosenhøj BK (2) Frihedens Idrætscenter
Udehold taberdømt
503608
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) FC Hvidovre (1) Espelundens Idrætsanlæg
1 - 4
506657
21-05 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) Taastrup FC Avedøre Stadion
5 - 4
506654
21-05 2022
Kl. 13:00
Mosede BK New City Mosede-skolen
5 - 7
506652
21-05 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Fløng-Hedehusene Fodbold Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
506655
22-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Ballerup BK Ishøj Idrætsplads
4 - 1
506656
22-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Sengeløse GI Hundige Boldfælled Kunst
5 - 1
506653
22-05 2022
Kl. 14:00
FC Ishøj (1) BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
3 - 3
506663 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI FC Hvidovre (1) Sengeløse Idrætsanlæg
506662
28-05 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC BK Avarta (1) Tåstrup Idrætspark
506661
28-05 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Mosede BK Hedehusene Idrætspark
506660
28-05 2022
Kl. 15:30
Ballerup BK Rosenhøj BK (2) Ballerup Idrætsby
Udehold taberdømt
506658
29-05 2022
Kl. 12:15
New City Hundige BK Frihedens Idrætscenter
506659
29-05 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj (1) Ishøj Idrætsplads
506669
04-06 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Ishøj (1) Tåstrup Idrætspark
506664
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Avarta (1) Sengeløse GI Espelundens Idrætsanlæg
506665
04-06 2022
Kl. 16:00
Rosenhøj BK (2) Torslunde-Ishøj IF Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
506668
05-06 2022
Kl. 11:00
FC Hvidovre (1) New City Avedøre Stadion
506667
05-06 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Fløng-Hedehusene Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
506666 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Mosede BK Ballerup BK Mosede-skolen
506795 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Taastrup FC Sengeløse Idrætsanlæg
506673
11-06 2022
Kl. 11:00
Ballerup BK Hundige BK Ballerup Idrætsby
506670
11-06 2022
Kl. 12:15
New City BK Avarta (1) Frihedens Idrætscenter
506672
11-06 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætsplads
506775
11-06 2022
Kl. 14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold FC Hvidovre (1) Hedehusene Idrætspark
506671
12-06 2022
Kl. 15:00
FC Ishøj (1) Rosenhøj BK (2) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind