|
460049
|
lø14-08 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
460084
|
sø15-08 2021
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
460085
|
sø15-08 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
|
460050
|
ti17-08 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
460144
|
fr20-08 2021
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
460140
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
|
460141
|
sø22-08 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
460142
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
460143
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
460171
|
lø28-08 2021
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
|
460145
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
460146
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
460148
|
sø29-08 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
460210
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
460218
|
on01-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
460216
|
lø04-09 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
460217
|
lø04-09 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
460211
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
460212
|
sø05-09 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
460215
|
sø05-09 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
460147
|
ti07-09 2021
|
18:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
460134
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
460253
|
lø11-09 2021
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
460251
|
lø11-09 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
460252
|
sø12-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
460260
|
sø12-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
460261
|
sø12-09 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
460262
|
sø12-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
462226
|
fr17-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
462225
|
lø18-09 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
461237
|
lø18-09 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
460395
|
lø18-09 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
462224
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
460263
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
462229
|
ti21-09 2021
|
18:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
462232
|
lø25-09 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
462228
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
462230
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
462231
|
sø26-09 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
462227
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
462240
|
fr01-10 2021
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
462239
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
462235
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
462238
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
462234
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
474467
|
lø09-10 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
462299
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
462292
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
462293
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
462298
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
459993
|
sø10-10 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
UHT
|
|
|
474909
|
fr15-10 2021
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
474907
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
HHT
|
|
|
474553
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
474546
|
sø17-10 2021
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
474557
|
sø17-10 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
474908
|
sø17-10 2021
|
13:15
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
483099
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
483100
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
474972
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
478737
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
478736
|
lø23-10 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
483097
|
sø24-10 2021
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
460098
|
lø30-10 2021
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
460128
|
lø30-10 2021
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
462233
|
lø06-11 2021
|
15:30
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
483468
|
fr01-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
483114
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
483339
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
483112
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
UHT
|
|
|
483110
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
483113
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
485130
|
lø09-04 2022
|
12:45
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
485194
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
483470
|
lø09-04 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
483469
|
sø10-04 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
483471
|
sø10-04 2022
|
14:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
485490
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
485323
|
lø16-04 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UHT
|
|
|
485195
|
lø16-04 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
485231
|
sø17-04 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
485232
|
sø17-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
485324
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
485500
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
485652
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
485492
|
lø23-04 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
485493
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
485653
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
485505
|
ma25-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
487056
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
487055
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
487053
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
487054
|
lø30-04 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
485654
|
lø30-04 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
486335
|
sø01-05 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
485129
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
503607
|
lø07-05 2022
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
503603
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
503601
|
lø07-05 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
503605
|
sø08-05 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
503606
|
sø08-05 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
503602
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
506651
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
503610
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
506650
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
503611
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
503609
|
lø14-05 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
503608
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
506657
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
506654
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Mosede-skolen
|
|
|
|
506652
|
lø21-05 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
506655
|
sø22-05 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
506656
|
sø22-05 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
506653
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
506663
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
506662
|
lø28-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
506661
|
lø28-05 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
506660
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
UHT
|
|
|
506658
|
sø29-05 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
506659
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
506669
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
506664
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
506665
|
lø04-06 2022
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
506668
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
506667
|
sø05-06 2022
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
|
|
506666
|
ti07-06 2022
|
18:30
|
|
|
Mosede-skolen
|
UHT
|
|
|
506795
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Sengeløse Idrætsanlæg
|
|
|
|
506672
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
506673
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
506670
|
lø11-06 2022
|
12:15
|
|
|
Frihedens Idrætscenter
|
|
|
|
506775
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
506671
|
sø12-06 2022
|
15:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2