MENU

Serie 4, Pulje 12 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546254
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe BK Stensved Stadion
4 - 1
546311
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
1 - 2
546253
14-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2 - 2
546331
14-08 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby IF Fladsåhallen
1 - 3
546252
15-08 2021
Kl. 13:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion
5 - 0
546348
21-08 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3 - 1
546347
21-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Nyråd/Langebæk Alliancen Køng Idrætsplads
3 - 3
546351
21-08 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion
2 - 4
546345
22-08 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05 St. Heddinge Stadion
0 - 2
546355
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Store Heddinge BK Toksværd Idrætsplads
2 - 1
546353
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Karise IK Stensved Stadion
5 - 0
546352
28-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby IF Ørslev Stadion
1 - 1
546354
28-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe Ladeplads IF Køng Idrætsplads
1 - 5
546358
28-08 2021
Kl. 15:00
FK Sydsjælland 05 Hellested IF Lov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

546349
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Endeslev-Vråby IF Toksværd Olstrup Fodbold Endeslev-Vråby Stadion
4 - 1
546361
04-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Ørslev GIF (V) St. Heddinge Stadion
2 - 3
546363
04-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

546364
04-09 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF IF Svend Gønge Endeslev-Vråby Stadion
3 - 3
546368
04-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
3 - 1
546366
04-09 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Toksværd Olstrup Fodbold Hellested Stadion
3 - 1
546362
05-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Østmøn SGI Karise Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

546371
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Hellested IF Ørslev Stadion
3 - 1
546376
11-09 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Karise IK Fladsåhallen
6 - 0
546375
11-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads Stadion
5 - 0
546373
11-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Store Heddinge BK Køng Idrætsplads
0 - 3
546374
11-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
0 - 1
546372
11-09 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Østmøn SGI Stensved Stadion
8 - 5
546452
18-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF St. Heddinge Stadion
0 - 4
546533
18-09 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Nyråd/Langebæk Alliancen Endeslev-Vråby Stadion
3 - 1
546622
18-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
1 - 1
546614
18-09 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
2 - 0
546621
19-09 2021
Kl. 11:00
Hellested IF IF Svend Gønge Hellested Stadion
0 - 2
546502
19-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Toksværd Olstrup Fodbold Karise Stadion
1 - 3
546626
to
23-09 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion
2 - 7
546359
to
23-09 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe BK Mønshallerne
2 - 3
546624
25-09 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karise IK Ørslev Stadion
6 - 2
546627
25-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads
0 - 3
546628
25-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

546648 on
29-09 2021
Kl. 19:30
Faxe Ladeplads IF Hellested IF Faxe Stadion
5 - 0
546650
02-10 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK Nyråd/Langebæk Alliancen St. Heddinge Stadion
2 - 2
546949
02-10 2021
Kl. 12:00
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion
2 - 4
546655
02-10 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Fladsåhallen
0 - 6
546950
02-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
1 - 5
546944
02-10 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3 - 4
546652
03-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion
4 - 2
546649
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF Store Heddinge BK Endeslev-Vråby Stadion
3 - 1
546954
09-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Hellested IF St. Heddinge Stadion
2 - 0
546955
09-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
4 - 0
546966
09-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karise IK Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

546967
09-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Faxe BK Endeslev-Vråby Stadion
0 - 1
546965
09-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
2 - 1
546964
09-10 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Toksværd Olstrup Fodbold Stensved Stadion
1 - 10
546972
16-10 2021
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
4 - 2
546973
16-10 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Fladsåhallen
1 - 0
546975
16-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Store Heddinge BK Faxe Stadion
1 - 3
546970
16-10 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested IF Stensved Stadion
5 - 1
546968
17-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK Endeslev-Vråby IF Karise Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

546976
23-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
1 - 0
546980
23-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev Stadion
1 - 1
546982
23-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
UHT

Udehold taberdømt

546983
23-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Østmøn SGI Endeslev-Vråby Stadion
1 - 0
546981
23-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Toksværd Olstrup Fodbold Køng Idrætsplads
1 - 4
546984
23-10 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion
1 - 3
546974 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Mønshallerne
1 - 8
546332
30-10 2021
Kl. 13:00
Østmøn SGI Store Heddinge BK Hjertebjerg Stadion
1 - 1
546350
06-11 2021
Kl. 13:00
Hellested IF Østmøn SGI Hellested Stadion
3 - 4
546985
02-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Østmøn SGI St. Heddinge Stadion
546988
02-04 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
546990
02-04 2022
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby Stadion
546993
02-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Stadion
546992
02-04 2022
Kl. 15:30
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion
546986
02-04 2022
Kl. 16:00
IF Svend Gønge Ørslev GIF (V) Køng Idrætsplads
546997
09-04 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Endeslev-Vråby IF Toksværd Idrætsplads
546998
09-04 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK Fladsåhallen
546995
09-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
547001
09-04 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI Hellested IF Hjertebjerg Stadion
546994
10-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion
546996
10-04 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen IF Svend Gønge Stensved Stadion
547003
16-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Toksværd Olstrup Fodbold St. Heddinge Stadion
547005
16-04 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge Faxe Ladeplads Stadion
547009
16-04 2022
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby Stadion
547012
16-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
547011
16-04 2022
Kl. 15:30
Hellested IF FK Sydsjælland 05 Hellested Stadion
547004
17-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Nyråd/Langebæk Alliancen Karise Stadion
547016
23-04 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Hellested IF Toksværd Idrætsplads
547017
23-04 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Faxe BK Fladsåhallen
547013
23-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Store Heddinge BK Ørslev Stadion
547018
23-04 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI Karise IK Hjertebjerg Stadion
547015
23-04 2022
Kl. 16:00
IF Svend Gønge Endeslev-Vråby IF Køng Idrætsplads
547014
24-04 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads IF Stensved Stadion
547019
30-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK IF Svend Gønge St. Heddinge Stadion
547021
30-04 2022
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby Stadion
547028
30-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
547022
30-04 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI Nyråd/Langebæk Alliancen Hjertebjerg Stadion
547023
30-04 2022
Kl. 15:30
Hellested IF Ørslev GIF (V) Hellested Stadion
547020
01-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK FK Sydsjælland 05 Karise Stadion
547212
07-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karise IK Toksværd Idrætsplads
547214
07-05 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Fladsåhallen
547213
07-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion
547029
07-05 2022
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
547211
07-05 2022
Kl. 16:00
IF Svend Gønge Hellested IF Køng Idrætsplads
547175
08-05 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Endeslev-Vråby IF Stensved Stadion
547215
14-05 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Endeslev-Vråby IF St. Heddinge Stadion
547217
14-05 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Nyråd/Langebæk Alliancen Fladsåhallen
547220
14-05 2022
Kl. 15:00
Faxe BK IF Svend Gønge Faxe Stadion
547218
14-05 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
547219
14-05 2022
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe Ladeplads IF Hellested Stadion
547216
15-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Ørslev GIF (V) Karise Stadion
547272
21-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads
547273
21-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
547274
21-05 2022
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Hellested IF Endeslev-Vråby Stadion
547221
21-05 2022
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
547239
21-05 2022
Kl. 16:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads
547238
22-05 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Store Heddinge BK Stensved Stadion
547336
28-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Nyråd/Langebæk Alliancen Toksværd Idrætsplads
547337
28-05 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Fladsåhallen
547340
28-05 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Endeslev-Vråby IF Faxe Stadion
547338
28-05 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
547339
28-05 2022
Kl. 15:30
Hellested IF Store Heddinge BK Hellested Stadion
547330
29-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe Ladeplads IF Karise Stadion
547342
04-06 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe BK St. Heddinge Stadion
547348
04-06 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
547349
04-06 2022
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Karise IK Endeslev-Vråby Stadion
547343
04-06 2022
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
547350
04-06 2022
Kl. 15:30
Hellested IF Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested Stadion
547347
04-06 2022
Kl. 16:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
547352
11-06 2022
Kl. 11:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
547354
11-06 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold IF Svend Gønge Toksværd Idrætsplads
547355
11-06 2022
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF Fladsåhallen
547394
11-06 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion
547387
11-06 2022
Kl. 15:30
Østmøn SGI Endeslev-Vråby IF Hjertebjerg Stadion
547353
12-06 2022
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind