MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
347470
ma
09-08 2021
Kl. 16:45
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
1 - 8
347468
14-08 2021
Kl. 14:00
BFC Lundegården Farum BK Skovmarkskolen
5 - 3
347490
15-08 2021
Kl. 11:00
Brede IF Stenløse BK Brede Idrætsplads
5 - 4
347469 ma
16-08 2021
Kl. 17:00
Herlev IF BK Avarta Herlev IF Engen
1 - 3
347520 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
7 - 1
347509
fr
20-08 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK Herlev IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 2
347491
21-08 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Brede IF Nørrekær
3 - 2
347492
21-08 2021
Kl. 10:00
Farum BK Orient GI Farum Park
7 - 3
347543 ti
24-08 2021
Kl. 18:15
Herlev IF Stenløse BK Herlev IF Engen
5 - 2
347545
on
25-08 2021
Kl. 17:30
Brede IF BSF Brede Idrætsplads
3 - 2
347493
on
25-08 2021
Kl. 18:00
BK Avarta BFC Lundegården Espelundens Idrætsanlæg
1 - 9
347540
28-08 2021
Kl. 12:15
BFC Lundegården Bagsværd BK Skovmarkskolen
5 - 4
347539
29-08 2021
Kl. 14:30
BK Vest, Rødovre Farum BK Nørrekær
8 - 2
347557 ma
30-08 2021
Kl. 16:45
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
0 - 13
347544
ma
30-08 2021
Kl. 17:30
Orient GI BK Avarta Islev Skole
2 - 5
347549
on
01-09 2021
Kl. 17:30
Farum BK Brede IF Farum Park
3 - 3
347550
04-09 2021
Kl. 10:00
BK Avarta BK Vest, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg
0 - 9
347561
05-09 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK BFC Lundegården Stenløse Stadion
2 - 4
347558
05-09 2021
Kl. 11:15
Bagsværd BK Orient GI Bagsværd Stadion Kunstgræs
12 - 0
347567 on
08-09 2021
Kl. 17:30
Farum BK BK Avarta Farum Park
1 - 3
347568
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Orient GI Stenløse BK Islev Skole
4 - 7
347571 to
09-09 2021
Kl. 17:30
Herlev IF Brede IF Herlev IF Engen
4 - 0
347562
12-09 2021
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Bagsværd BK Nørrekær
5 - 3
347578
ma
13-09 2021
Kl. 16:45
BSF Orient GI Ballerup Idrætspark
0 - 9
347594
on
15-09 2021
Kl. 18:15
Stenløse BK BK Vest, Rødovre Stenløse Stadion
3 - 13
347586 fr
17-09 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
9 - 2
347575
18-09 2021
Kl. 09:45
Herlev IF BFC Lundegården Herlev IF Engen
5 - 3
347471
19-09 2021
Kl. 12:00
Orient GI BK Vest, Rødovre Islev Skole
4 - 8
347600
on
22-09 2021
Kl. 17:30
BK Avarta Bagsværd BK Espelundens Idrætsanlæg
0 - 2
347595 on
22-09 2021
Kl. 18:00
BK Vest, Rødovre BSF Nørrekær
UHT

Udehold taberdømt

347596
25-09 2021
Kl. 10:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

347688
25-09 2021
Kl. 10:00
Brede IF BFC Lundegården Brede Idrætsplads
2 - 4
347602
26-09 2021
Kl. 12:00
Orient GI Herlev IF Islev Skole
6 - 3
347694 ma
27-09 2021
Kl. 16:45
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

347712 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Stenløse BK BK Avarta Stenløse Stadion
2 - 6
347693
02-10 2021
Kl. 09:45
Herlev IF BK Vest, Rødovre Herlev IF Engen
2 - 3
347692
02-10 2021
Kl. 14:00
BFC Lundegården Orient GI Skovmarkskolen
9 - 1
347566 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
BFC Lundegården BSF Skovmarkskolen
UHT

Udehold taberdømt

347577
on
06-10 2021
Kl. 17:30
BK Avarta Brede IF Espelundens Idrætsanlæg
2 - 4
347719 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
6 - 0
347714
09-10 2021
Kl. 10:00
Farum BK Herlev IF Farum Park
1 - 13
347713
10-10 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre BFC Lundegården Nørrekær
2 - 7
347718
10-10 2021
Kl. 12:00
Orient GI Brede IF Islev Skole
3 - 5
347715 ma
11-10 2021
Kl. 17:30
BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

347709
on
13-10 2021
Kl. 17:30
Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
6 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind