MENU

U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
138039
14-08 2021
Kl. 11:30
Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
138045
15-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Karlslunde IF Greve Idræts Center
152107
15-08 2021
Kl. 12:30
Helsinge Fodbold KFUM BK, Roskilde Helsinge Stadion
138028
15-08 2021
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark
138029
ti
17-08 2021
Kl. 18:00
Tune IF FC Rudersdal Tune Stadion
154906 on
18-08 2021
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Solrød FC Lillevang Idrætscenter
152159
21-08 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Helsinge Fodbold Karlslunde Stadion
152160
21-08 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold (2) Hørsholm Idrætspark
154905
21-08 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Tune IF Vallensbæk Idrætscenter
154919
28-08 2021
Kl. 10:00
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion
154907
28-08 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Hørsholm-Usserød IK Karlslunde Stadion
154917
29-08 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark
154920
29-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) FC Rudersdal Greve Idræts Center
154923
29-08 2021
Kl. 12:15
Helsinge Fodbold Solrød FC Helsinge Stadion
UDS

Kampen udsat

154904
ma
30-08 2021
Kl. 18:00
FC Rudersdal Roskilde Boldklub Rundforbi Stadion
154928
on
01-09 2021
Kl. 18:45
KFUM BK, Roskilde Roskilde Boldklub Lillevang Idrætscenter
154927
04-09 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Greve Fodbold (2) Vallensbæk Idrætscenter
154925
04-09 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal Karlslunde IF Rundforbi Stadion
154926
05-09 2021
Kl. 10:00
Solrød FC Tune IF Solrød Idrætscenter
154924
05-09 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
154929
11-09 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
154931
11-09 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark
154930
12-09 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Solrød FC Roskilde Idrætspark
154939
12-09 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold (2) KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
154941
12-09 2021
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Tune IF Helsinge Stadion
154976 on
15-09 2021
Kl. 18:15
KFUM BK, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
154954
18-09 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Vallensbæk Idrætscenter
154949
19-09 2021
Kl. 10:00
Solrød FC Greve Fodbold (2) Solrød Idrætscenter
154948
19-09 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal Helsinge Fodbold Rundforbi Stadion
154947
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Tune IF Roskilde Boldklub Tune Stadion
154994
25-09 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
154988
26-09 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
154986
26-09 2021
Kl. 11:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
155002
26-09 2021
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Roskilde Boldklub Helsinge Stadion
155001
26-09 2021
Kl. 12:30
Greve Fodbold (2) Tune IF Greve Idræts Center
155219 on
29-09 2021
Kl. 17:45
KFUM BK, Roskilde FC Rudersdal Lillevang Idrætscenter
155019
02-10 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold (2) Roskilde Idrætspark
155021
02-10 2021
Kl. 10:00
Tune IF Karlslunde IF Tune Stadion
155023
02-10 2021
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Vallensbæk IF Helsinge Stadion
155022
03-10 2021
Kl. 10:30
Solrød FC Hørsholm-Usserød IK Solrød Idrætscenter
155624
09-10 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Tune IF Hørsholm Idrætspark
155636
09-10 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
155220
10-10 2021
Kl. 11:00
Karlslunde IF Roskilde Boldklub Karlslunde Stadion
155631
10-10 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) Helsinge Fodbold Greve Idræts Center
155627
06-11 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal Solrød FC Rundforbi Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind