MENU

U12 Drenge 2 8-mands (10) Efterår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
761192
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Nykøbing FC TGB NFC Anlæg Syd
0 - 7
761194
14-08 2021
Kl. 10:30
Karlslunde IF Raklev GI Karlslunde Stadion
5 - 6
761189
14-08 2021
Kl. 11:15
Næstved I.F. Greve Fodbold Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
6 - 5
761191
15-08 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 4
761190
on
18-08 2021
Kl. 18:00
BK Friheden Køge BK Langhøjskolen
5 - 3
761199
21-08 2021
Kl. 10:00
Solrød FC BK Friheden Solrød Idrætscenter
1 - 2
761200
21-08 2021
Kl. 11:00
Raklev GI Vallensbæk IF Røsnæshallen
UHT

Udehold taberdømt

761196
21-08 2021
Kl. 11:30
TGB Karlslunde IF TGB´s anlæg
6 - 1
761197
21-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Nykøbing FC Greve Idræts Center
11 - 4
761198
22-08 2021
Kl. 10:30
Køge BK Næstved I.F. Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 4
761206 ti
24-08 2021
Kl. 17:30
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
4 - 3
761202
28-08 2021
Kl. 11:15
Næstved I.F. Solrød FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
UMH
761203
28-08 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Raklev GI Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
761205
29-08 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
1 - 9
761201
29-08 2021
Kl. 11:00
TGB Greve Fodbold TGB´s anlæg
4 - 2
761223
04-09 2021
Kl. 11:00
Raklev GI Næstved I.F. Røsnæshallen
5 - 3
761208
05-09 2021
Kl. 10:00
Køge BK TGB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
761221
05-09 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
761207
05-09 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
5 - 4
761265 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF BK Friheden Karlslunde Stadion
4 - 3
761263
11-09 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
4 - 6
761235
11-09 2021
Kl. 11:30
TGB Solrød FC TGB´s anlæg
7 - 3
761264
12-09 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC Raklev GI NFC Anlæg Syd
1 - 8
761249
12-09 2021
Kl. 12:00
Næstved I.F. Vallensbæk IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

761270
18-09 2021
Kl. 10:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
8 - 3
761281
18-09 2021
Kl. 11:00
Raklev GI TGB Røsnæshallen
3 - 3
761268
18-09 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Nykøbing FC Vallensbæk Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

761267
19-09 2021
Kl. 11:00
Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
761299
25-09 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC BK Friheden NFC Anlæg Syd
1 - 5
761289
25-09 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Raklev GI Greve Idræts Center
1 - 10
761300
26-09 2021
Kl. 09:30
Karlslunde IF Næstved I.F. Karlslunde Stadion
1 - 2
761283
26-09 2021
Kl. 11:30
TGB Vallensbæk IF TGB´s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

761324 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
5 - 2
761325
02-10 2021
Kl. 11:00
Raklev GI Køge BK Røsnæshallen
7 - 6
761304
02-10 2021
Kl. 13:00
Næstved I.F. Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
10 - 4
761322
02-10 2021
Kl. 13:00
BK Friheden TGB Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
761266
03-10 2021
Kl. 10:00
BK Friheden Næstved I.F. Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
761323
03-10 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
10 - 3
761290
ti
05-10 2021
Kl. 17:30
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
761331
09-10 2021
Kl. 10:00
Solrød FC Raklev GI Solrød Idrætscenter
2 - 0
761326
09-10 2021
Kl. 11:30
TGB Næstved I.F. TGB´s anlæg
3 - 0
761327
09-10 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
0 - 5
761328
10-10 2021
Kl. 11:00
Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15 - 2
761329
10-10 2021
Kl. 12:00
Nykøbing FC Karlslunde IF NFC Anlæg Syd
2 - 1
761222
24-10 2021
Kl. 13:00
Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
8 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind