MENU

U12 Drenge 4 8-mands (10) Efterår, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
443721
14-08 2021
Kl. 09:15
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
0 - 7
445144
15-08 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Team AS Fodbold Vemmelevhallen
UDS
443720
15-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Lynge-Broby IF Greve Idræts Center
2 - 5
445236
ma
16-08 2021
Kl. 18:00
IF Frem Bjæverskov Karlslunde IF Bjæverskov Stadion
0 - 4
445162
21-08 2021
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Benløse IF Frederiksberg Skole
9 - 2
445237
21-08 2021
Kl. 11:45
Team AS Fodbold Hårlev-Hellested Slaglille Sportsplads
0 - 3
445163
22-08 2021
Kl. 14:30
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
2 - 5
445238
on
25-08 2021
Kl. 17:30
Jernløse BK Lynge-Broby IF Jernløse Hallen
4 - 7
445244
29-08 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Team AS Fodbold Karlslunde Stadion
2 - 4
449372
29-08 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Hårlev-Hellested Vemmelevhallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

445239
29-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold IF Frem Bjæverskov Greve Idræts Center
UDS
449373
04-09 2021
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Vemmelev Boldklub Frederiksberg Skole
UHT

Udehold taberdømt

449376
04-09 2021
Kl. 11:30
Hårlev-Hellested Karlslunde IF Hellested Stadion
4 - 0
449380
04-09 2021
Kl. 11:45
Team AS Fodbold Greve Fodbold Slaglille Sportsplads
1 - 6
449375
05-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC Jernløse BK Solrød Idrætscenter
1 - 4
443722 on
08-09 2021
Kl. 17:30
Hårlev-Hellested IF Frem Bjæverskov Hellested Stadion
8 - 1
444753 on
08-09 2021
Kl. 17:30
Benløse IF Jernløse BK Benløsehallen
11 - 3
449381
11-09 2021
Kl. 10:30
IF Frem Bjæverskov Jernløse BK Bjæverskov Stadion
1 - 11
449384
12-09 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Team AS Fodbold Benløsehallen
6 - 6
449389
12-09 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Karlslunde IF Vemmelevhallen
0 - 7
449382
12-09 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Hårlev-Hellested Greve Idræts Center
0 - 6
449397 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
IF Frem Bjæverskov Lynge-Broby IF Bjæverskov Stadion
0 - 14
449398
18-09 2021
Kl. 11:45
Team AS Fodbold Jernløse BK Slaglille Sportsplads
3 - 4
449394
19-09 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
1 - 3
449395
19-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC Vemmelev Boldklub Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

449399 on
22-09 2021
Kl. 17:30
Jernløse BK Hårlev-Hellested Jernløse Hallen
1 - 3
449402
25-09 2021
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Team AS Fodbold Frederiksberg Skole
3 - 3
449406
26-09 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Karlslunde IF Benløsehallen
5 - 2
449407
26-09 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Greve Fodbold Vemmelevhallen
0 - 11
449403
26-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
10 - 0
449396 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Hårlev-Hellested Benløse IF Hellested Stadion
9 - 4
449410 to
30-09 2021
Kl. 17:30
Hårlev-Hellested Lynge-Broby IF Hellested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

449412
02-10 2021
Kl. 11:45
Team AS Fodbold Solrød FC Slaglille Sportsplads
5 - 2
449411
03-10 2021
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub IF Frem Bjæverskov Vemmelevhallen
4 - 6
449409
03-10 2021
Kl. 10:00
Karlslunde IF Jernløse BK Karlslunde Stadion
3 - 3
449408
03-10 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Benløse IF Greve Idræts Center
1 - 6
449371 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Benløse IF Solrød FC Benløsehallen
5 - 4
449421
ti
05-10 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Team AS Fodbold Bjæverskov Stadion
1 - 9
449415
on
06-10 2021
Kl. 17:30
Jernløse BK Greve Fodbold Jernløse Hallen
4 - 8
449418
09-10 2021
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Karlslunde IF Frederiksberg Skole
3 - 0
449420
10-10 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Vemmelev Boldklub Benløsehallen
16 - 4
449419
10-10 2021
Kl. 14:30
Solrød FC Hårlev-Hellested Solrød Idrætscenter
2 - 5
449383 ma
11-10 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Solrød FC Frederiksberg Skole
UHT

Udehold taberdømt

445161
16-10 2021
Kl. 11:00
Jernløse BK Vemmelev Boldklub Jernløse Hallen
11 - 0
449378
30-10 2021
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Benløse IF Bjæverskov Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind