MENU

VinterBOLD U-19 Drenge 1-2, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
868860
27-11 2021
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion Kunstgræs
2
-
0
868859
28-11 2021
Kl. 11:30
Humlebæk BK Blovstrød IF Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
868857
28-11 2021
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
3
-
1
868858
28-11 2021
Kl. 18:00
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
4
868862 to
09-12 2021
Kl. 19:00
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
7
-
1
868864 fr
10-12 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark
868863
11-12 2021
Kl. 11:00
Blovstrød IF Snekkersten IF Blovstrød idrætsanlæg
Udehold taberdømt
868861
12-12 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark Kunstgræs
0
-
3
868867
23-01 2022
Kl. 11:30
Humlebæk BK Allerød Fodbold Klub Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
868865
23-01 2022
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Gilleleje FK Helsingør Idrætspark
1
-
4
868866
23-01 2022
Kl. 18:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Kamp udsat
868868
30-01 2022
Kl. 16:00
Helsinge Fodbold Blovstrød IF Helsinge Stadion Kunstgræs
2
-
1
868870 fr
04-02 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs
1
-
2
868872 fr
04-02 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark
0
-
5
868871
05-02 2022
Kl. 14:00
Blovstrød IF Helsingør IF Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
Udehold taberdømt
868869
06-02 2022
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
868920
05-03 2022
Kl. 11:00
Blovstrød IF Hørsholm-Usserød IK Blovstrød idrætsanlæg
2
-
4
868919
06-03 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
Hjemmehold taberdømt
868918
06-03 2022
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK Allerød Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
868917
06-03 2022
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
2
-
5
868924 fr
11-03 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
1
-
3
868923
12-03 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Helsingør IF Fodbold Helsinge Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
868921
13-03 2022
Kl. 18:00
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
3
868925 fr
18-03 2022
Kl. 18:30
Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
6
-
0
868927
19-03 2022
Kl. 11:00
Blovstrød IF Allerød Fodbold Klub Blovstrød idrætsanlæg
868928
19-03 2022
Kl. 16:00
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
868926
20-03 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Helsingør IF Fodbold Humlebæk Stadion
4
-
5
868922
26-03 2022
Kl. 11:00
Gilleleje FK Blovstrød IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind