MENU

VinterBOLD U-19 Drenge 1-2, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
868930
27-11 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Frederikssund FB Stenløse Stadion
6 - 3
868929
28-11 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Lynge-Uggeløse IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
0 - 9
868991
28-11 2021
Kl. 13:00
Farum BK Hareskov IF Stavnsholt
5 - 4
868992
28-11 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Herlev IF Gryden kunstgræs
9 - 2
868996
12-12 2021
Kl. 13:00
Herlev IF VB 1968 Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 3
868994
12-12 2021
Kl. 15:00
Frederikssund FB Farum BK Frederikssund Stadion
3 - 8
868995
09-01 2022
Kl. 16:00
Hareskov IF Stenløse BK Birkevang
4 - 3
868997 fr
21-01 2022
Kl. 19:15
VB 1968 Frederikssund FB Skovbrynet Skole Kunstgræs
Kamp udsat
868998
22-01 2022
Kl. 13:00
Stenløse BK Herlev IF Stenløse Stadion
7 - 3
869000
23-01 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden kunstgræs
5 - 3
868999
23-01 2022
Kl. 14:00
Farum BK Lynge-Uggeløse IF Farum Park
1 - 4
869003
06-02 2022
Kl. 11:45
Hareskov IF VB 1968 Birkevang
10 - 1
869004
06-02 2022
Kl. 13:30
Herlev IF Farum BK Herlev IF Stadion (Kunst)
1 - 3
869001
06-02 2022
Kl. 14:30
Lynge-Uggeløse IF Stenløse BK Lyngehallen Kunstgræs
0 - 5
869002
06-02 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
868993
26-02 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Slagslunde-Ganløse IF Lyngehallen Kunstgræs
5 - 3
869005 fr
04-03 2022
Kl. 19:15
VB 1968 Stenløse BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
0 - 9
869006
06-03 2022
Kl. 14:30
Lynge-Uggeløse IF Frederikssund FB Lyngehallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
869007
06-03 2022
Kl. 15:00
Farum BK Slagslunde-Ganløse IF Farum Park
6 - 3
869008
06-03 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF Herlev IF Birkevang
4 - 6
869009
12-03 2022
Kl. 12:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
2 - 4
869012
13-03 2022
Kl. 11:45
Herlev IF Lynge-Uggeløse IF Herlev IF Stadion (Kunst)
4 - 2
869011
13-03 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF VB 1968 Gryden kunstgræs
5 - 2
869010
13-03 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Hareskov IF Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
869016
20-03 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK Gryden kunstgræs
4 - 6
869015
20-03 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Birkevang
2 - 3
869013
20-03 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Herlev IF Frederikssund Stadion
Hjemmehold taberdømt
869014
20-03 2022
Kl. 16:00
Farum BK VB 1968 Farum Park
9 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind