MENU

VinterBOLD U-16 drenge 1-2, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
935427
20-11 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
2
-
1
935428
20-11 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
7
935463
21-11 2021
Kl. 11:00
Humlebæk BK Brødeskov IF Humlebæk Stadion
3
-
0
935462
21-11 2021
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
2
-
2
935461
27-11 2021
Kl. 14:30
FC Holte SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Birkerød Stadion Kunstgræs
2
-
8
935467
04-12 2021
Kl. 11:30
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Espergærde IF Baunehøj Stadion
4
-
1
935468
04-12 2021
Kl. 15:00
Brødeskov IF FC Holte Brødeskov Stadion Kunst
1
-
5
935464
04-12 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
935466
04-12 2021
Kl. 16:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
8
-
3
935465
05-12 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
935470
18-12 2021
Kl. 14:30
IF Skjold Birkerød SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Birkerød Stadion
Udehold taberdømt
935543
19-12 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
2
-
3
935469 ma
10-01 2022
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
0
-
3
935547 fr
14-01 2022
Kl. 18:30
FC Holte Espergærde IF Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
0
935548
15-01 2022
Kl. 10:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Baunehøj Stadion
3
-
0
935546
15-01 2022
Kl. 16:00
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
0
-
9
935549
16-01 2022
Kl. 11:30
Brødeskov IF IF Skjold Birkerød Brødeskov Stadion Kunst
14
-
0
935545
16-01 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
935542
23-01 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
4
935553
29-01 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Brødeskov IF Lyngby Stadion
5
-
2
935550
29-01 2022
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Lundtofte Idrætsplads
1
-
1
935554
30-01 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Espergærde IF Humlebæk Stadion
Kamp udsat
935552
30-01 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
935544
27-02 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK FC Holte Humlebæk Stadion
6
-
4
935557 fr
04-03 2022
Kl. 18:30
FC Holte Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion Kunstgræs
2
-
5
935559
05-03 2022
Kl. 10:00
Brødeskov IF Lundtofte Boldklub Brødeskov Stadion Kunst
3
-
3
935558
05-03 2022
Kl. 11:30
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Snekkersten IF Baunehøj Stadion
Udehold taberdømt
935556
05-03 2022
Kl. 16:00
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark
0
-
2
935555
06-03 2022
Kl. 14:30
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
935564
12-03 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
935562
12-03 2022
Kl. 16:00
Hørsholm-Usserød IK SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Hørsholm Idrætspark
1
-
4
935560
12-03 2022
Kl. 16:30
Lundtofte Boldklub FC Holte Lundtofte Idrætsplads
2
-
4
935563
13-03 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Espergærde IF Lyngby Stadion
3
-
1
935561
13-03 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Brødeskov IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
935567 fr
18-03 2022
Kl. 18:30
FC Holte Snekkersten IF Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
6
935565
19-03 2022
Kl. 12:45
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
935566
19-03 2022
Kl. 14:30
Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
Kamp udsat
935568
20-03 2022
Kl. 10:00
Humlebæk BK SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Humlebæk Stadion
3
-
1
935569
20-03 2022
Kl. 17:30
Brødeskov IF Hørsholm-Usserød IK Brødeskov Stadion Kunst
10
-
1
935573
26-03 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk BK Lyngby Stadion
3
-
2
935572
26-03 2022
Kl. 16:00
Hørsholm-Usserød IK FC Holte Hørsholm Idrætspark
5
-
8
935570
26-03 2022
Kl. 16:30
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
935571
27-03 2022
Kl. 17:30
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6
-
0
935574 on
30-03 2022
Kl. 18:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Brødeskov IF Baunehøj Stadion
9
-
1
935551
03-04 2022
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød FC Holte Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind