MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
932830 to
18-11 2021
Kl. 19:45
Hellas (2) FC One Team Valby Idrætspark
2
-
3
932828 fr
19-11 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF (1) Solrød FC Ishøj Idrætscenter
4
-
5
932827 fr
19-11 2021
Kl. 20:00
Ishøj IF (2) Teatro Kapital 2019 Ishøj Idrætscenter
1
-
10
932831
21-11 2021
Kl. 13:00
Glostrup SIF Oldboys/Girls Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Kamp udsat
932834
04-12 2021
Kl. 16:00
Solrød FC Ishøj IF (2) Solrød Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
932832
05-12 2021
Kl. 11:15
FC One Team Glostrup Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
932835 on
08-12 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Ishøj IF (1) Skovbrynet Skole Kunstgræs
4
-
2
932840 to
09-12 2021
Kl. 19:45
Hellas (2) Solrød FC Kulbaneparken
Udehold taberdømt
932838 on
15-12 2021
Kl. 19:30
Ishøj IF (2) VB 1968 Ishøj Idrætscenter
Kamp udsat
932841
19-12 2021
Kl. 13:00
Glostrup Fløng-Hedehusene Fodbold Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
932833 to
06-01 2022
Kl. 20:00
Hellas (2) Teatro Kapital 2019 Kulbaneparken
2
-
7
932829
15-01 2022
Kl. 16:00
Fløng-Hedehusene Fodbold VB 1968 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
932837
16-01 2022
Kl. 11:15
FC One Team Teatro Kapital 2019 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
8
932839 on
19-01 2022
Kl. 19:30
Ishøj IF (1) SIF Oldboys/Girls Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
932845 on
26-01 2022
Kl. 20:00
VB 1968 Hellas (2) Skovbrynet Skole Kunstgræs
9
-
1
932846
29-01 2022
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Ishøj IF (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
932843
29-01 2022
Kl. 15:30
Solrød FC FC One Team Solrød Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
932844
29-01 2022
Kl. 15:45
Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj IF (1) Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
932850 to
03-02 2022
Kl. 19:45
Hellas (2) SIF Oldboys/Girls Kulbaneparken
2
-
1
932849 fr
04-02 2022
Kl. 19:15
Teatro Kapital 2019 Solrød FC Lundehusparken
Udehold taberdømt
932848 fr
04-02 2022
Kl. 20:00
Ishøj IF (2) Fløng-Hedehusene Fodbold Ishøj Idrætscenter
932847
06-02 2022
Kl. 11:15
FC One Team VB 1968 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
7
932851
06-02 2022
Kl. 13:00
Glostrup Ishøj IF (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
932855 on
09-02 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Teatro Kapital 2019 Skovbrynet Skole Kunstgræs
2
-
2
932852 fr
11-02 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF (1) Ishøj IF (2) Ishøj Idrætscenter
7
-
0
932856
12-02 2022
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls FC One Team Top Danmark Hallen, kunstgræs
Udehold taberdømt
932854
12-02 2022
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Hellas (2) Hedehusene idrætspark Kunstgræs
9
-
2
932853
13-02 2022
Kl. 15:00
Solrød FC Glostrup Solrød Idrætscenter
932836
19-02 2022
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Fløng-Hedehusene Fodbold Top Danmark Hallen, kunstgræs
2
-
3
932860 to
24-02 2022
Kl. 19:45
Hellas (2) Ishøj IF (1) Kulbaneparken
8
-
6
932859 fr
04-03 2022
Kl. 18:30
Solrød FC VB 1968 Solrød Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
932858 fr
04-03 2022
Kl. 19:15
Teatro Kapital 2019 SIF Oldboys/Girls Lundehusparken
Udehold taberdømt
932857
06-03 2022
Kl. 11:15
FC One Team Fløng-Hedehusene Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
932861 ti
08-03 2022
Kl. 20:00
Glostrup Ishøj IF (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
932870 to
10-03 2022
Kl. 19:45
Hellas (2) Glostrup Kulbaneparken
Udehold taberdømt
932863 fr
11-03 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF (1) FC One Team Ishøj Idrætscenter
3
-
5
932842 fr
11-03 2022
Kl. 19:15
Teatro Kapital 2019 Glostrup Lundehusparken
Udehold taberdømt
932866
12-03 2022
Kl. 11:30
SIF Oldboys/Girls Solrød FC Top Danmark Hallen, kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
932864
12-03 2022
Kl. 15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold Teatro Kapital 2019 Hedehusene idrætspark Kunstgræs
1
-
3
932865
13-03 2022
Kl. 13:00
Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
932871 on
16-03 2022
Kl. 20:00
VB 1968 SIF Oldboys/Girls Skovbrynet Skole Kunstgræs
Udehold taberdømt
932862 to
17-03 2022
Kl. 19:45
Hellas (2) Ishøj IF (2) Kulbaneparken
3
-
1
932868 fr
18-03 2022
Kl. 19:15
Teatro Kapital 2019 Ishøj IF (1) Lundehusparken
4
-
7
932869
19-03 2022
Kl. 16:00
Solrød FC Fløng-Hedehusene Fodbold Solrød Idrætscenter
932867
20-03 2022
Kl. 11:15
FC One Team Ishøj IF (2) Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind