MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
340470 ma
22-08 2022
Kl. 20:15
Valby 4 FC One Team 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
340494 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
B 1960 FB 15 Grønnemosen
0
-
3
340498
ma
29-08 2022
Kl. 18:00
FC One Team 2 Spartak Ciervo Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
6
340497 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder B 1960
340499 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Frem 3 Valby 4 Valby Idrætspark
2
-
0
340496 on
31-08 2022
Kl. 20:30
FB 15 HB 6 Jens Jessens Vej
2
-
5
340500 to
01-09 2022
Kl. 20:30
Skjold 6 KFB 2 Lundehusparken
2
-
2
340469
04-09 2022
Kl. 15:00
Spartak Ciervo Oversidder Nørrebroparken
340503 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Valby 4 Skjold 6 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
7
340504
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
B 1960 FC One Team 2 Grønnemosen
9
-
4
340501 fr
09-09 2022
Kl. 20:15
FB 15 Oversidder Jens Jessens Vej
340505
10-09 2022
Kl. 12:30
HB 6 KFB 2 Fælledparken
2
-
3
340502
11-09 2022
Kl. 15:00
Spartak Ciervo Frem 3 Nørrebroparken
3
-
1
340493
17-09 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Frem 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
2
340509 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
B 1960 Skjold 6 Grønnemosen
2
-
6
340508 on
21-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder FC One Team 2
340506
25-09 2022
Kl. 12:00
FB 15 Frem 3 Jens Jessens Vej
3
-
6
340507
25-09 2022
Kl. 15:00
Spartak Ciervo KFB 2 Nørrebroparken
5
-
3
340511
ma
26-09 2022
Kl. 19:15
Valby 4 Spartak Ciervo Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
340512
on
28-09 2022
Kl. 20:30
FC One Team 2 HB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
340515
01-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 6 FB 15 Lundehusparken
2
-
1
340514
01-10 2022
Kl. 14:00
Frem 3 Oversidder Valby Idrætspark
340513
02-10 2022
Kl. 12:30
KFB 2 B 1960 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
340518 ma
03-10 2022
Kl. 20:30
FC One Team 2 Frem 3 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
340519 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
B 1960 Valby 4 Grønnemosen
2
-
4
340517 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder Skjold 6
340516 on
05-10 2022
Kl. 20:30
FB 15 KFB 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
340520
08-10 2022
Kl. 12:30
HB 6 Spartak Ciervo Fælledparken
1
-
3
340495
ma
10-10 2022
Kl. 19:30
HB 6 Skjold 6 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
340522 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
FC One Team 2 FB 15 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
340521 on
12-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder HB 6
340705
15-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 6 Spartak Ciervo Lundehusparken
0
-
1
340704
15-10 2022
Kl. 14:00
Frem 3 B 1960 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
340703
16-10 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Valby 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
1
340707 ma
17-10 2022
Kl. 20:15
Valby 4 FB 15 Kunst, Valby IP, tribunen
8
-
1
340510 to
20-10 2022
Kl. 20:00
HB 6 Valby 4 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
1
340710
22-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 6 FC One Team 2 Lundehusparken
4
-
0
340709
22-10 2022
Kl. 12:30
HB 6 Frem 3 Fælledparken
0
-
3
340708
23-10 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
340706
23-10 2022
Kl. 15:00
Spartak Ciervo B 1960 Nørrebroparken
6
-
1
340713 ma
24-10 2022
Kl. 20:30
FC One Team 2 KFB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
340711
29-10 2022
Kl. 12:00
FB 15 Spartak Ciervo Jens Jessens Vej
4
-
5
340715
29-10 2022
Kl. 13:30
Frem 3 Skjold 6 Valby Idrætspark
4
-
5
340712
29-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Valby 4
340714
29-10 2022
Kl. 15:00
B 1960 HB 6 Grønnemosen
7
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind