MENU

U16 Piger Futsal B (06), Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
709913
14-11 2021
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold (2) Allerød Fodbold Klub Lyngehallen Hal 1
0
-
0
Lynge-Uggeløse IF
709914
14-11 2021
Kl. 14:10
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød (1) Lyngehallen Hal 1
1
-
3
Lynge-Uggeløse IF
709915
14-11 2021
Kl. 14:20
FC Helsingør Roskilde Pigefodbold (2) Lyngehallen Hal 1
0
-
1
Lynge-Uggeløse IF
709916
14-11 2021
Kl. 14:30
Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Lyngehallen Hal 1
4
-
0
Lynge-Uggeløse IF
709917
14-11 2021
Kl. 14:40
IF Skjold Birkerød (1) FC Helsingør Lyngehallen Hal 1
0
-
1
Lynge-Uggeløse IF
709918
14-11 2021
Kl. 14:50
Roskilde Pigefodbold (2) Slangerup & Omegn IF Lyngehallen Hal 1
4
-
1
Lynge-Uggeløse IF
709919
14-11 2021
Kl. 15:00
FC Helsingør Allerød Fodbold Klub Lyngehallen Hal 1
0
-
1
Lynge-Uggeløse IF
709920
14-11 2021
Kl. 15:10
IF Skjold Birkerød (1) Roskilde Pigefodbold (2) Lyngehallen Hal 1
1
-
0
Lynge-Uggeløse IF
709921
14-11 2021
Kl. 15:20
Slangerup & Omegn IF FC Helsingør Lyngehallen Hal 1
0
-
2
Lynge-Uggeløse IF
709922
14-11 2021
Kl. 15:30
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød (1) Lyngehallen Hal 1
0
-
2
Lynge-Uggeløse IF
709923
12-12 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold (2) Brødeskov Hallen Hallen
0
-
0
Brødeskov IF
709924
12-12 2021
Kl. 14:10
IF Skjold Birkerød (1) Slangerup & Omegn IF Brødeskov Hallen Hallen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Brødeskov IF
709925
12-12 2021
Kl. 14:20
Roskilde Pigefodbold (2) FC Helsingør Brødeskov Hallen Hallen
2
-
0
Brødeskov IF
709926
12-12 2021
Kl. 14:30
Slangerup & Omegn IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Hallen Hallen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Brødeskov IF
709927
12-12 2021
Kl. 14:40
FC Helsingør IF Skjold Birkerød (1) Brødeskov Hallen Hallen
2
-
2
Brødeskov IF
709928
12-12 2021
Kl. 14:50
Slangerup & Omegn IF Roskilde Pigefodbold (2) Brødeskov Hallen Hallen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Brødeskov IF
709929
12-12 2021
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub FC Helsingør Brødeskov Hallen Hallen
1
-
0
Brødeskov IF
709930
12-12 2021
Kl. 15:10
Roskilde Pigefodbold (2) IF Skjold Birkerød (1) Brødeskov Hallen Hallen
1
-
0
Brødeskov IF
709932
12-12 2021
Kl. 15:20
FC Helsingør Slangerup & Omegn IF Brødeskov Hallen Hallen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Brødeskov IF
709933
12-12 2021
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (1) Allerød Fodbold Klub Brødeskov Hallen Hallen
1
-
1
Brødeskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 15 hold.
Mellemrunden  afvikles uge 5.

5 hold fra mellemrunden kvalificerer sig til finals den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.

Husk ellers kan du ikke sætte holdkort

DBU Klubservice


Log ind