MENU

U19 Drenge Mester (03-04) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
854187
02-04 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Herstedøster IC Helsinge Stadion
2 - 2
854186
02-04 2022
Kl. 11:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
854184
02-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Lyngby Boldklub
854191 fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
854192
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
3 - 1
854193
09-04 2022
Kl. 17:00
Oversidder Oversidder
854195
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
854194
24-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Lyngby Boldklub Herstedøster Stadion
1 - 2
854196
24-04 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
854198
24-04 2022
Kl. 15:00
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
854215
fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Herstedøster IC Virum Stadion
2 - 1
854217
fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
3 - 1
854216
30-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Espergærde IF
854214
01-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub FC Holte Lyngby Stadion
1 - 0
854218
01-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
854190
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub Helsinge Fodbold Lyngby Stadion
1 - 6
854222
07-05 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
854220
07-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
854221
08-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
0 - 6
854223
08-05 2022
Kl. 15:00
FC Holte Espergærde IF Rudegård Stadion
1 - 0
854227
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub Hørsholm Idrætspark
3 - 0
854226
14-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Helsinge Fodbold
854219
15-05 2022
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK Herstedøster IC Hørsholm Idrætspark
2 - 0
854228
15-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Herstedøster IC
854224
15-05 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
854188 on
18-05 2022
Kl. 18:15
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
854232
21-05 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
854189
22-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC FC Holte Herstedøster Stadion
3 - 2
854229
22-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
854230
22-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
854233
22-05 2022
Kl. 15:00
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
854225
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK FC Holte Virumgård kunstgræsbane
4 - 1
854248
28-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Lyngby Boldklub
854234
28-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Helsinge Fodbold
854250
29-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
854247
29-05 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Herstedøster IC Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 6
854249
29-05 2022
Kl. 16:00
FC Holte Hørsholm-Usserød IK Rudegård Stadion
2 - 7
854197 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Virum-Sorgenfri BK Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
854231 fr
03-06 2022
Kl. 17:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
1 - 0
854185 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 1
854253 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
854255 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
854254
11-06 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold FC Holte Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
854252
12-06 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Espergærde IF Lyngby Stadion
2 - 4
854251
12-06 2022
Kl. 15:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Finale
Søndag den 19. juni kl. 12:00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind