MENU

U19 Drenge 2 (03-04) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859041
on
30-03 2022
Kl. 19:30
Nivå-Kokkedal FK Fredensborg BI Karsemosegård Kunstgræs
2 - 1
859037
02-04 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsinge Stadion
4 - 0
859038
02-04 2022
Kl. 16:30
IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe skole
0 - 6
859036
03-04 2022
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød (2) Lynge-Uggeløse IF Birkerød Stadion
2 - 4
859040
03-04 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
859042 to
07-04 2022
Kl. 20:00
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
859046
09-04 2022
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK Lyngehallen
2 - 3
859044
09-04 2022
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark
6 - 2
859045
09-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder VB 1968
859051 ti
12-04 2022
Kl. 20:00
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
3 - 4
859050 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Helsingør IF Fodbold Slangerup Stadion
1 - 8
859043 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Slangerup & Omegn IF IF Bytoften Slangerup Stadion
5 - 2
859054
to
21-04 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Helsinge Fodbold Fredensborg Stadion
4 - 5
859059 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark
Udehold taberdømt
859058
23-04 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF VB 1968 Lyngehallen
1 - 4
859056
23-04 2022
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold IF Bytoften Helsingør Idrætspark
3 - 2
859057
23-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Slangerup & Omegn IF
859055
24-04 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød (2) Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
2 - 3
859060
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion
0 - 2
859049
on
27-04 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe skole
3 - 3
859052
to
28-04 2022
Kl. 18:15
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Birkevang
5 - 3
859061
30-04 2022
Kl. 12:15
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole
0 - 4
859063
30-04 2022
Kl. 13:30
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole
0 - 9
859064
30-04 2022
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
859065
01-05 2022
Kl. 15:00
Hareskov IF IF Skjold Birkerød (2) Birkevang
5 - 8
859062
01-05 2022
Kl. 16:00
Slangerup & Omegn IF Fredensborg BI Slangerup Stadion
0 - 7
859048 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
859039 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
VB 1968 Helsingør IF Fodbold Skovbrynet Skole
4 - 2
859047
ti
03-05 2022
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød (2) Hørsholm Idrætspark
2 - 5
859069 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Hareskov IF Karsemosegård
5 - 2
859066 to
05-05 2022
Kl. 20:00
Fredensborg BI Helsingør IF Fodbold Fredensborg Stadion
2 - 2
859068
07-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder IF Bytoften
859067
08-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød (2) VB 1968 Birkerød Stadion
2 - 3
859072 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold IF Skjold Birkerød (2) Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
859053 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
4 - 2
859076
14-05 2022
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsingør Idrætspark
3 - 3
859077
14-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Fredensborg BI
859073
14-05 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften Hareskov IF Gladsaxe skole
7 - 8
859074
15-05 2022
Kl. 16:00
Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK Slangerup Stadion
2 - 7
859070
ti
17-05 2022
Kl. 18:15
Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF Lyngehallen
10 - 2
859081 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
Udehold taberdømt
859078 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Fredensborg BI IF Bytoften Fredensborg Stadion
1 - 5
859143 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark
5 - 1
859079
22-05 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød (2) Slangerup & Omegn IF Birkerød Stadion
Hjemmehold taberdømt
859082 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Lynge-Uggeløse IF Oversidder Lyngehallen
859080 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Hareskov IF VB 1968 Birkevang
5 - 4
859145 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Hareskov IF Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
859146 fr
27-05 2022
Kl. 19:15
IF Bytoften VB 1968 Gladsaxe skole
3 - 2
859159
28-05 2022
Kl. 13:30
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød (2) Helsingør Idrætspark
Udehold taberdømt
859160
28-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
859147
29-05 2022
Kl. 16:00
Slangerup & Omegn IF Nivå-Kokkedal FK Slangerup Stadion
Hjemmehold taberdømt
859144
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
3 - 4
859165 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård
3 - 0
859166 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
2 - 1
859163
04-06 2022
Kl. 13:30
VB 1968 Helsinge Fodbold Skovbrynet Skole
Udehold taberdømt
859161
05-06 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød (2) Oversidder Birkerød Stadion
859071
05-06 2022
Kl. 15:00
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
Udehold taberdømt
859162
ma
06-06 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften Lynge-Uggeløse IF Gladsaxe skole
1 - 4
859075 on
08-06 2022
Kl. 18:30
VB 1968 Nivå-Kokkedal FK Skovbrynet Skole Kunstgræs
1 - 0
859164 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Hareskov IF Slangerup & Omegn IF Birkevang
12 - 1
859167
to
09-06 2022
Kl. 20:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød (2) Fredensborg Stadion
1 - 3
859168
11-06 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold IF Bytoften Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
859171
11-06 2022
Kl. 15:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
859172
12-06 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK Lyngehallen
4 - 2
859169
12-06 2022
Kl. 16:00
Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion
4 - 10
859170 on
15-06 2022
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Hareskov IF Helsingør Idrætspark
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Finale:
Søndag den 19. juni kl. 11:45 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind