Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Ishøj IF
5
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
17:45
FC Holte
2
Bagsværd BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
18:30
Lejerbo BK
1
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:30
Oversidder
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
16:00
Bagsværd BK
10
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
11:00
Albertslund IF
1
Hørsholm-Usserød IK
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:30
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
FC Holte
4
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Ishøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:00
LSF
5
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:00
Albertslund IF
4
Ishøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:30
Oversidder
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
Brede IF
5
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
14:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
Brede IF
Lejerbo BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
Lejerbo BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
1
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:30
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
Ishøj IF
FC Holte
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Albertslund IF
2
Bagsværd BK
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Brede IF
FC Holte
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
11:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
Bagsværd BK
6
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
15:00
FC Holte
8
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Brede IF
4
Albertslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
5
FC Holte
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Bagsværd BK
Brede IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Albertslund IF
1
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
10:00
Lejerbo BK
1
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
10:00
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:30
FC Holte
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
LSF
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Ishøj IF
Brede IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
11:00
Ishøj IF
4
Lejerbo BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
15:00
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:30
Brede IF
LSF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:30
Oversidder
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
16:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
Albertslund IF
1
FC Holte
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Ishøj IF
HMH
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2