|
882597
|
fr01-04 2022
|
18:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
882602
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
882601
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
|
882603
|
sø03-04 2022
|
10:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
882598
|
sø03-04 2022
|
10:30
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
882604
|
fr08-04 2022
|
17:30
|
|
|
|
|
|
|
|
882632
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
882637
|
sø10-04 2022
|
14:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
882636
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
882639
|
fr22-04 2022
|
18:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
882638
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
882641
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
882640
|
sø24-04 2022
|
10:30
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
882642
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
882643
|
lø30-04 2022
|
10:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
882652
|
lø30-04 2022
|
12:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
882644
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
882651
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
882653
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
882654
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
882675
|
to05-05 2022
|
18:30
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
882655
|
fr06-05 2022
|
18:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
882656
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
882657
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
882658
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
882661
|
lø14-05 2022
|
14:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
882659
|
sø15-05 2022
|
10:30
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
882660
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
882663
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
882676
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
882665
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
882677
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
882664
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
882662
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
882679
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
882681
|
lø28-05 2022
|
14:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
882680
|
sø29-05 2022
|
10:30
|
|
|
Nødebo Stadion
|
|
|
|
882692
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
882634
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
882691
|
on08-06 2022
|
18:15
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
882693
|
fr10-06 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
882694
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
882695
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Karsemosegård
|
UHT
|
|
|
882696
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
|
|
883749
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2