MENU

U16 Piger 1 (06) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
901340
02-04 2022
Kl. 13:30
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
901335
03-04 2022
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter
1 - 1
901338 ti
05-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Hvalsø IF
901346
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
901345
10-04 2022
Kl. 12:00
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2 - 3
901353
to
21-04 2022
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Greve Fodbold Birkerød Stadion
3 - 5
901348
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Allerød Fodbold Klub NyBolig Park
3 - 4
901352
23-04 2022
Kl. 13:30
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
901354
24-04 2022
Kl. 12:00
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
901343
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
4 - 0
901359 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Køge BK
901358
to
28-04 2022
Kl. 17:30
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
5 - 2
901362
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC/Havdrup GI
901357
01-05 2022
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Ølstykke-Jyllinge Allerød Idrætspark
5 - 0
901383
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 3
901365
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
2 - 2
901367
07-05 2022
Kl. 10:30
Ølstykke-Jyllinge Køge BK Ølstykke Stadion
3 - 3
901366
08-05 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
901364
08-05 2022
Kl. 11:00
Solrød FC/Havdrup GI Oversidder Solrød Idrætscenter
901363
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Hvalsø IF NyBolig Park
2 - 3
901373 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
901370
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Køge BK Solrød FC/Havdrup GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 1
901339
to
12-05 2022
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
4 - 1
901375
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Taastrup FC
901372
ma
16-05 2022
Kl. 18:15
Greve Fodbold Ølstykke-Jyllinge Greve Idræts Center
6 - 4
901378
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold Hvalsø IF Greve Idræts Center
6 - 1
901376 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
901377
21-05 2022
Kl. 13:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
901379
22-05 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Køge BK Birkerød Stadion
5 - 1
901380
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke-Jyllinge Solrød FC/Havdrup GI Ølstykke Stadion
3 - 0
901386
28-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Greve Fodbold
901381
29-05 2022
Kl. 14:00
Solrød FC/Havdrup GI IF Skjold Birkerød Solrød Idrætscenter
4 - 2
901384 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
901336
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Køge BK Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
901361
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Hvalsø IF IF Skjold Birkerød Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 7
901344 to
02-06 2022
Kl. 17:30
Greve Fodbold Solrød FC/Havdrup GI Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
901385
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Ølstykke-Jyllinge Hvalsø IF Ølstykke Stadion
4 - 4
901388
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Solrød FC/Havdrup GI NyBolig Park
6 - 0
901399
11-06 2022
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Køge BK Allerød Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
901901
11-06 2022
Kl. 13:30
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
901898
12-06 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
901900
12-06 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Ølstykke-Jyllinge Birkerød Stadion
1 - 2
901349
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Solrød FC/Havdrup GI Hvalsø IF Solrød Idrætscenter
1 - 3
901342
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Ølstykke-Jyllinge NyBolig Park
2 - 3
901374
18-06 2022
Kl. 12:00
Hvalsø IF Allerød Fodbold Klub Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind