Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2022
18:00
Stenlille IF
3
Sørbymagle IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
18:00
Benløse IF
4
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
13:00
Herlufsholm GF
1
Fuglebjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:00
Skælskør B&I
7
Køge Nord FC
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
17:30
Ejby IF Fodbold
6
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Sørbymagle IF
3
Skælskør B&I
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
VG Fodbold
2
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
Køge Nord FC
3
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:00
Stenlille IF
0
Fuglebjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:00
VG Fodbold
6
Køge Nord FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:00
Benløse IF
1
Sørbymagle IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Fuglebjerg IF
2
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
10:00
Skælskør B&I
1
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:30
Herlufsholm GF
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Køge BK
3
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:30
Sørbymagle IF
1
VG Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:15
Fuglebjerg IF
2
Skælskør B&I
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:30
Ejby IF Fodbold
0
Benløse IF
12
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
Køge Nord FC
4
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
Køge Nord FC
3
Sørbymagle IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Køge BK
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
Benløse IF
1
Fuglebjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Skælskør B&I
5
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Herlufsholm GF
4
Stenlille IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:00
VG Fodbold
1
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:00
Stenlille IF
0
Skælskør B&I
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Køge BK
9
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:00
Ejby IF Fodbold
4
Køge Nord FC
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:30
Fuglebjerg IF
3
VG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
10:30
Sørbymagle IF
4
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:00
Herlufsholm GF
2
Ejby IF Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Køge Nord FC
3
Fuglebjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
Benløse IF
2
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
VG Fodbold
1
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Ejby IF Fodbold
Sørbymagle IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
Herlufsholm GF
2
Skælskør B&I
7
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:00
Stenlille IF
2
VG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Køge BK
2
Køge Nord FC
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
10:00
Skælskør B&I
4
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
VG Fodbold
3
Skælskør B&I
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Benløse IF
9
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Sørbymagle IF
0
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Ejby IF Fodbold
3
Fuglebjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Køge Nord FC
1
Stenlille IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:30
Fuglebjerg IF
Sørbymagle IF
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4