MENU

M+32 2 - 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
825810
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Roskilde Boldklub Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
825811
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
2
-
1
825837 ti
12-04 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF BK 96, Solrød Birkevang
1
-
1
825809 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Såby Fodbold B. 77, Rødovre Såby Stadion
825812
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Torveparkens SK Herstedøster Stadion
2
-
1
825842 ti
19-04 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF BK 96, Solrød Brøndby Stadion
0
-
2
825838 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Hareskov IF Mørkhøj Skole
1
-
0
825840 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Såby Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
825841
to
21-04 2022
Kl. 19:30
Farum BK Lundtofte Boldklub (1) Stavnsholt
1
-
0
825839 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole
Udehold taberdømt
825845 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) BK 96, Solrød Lundtofte Idrætsplads
5
-
4
825847
ti
26-04 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Brøndbyernes IF Birkevang
2
-
1
825844
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Såby Fodbold Farum BK Såby Stadion
Hjemmehold taberdømt
825843 on
27-04 2022
Kl. 19:15
Torveparkens SK B. 77, Rødovre Mørkhøj Skole
825849 ma
02-05 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Torveparkens SK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
0
825850
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Lundtofte Boldklub (1) Brøndby Stadion
1
-
5
825851
ti
03-05 2022
Kl. 19:30
Farum BK Herstedøster IC Stavnsholt
4
-
0
825852 ti
03-05 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Såby Fodbold Solrød Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
825848 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Hareskov IF Valhøj Skole
Udehold taberdømt
825857
ti
10-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Lundtofte Boldklub (1) Birkevang
0
-
2
825856
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC BK 96, Solrød Herstedøster Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
825854 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Såby Fodbold Brøndbyernes IF Såby Stadion
Hjemmehold taberdømt
825853
on
11-05 2022
Kl. 19:40
Torveparkens SK Farum BK Mørkhøj Skole
1
-
3
825855 to
12-05 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Roskilde Boldklub Valhøj Skole
Udehold taberdømt
825858 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Såby Fodbold Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
825859 ma
16-05 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Hareskov IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
825886 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
BK 96, Solrød Torveparkens SK Solrød Skole
3
-
1
825860
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Herstedøster IC Brøndby Stadion
4
-
1
825885
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Farum BK B. 77, Rødovre Stavnsholt
2
-
1
825889 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Farum BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
1
825891 ti
24-05 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Såby Fodbold Birkevang
Udehold taberdømt
825890
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Lundtofte Boldklub (1) Herstedøster Stadion
2
-
1
825887 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Brøndbyernes IF Mørkhøj Skole
2
-
1
825888
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre BK 96, Solrød Valhøj Skole
3
-
1
825893
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Torveparkens SK Lundtofte Idrætsplads
9
-
5
825894
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF B. 77, Rødovre Brøndby Stadion
1
-
4
825892 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Såby Fodbold Herstedøster IC Såby Stadion
Hjemmehold taberdømt
825994 to
02-06 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Roskilde Boldklub Solrød Idrætscenter kunstgræs
3
-
2
825999
ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Farum BK BK 96, Solrød Stavnsholt
3
-
1
825997 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Brøndbyernes IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
825995 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Såby Fodbold Mørkhøj Skole
825996 to
09-06 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Lundtofte Boldklub (1) Valhøj Skole
Udehold taberdømt
826002 ma
13-06 2022
Kl. 20:00
Roskilde Boldklub Lundtofte Boldklub (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
0
826003
ti
14-06 2022
Kl. 19:30
Farum BK Brøndbyernes IF Stavnsholt
3
-
2
826004 to
16-06 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Hareskov IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
826001 fr
17-06 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Såby Fodbold Valhøj Skole
826006 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Farum BK Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
826007 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF BK 96, Solrød Brøndby Stadion
0
-
4
826009 ti
21-06 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Torveparkens SK Birkevang
5
-
4
826008
on
22-06 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC B. 77, Rødovre Herstedøster Stadion
4
-
2
826000 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Herstedøster IC Mørkhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
825993 ti
09-08 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Farum BK Birkevang
1
-
2
825846 on
10-08 2022
Kl. 19:30
Herstedøster IC Roskilde Boldklub Herstedøster Stadion
Udehold taberdømt
826013 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Farum BK Såby Fodbold Stavnsholt
1
-
0
826014 to
18-08 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Lundtofte Boldklub (1) Solrød Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
826011 to
18-08 2022
Kl. 20:30
Roskilde Boldklub Herstedøster IC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
826010 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
B. 77, Rødovre Torveparkens SK Valhøj Skole
826017 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Brøndbyernes IF Lundtofte Idrætsplads
6
-
1
826018 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
0
-
2
826016
on
24-08 2022
Kl. 18:45
Såby Fodbold BK 96, Solrød Såby Stadion
1
-
2
826015 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Roskilde Boldklub Mørkhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
826019 on
24-08 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF B. 77, Rødovre Birkevang
Udehold taberdømt
826012 to
25-08 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Hareskov IF Brøndby Stadion
0
-
2
826023 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Farum BK Torveparkens SK Stavnsholt
Udehold taberdømt
826020 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Hareskov IF Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
826021 ma
29-08 2022
Kl. 20:30
Roskilde Boldklub B. 77, Rødovre Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
826022
ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Såby Fodbold Brøndby Stadion
0
-
4
826024 to
01-09 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Herstedøster IC Solrød Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
826026 on
07-09 2022
Kl. 18:15
Såby Fodbold Lundtofte Boldklub (1) Såby Stadion
Udehold taberdømt
826028
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Brøndbyernes IF Herstedøster Stadion
3
-
1
826025 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK BK 96, Solrød Mørkhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
826029 on
07-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Roskilde Boldklub Birkevang
Udehold taberdømt
826027 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
B. 77, Rødovre Farum BK Valhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
826031 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) Herstedøster IC Lundtofte Idrætsplads
0
-
0
826032 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Torveparkens SK Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
826034 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
BK 96, Solrød B. 77, Rødovre Solrød Skole
Udehold taberdømt
826033 ti
13-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK Roskilde Boldklub Farum Park
Udehold taberdømt
826030 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Såby Fodbold Hareskov IF Såby Stadion
Udehold taberdømt
826037 ma
19-09 2022
Kl. 20:30
Roskilde Boldklub BK 96, Solrød Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
1
826039 ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK Hareskov IF Stavnsholt
3
-
3
826038
on
21-09 2022
Kl. 18:00
Herstedøster IC Såby Fodbold Herstedøster Stadion
4
-
0
826035 on
21-09 2022
Kl. 19:00
Torveparkens SK Lundtofte Boldklub (1) Mørkhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
826036 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
B. 77, Rødovre Brøndbyernes IF Valhøj Skole
Hjemmehold taberdømt
826041 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub (1) B. 77, Rødovre Lundtofte Idrætsplads
Udehold taberdømt
826042 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Brøndbyernes IF Roskilde Boldklub Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
826043
ti
27-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Herstedøster IC Birkevang
1
-
3
826040 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Såby Fodbold Torveparkens SK Såby Stadion
826044
to
29-09 2022
Kl. 20:15
BK 96, Solrød Farum BK Solrød Idrætscenter kunstgræs
1
-
2
826005 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Såby Fodbold Roskilde Boldklub Såby Stadion
825998 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Hareskov IF Albertslund Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 9. oktober
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind