MENU

M+40 - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
826047 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
826048 ma
11-04 2022
Kl. 20:20
Ølstykke FC Skjold Birkerød Ølstykke Stadion Kunstgræs
1
-
1
826045 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Hillerød Fodbold Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
826051
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion
1
-
1
826054 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
826050 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Værløse BK Birkerød Stadion
11
-
1
826052
on
20-04 2022
Kl. 18:45
Helsinge Fodbold Måløv BK Helsinge Stadion
1
-
4
826053 on
20-04 2022
Kl. 19:30
Oversidder Fredensborg BI
826058 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Helsinge Fodbold Ølstykke Stadion
2
-
1
826059 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826057
ma
25-04 2022
Kl. 19:30
Fredensborg BI Albertslund IF Fredensborg Stadion
4
-
4
826055 ma
25-04 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
9
-
1
826056 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
826095 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Fredensborg BI
826060 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Værløse BK Hillerød Stadion
Udehold taberdømt
826097 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Måløv BK Albertslund Stadion
3
-
0
826061 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Skjold Birkerød Helsinge Stadion
4
-
10
826096 on
04-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder Ølstykke FC
826101 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Albertslund IF Ølstykke Stadion
1
-
3
826102 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Fredensborg BI Værløse Stadion
0
-
1
826098 ma
09-05 2022
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
826099 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
826100
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
2
-
3
826103
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Måløv BK Fredensborg Stadion
4
-
2
826105 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ølstykke FC
826107 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Skjold Birkerød Albertslund Stadion
4
-
4
826104 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Værløse BK Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
826106 on
18-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder Hillerød Fodbold
826112 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826108 ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
826109 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Albertslund IF Hillerød Stadion
0
-
2
826110 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
826114 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
0
-
0
826115 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hillerød Fodbold
826116 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826113 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark
4
-
5
826117 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Helsinge Fodbold Albertslund Stadion
2
-
1
826119 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Fredensborg BI Hillerød Stadion
0
-
5
826120 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
826121 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Værløse BK Ølstykke Stadion
Udehold taberdømt
826118 ti
07-06 2022
Kl. 20:15
Skjold Birkerød Måløv BK Birkerød Stadion
3
-
2
826122 on
08-06 2022
Kl. 20:15
Oversidder Albertslund IF
826152 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Måløv BK Hillerød Stadion
1
-
1
826155 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Værløse BK Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
826151 ti
14-06 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Ølstykke FC Birkerød Stadion
7
-
0
826153 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion
0
-
10
826154 on
15-06 2022
Kl. 19:30
Oversidder Oversidder
826157 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
826158 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Albertslund IF
826159 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
6
-
0
826160 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Skjold Birkerød Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826156 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Helsinge Fodbold Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
826046 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Helsinge Fodbold Fredensborg Stadion
5
-
0
826049 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Albertslund IF Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826163 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Værløse BK
Udehold taberdømt
826161 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Skjold Birkerød Hillerød Stadion
1
-
3
826162 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
3
-
2
826164 on
17-08 2022
Kl. 20:15
Oversidder Måløv BK
826169 ma
22-08 2022
Kl. 18:45
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
826170 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Hillerød Fodbold Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826111 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion
Udehold taberdømt
826168 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
826167 ti
23-08 2022
Kl. 18:45
Måløv BK Albertslund IF Måløv Idrætspark
3
-
3
826166 on
24-08 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Helsinge Fodbold Birkerød Stadion
10
-
1
826183 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Måløv BK
826171 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Værløse BK Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
826208 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
826182 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
3
-
7
826207 on
31-08 2022
Kl. 20:15
Oversidder Skjold Birkerød
826212 ma
05-09 2022
Kl. 18:15
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
826213 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Helsinge Fodbold Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826210 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Måløv BK Fredensborg BI Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
826211 ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
826216 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Skjold Birkerød
826215 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
Hjemmehold taberdømt
826214 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Måløv BK Værløse BK Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
826218 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Hillerød Fodbold Albertslund Stadion
2
-
1
826217 on
14-09 2022
Kl. 20:15
Oversidder Helsinge Fodbold
826222 ma
19-09 2022
Kl. 17:45
Ølstykke FC Måløv BK Ølstykke Stadion
5
-
3
826219 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
Udehold taberdømt
826220 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
826223 on
21-09 2022
Kl. 20:15
Oversidder Værløse BK
Udehold taberdømt
826226 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Oversidder Helsinge Fodbold
826227 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
826225 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
Hjemmehold taberdømt
826224 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Måløv BK Skjold Birkerød Måløv Idrætspark
2
-
3
826221 ti
27-09 2022
Kl. 17:45
Helsinge Fodbold Albertslund IF Helsinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
826228 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
826165 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
826209 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Albertslund IF Birkerød Stadion
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester og rykker op i Østrækken
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind