8-Mands +50 - 2022 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
826233
ti05-04 2022
19:00 Vipperød BK Høje Gladsaxe IF Vipperødhallen
UHT
05. apr 2022
19:00
Vipperød BK
Høje Gladsaxe IF
UHT
826229
ti05-04 2022
20:00 Holte Star Club Jyllinge FC Rudegård Stadion
3
-
10
05. apr 2022
20:00
Holte Star Club
3
Jyllinge FC
10
826230
on06-04 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Store Lyngby IF Lundtofte Idrætsplads
UHT
06. apr 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
Store Lyngby IF
UHT
826232
to07-04 2022
18:00 Rosenhøj BK Slagslunde-Ganløse IF Avedøre Stadion
2
-
6
07. apr 2022
18:00
Rosenhøj BK
2
Slagslunde-Ganløse IF
6
826234
to07-04 2022
19:00 Blovstrød IF TPS Torveparken Blovstrød idrætsanlæg
UHT
07. apr 2022
19:00
Blovstrød IF
TPS Torveparken
UHT
826231
to07-04 2022
20:00 Værløse BK ORI-Fodbold Værløse Stadion
UHT
07. apr 2022
20:00
Værløse BK
ORI-Fodbold
UHT
826291
ma11-04 2022
19:00 Jyllinge FC Blovstrød IF Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
11. apr 2022
19:00
Jyllinge FC
Blovstrød IF
UHT
826288
ma11-04 2022
20:00 Store Lyngby IF Værløse BK St. Lyngby Stadion
HHT
11. apr 2022
20:00
Store Lyngby IF
Værløse BK
HHT
826290
on13-04 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Rosenhøj BK Grønnemose Sportshal
1
-
3
13. apr 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
1
Rosenhøj BK
3
826292
on13-04 2022
19:00 ORI-Fodbold Holte Star Club Oppe-Sundby Stadion
UHT
13. apr 2022
19:00
ORI-Fodbold
Holte Star Club
UHT
826289
on13-04 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Boldklub Gryden kunstgræs
UHT
13. apr 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Lundtofte Boldklub
UHT
826295
ti19-04 2022
20:00 Store Lyngby IF Slagslunde-Ganløse IF St. Lyngby Stadion
HHT
19. apr 2022
20:00
Store Lyngby IF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
826293
on20-04 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Høje Gladsaxe IF Lundtofte Idrætsplads
5
-
2
20. apr 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
5
Høje Gladsaxe IF
2
826361
to21-04 2022
18:00 Rosenhøj BK TPS Torveparken Avedøre Stadion
2
-
5
21. apr 2022
18:00
Rosenhøj BK
2
TPS Torveparken
5
826450
to21-04 2022
19:00 Blovstrød IF ORI-Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
21. apr 2022
19:00
Blovstrød IF
1
ORI-Fodbold
1
826294
to21-04 2022
19:00 Værløse BK Holte Star Club Værløse Stadion
3
-
2
21. apr 2022
19:00
Værløse BK
3
Holte Star Club
2
826451
ma25-04 2022
19:00 TPS Torveparken Lundtofte Boldklub Mørkhøj Skole
3
-
3
25. apr 2022
19:00
TPS Torveparken
3
Lundtofte Boldklub
3
826455
ma25-04 2022
19:00 Jyllinge FC Rosenhøj BK Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
25. apr 2022
19:00
Jyllinge FC
Rosenhøj BK
UHT
826452
ti26-04 2022
20:00 Holte Star Club Blovstrød IF Rudegård Stadion
2
-
4
26. apr 2022
20:00
Holte Star Club
2
Blovstrød IF
4
826454
on27-04 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Store Lyngby IF Grønnemose Sportshal
UHT
27. apr 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
Store Lyngby IF
UHT
826456
on27-04 2022
19:00 ORI-Fodbold Vipperød BK Oppe-Sundby Stadion
7
-
2
27. apr 2022
19:00
ORI-Fodbold
7
Vipperød BK
2
826453
on27-04 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK Gryden
3
-
1
27. apr 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Værløse BK
1
826458
ma02-05 2022
19:00 Værløse BK Blovstrød IF Værløse Stadion
4
-
1
02. maj 2022
19:00
Værløse BK
4
Blovstrød IF
1
826481
ma02-05 2022
20:00 Store Lyngby IF TPS Torveparken St. Lyngby Stadion
HHT
02. maj 2022
20:00
Store Lyngby IF
TPS Torveparken
HHT
826484
ti03-05 2022
19:00 Vipperød BK Holte Star Club Vipperødhallen
UHT
03. maj 2022
19:00
Vipperød BK
Holte Star Club
UHT
826457
on04-05 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Jyllinge FC Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
04. maj 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
3
Jyllinge FC
3
826483
on04-05 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Høje Gladsaxe IF Gryden
6
-
2
04. maj 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
6
Høje Gladsaxe IF
2
826482
to05-05 2022
18:00 Rosenhøj BK ORI-Fodbold Avedøre Stadion
HHT
05. maj 2022
18:00
Rosenhøj BK
ORI-Fodbold
HHT
826485
ma09-05 2022
19:00 TPS Torveparken Slagslunde-Ganløse IF Mørkhøj Skole
4
-
0
09. maj 2022
19:00
TPS Torveparken
4
Slagslunde-Ganløse IF
0
826490
ma09-05 2022
19:00 Jyllinge FC Store Lyngby IF Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
09. maj 2022
19:00
Jyllinge FC
Store Lyngby IF
UHT
826487
ti10-05 2022
20:00 Holte Star Club Rosenhøj BK Rudegård Stadion
HHT
10. maj 2022
20:00
Holte Star Club
Rosenhøj BK
HHT
826491
on11-05 2022
19:00 ORI-Fodbold Lundtofte Boldklub Oppe-Sundby Stadion
6
-
4
11. maj 2022
19:00
ORI-Fodbold
6
Lundtofte Boldklub
4
826488
to12-05 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Værløse BK Grønnemose Sportshal
0
-
4
12. maj 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Værløse BK
4
826489
to12-05 2022
19:00 Blovstrød IF Vipperød BK Blovstrød idrætsanlæg
1
-
12
12. maj 2022
19:00
Blovstrød IF
1
Vipperød BK
12
826514
ma16-05 2022
20:00 Store Lyngby IF ORI-Fodbold St. Lyngby Stadion
HHT
16. maj 2022
20:00
Store Lyngby IF
ORI-Fodbold
HHT
826512
on18-05 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Holte Star Club Lundtofte Idrætsplads
4
-
5
18. maj 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
4
Holte Star Club
5
826516
on18-05 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden
0
-
3
18. maj 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Jyllinge FC
3
826515
to19-05 2022
18:00 Rosenhøj BK Blovstrød IF Avedøre Stadion
UHT
19. maj 2022
18:00
Rosenhøj BK
Blovstrød IF
UHT
826517
to19-05 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF TPS Torveparken Grønnemose Sportshal
0
-
9
19. maj 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
TPS Torveparken
9
826513
to19-05 2022
19:00 Værløse BK Vipperød BK Værløse Stadion
1
-
2
19. maj 2022
19:00
Værløse BK
1
Vipperød BK
2
826518
ma23-05 2022
19:00 TPS Torveparken Værløse BK Mørkhøj Skole
4
-
3
23. maj 2022
19:00
TPS Torveparken
4
Værløse BK
3
826520
ti24-05 2022
19:00 Vipperød BK Rosenhøj BK Vipperødhallen
3
-
3
24. maj 2022
19:00
Vipperød BK
3
Rosenhøj BK
3
826519
ti24-05 2022
20:00 Holte Star Club Store Lyngby IF Rudegård Stadion
UHT
24. maj 2022
20:00
Holte Star Club
Store Lyngby IF
UHT
826521
on25-05 2022
19:00 Blovstrød IF Lundtofte Boldklub Blovstrød idrætsanlæg
3
-
3
25. maj 2022
19:00
Blovstrød IF
3
Lundtofte Boldklub
3
826522
on25-05 2022
19:00 Jyllinge FC Høje Gladsaxe IF Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
25. maj 2022
19:00
Jyllinge FC
Høje Gladsaxe IF
UHT
826523
on25-05 2022
19:00 ORI-Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
25. maj 2022
19:00
ORI-Fodbold
1
Slagslunde-Ganløse IF
2
826524
ma30-05 2022
19:00 TPS Torveparken Jyllinge FC Mørkhøj Skole
2
-
1
30. maj 2022
19:00
TPS Torveparken
2
Jyllinge FC
1
826527
ma30-05 2022
20:00 Store Lyngby IF Blovstrød IF St. Lyngby Stadion
HHT
30. maj 2022
20:00
Store Lyngby IF
Blovstrød IF
HHT
826525
on01-06 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Vipperød BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
01. jun 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
1
Vipperød BK
3
826528
on01-06 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Holte Star Club Gryden
3
-
4
01. jun 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Holte Star Club
4
826529
to02-06 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF ORI-Fodbold Grønnemose Sportshal
UHT
02. jun 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
ORI-Fodbold
UHT
826526
to02-06 2022
19:00 Værløse BK Rosenhøj BK Værløse Stadion
UHT
02. jun 2022
19:00
Værløse BK
Rosenhøj BK
UHT
826533
ti07-06 2022
19:00 Vipperød BK Store Lyngby IF Vipperødhallen
UHT
07. jun 2022
19:00
Vipperød BK
Store Lyngby IF
UHT
826535
ti07-06 2022
19:00 ORI-Fodbold TPS Torveparken Oppe-Sundby Stadion
1
-
0
07. jun 2022
19:00
ORI-Fodbold
1
TPS Torveparken
0
826530
ti07-06 2022
20:00 Holte Star Club Høje Gladsaxe IF Rudegård Stadion
UHT
07. jun 2022
20:00
Holte Star Club
Høje Gladsaxe IF
UHT
826532
to09-06 2022
18:00 Rosenhøj BK Lundtofte Boldklub Avedøre Stadion
HHT
09. jun 2022
18:00
Rosenhøj BK
Lundtofte Boldklub
HHT
826531
to09-06 2022
19:00 Værløse BK Jyllinge FC Værløse Stadion
1
-
4
09. jun 2022
19:00
Værløse BK
1
Jyllinge FC
4
826536
ma13-06 2022
19:00 TPS Torveparken Holte Star Club Mørkhøj Skole
4
-
0
13. jun 2022
19:00
TPS Torveparken
4
Holte Star Club
0
826541
ma13-06 2022
19:00 Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
5
-
2
13. jun 2022
19:00
Jyllinge FC
5
ORI-Fodbold
2
826538
ma13-06 2022
20:00 Store Lyngby IF Rosenhøj BK St. Lyngby Stadion
13. jun 2022
20:00
Store Lyngby IF
Rosenhøj BK
826537
on15-06 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Værløse BK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
15. jun 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
1
Værløse BK
3
826539
on15-06 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Vipperød BK Gryden
2
-
3
15. jun 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Vipperød BK
3
826540
to16-06 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Blovstrød IF Grønnemose Sportshal
2
-
4
16. jun 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
2
Blovstrød IF
4
826542
ma20-06 2022
19:00 TPS Torveparken Blovstrød IF Mørkhøj Skole
6
-
4
20. jun 2022
19:00
TPS Torveparken
6
Blovstrød IF
4
826546
ma20-06 2022
19:00 Jyllinge FC Holte Star Club Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
20. jun 2022
19:00
Jyllinge FC
Holte Star Club
UHT
826545
on22-06 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Vipperød BK Grønnemose Sportshal
0
-
11
22. jun 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Vipperød BK
11
826613
on22-06 2022
19:00 ORI-Fodbold Værløse BK Oppe-Sundby Stadion
0
-
0
22. jun 2022
19:00
ORI-Fodbold
0
Værløse BK
0
826534
on22-06 2022
19:00 Blovstrød IF Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød idrætsanlæg
2
-
4
22. jun 2022
19:00
Blovstrød IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
4
826544
on22-06 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Rosenhøj BK Gryden
UHT
22. jun 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Rosenhøj BK
UHT
826618
ti28-06 2022
19:00 Vipperød BK TPS Torveparken Vipperødhallen
1
-
2
28. jun 2022
19:00
Vipperød BK
1
TPS Torveparken
2
826614
ti28-06 2022
20:00 Holte Star Club ORI-Fodbold Rudegård Stadion
3
-
5
28. jun 2022
20:00
Holte Star Club
3
ORI-Fodbold
5
826615
on29-06 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Idrætsplads
HHT
29. jun 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
826617
to30-06 2022
18:00 Rosenhøj BK Høje Gladsaxe IF Avedøre Stadion
HHT
30. jun 2022
18:00
Rosenhøj BK
Høje Gladsaxe IF
HHT
826619
to30-06 2022
19:00 Blovstrød IF Jyllinge FC Blovstrød idrætsanlæg
1
-
7
30. jun 2022
19:00
Blovstrød IF
1
Jyllinge FC
7
826616
to30-06 2022
19:00 Værløse BK Store Lyngby IF Værløse Stadion
UHT
30. jun 2022
19:00
Værløse BK
Store Lyngby IF
UHT
826620
ma08-08 2022
19:00 TPS Torveparken Rosenhøj BK Mørkhøj Skole
UHT
08. aug 2022
19:00
TPS Torveparken
Rosenhøj BK
UHT
826624
ma08-08 2022
19:00 Jyllinge FC Vipperød BK Spraglehøj Idrætsanlæg
10
-
3
08. aug 2022
19:00
Jyllinge FC
10
Vipperød BK
3
826621
ti09-08 2022
20:00 Holte Star Club Værløse BK Rudegård Stadion
2
-
1
09. aug 2022
20:00
Holte Star Club
2
Værløse BK
1
826622
on10-08 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Store Lyngby IF Gryden
7
-
0
10. aug 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
Store Lyngby IF
0
826623
to11-08 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Lundtofte Boldklub Grønnemose Sportshal
2
-
6
11. aug 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
2
Lundtofte Boldklub
6
826722
ma15-08 2022
19:00 Lundtofte Boldklub TPS Torveparken Lundtofte Idrætsplads
1
-
8
15. aug 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
1
TPS Torveparken
8
826723
ma15-08 2022
19:00 Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
0
-
1
15. aug 2022
19:00
Værløse BK
0
Slagslunde-Ganløse IF
1
826724
ma15-08 2022
19:00 Store Lyngby IF Høje Gladsaxe IF St. Lyngby Stadion
9
-
0
15. aug 2022
19:00
Store Lyngby IF
9
Høje Gladsaxe IF
0
826726
ti16-08 2022
19:00 Vipperød BK ORI-Fodbold Vipperødhallen
UHT
16. aug 2022
19:00
Vipperød BK
ORI-Fodbold
UHT
826725
to18-08 2022
18:00 Rosenhøj BK Jyllinge FC Avedøre Stadion
HHT
18. aug 2022
18:00
Rosenhøj BK
Jyllinge FC
HHT
826727
to18-08 2022
19:00 Blovstrød IF Holte Star Club Blovstrød idrætsanlæg
8
-
3
18. aug 2022
19:00
Blovstrød IF
8
Holte Star Club
3
826728
ma22-08 2022
19:00 TPS Torveparken Store Lyngby IF Mørkhøj Skole
UHT
22. aug 2022
19:00
TPS Torveparken
Store Lyngby IF
UHT
826732
ma22-08 2022
19:00 Jyllinge FC Lundtofte Boldklub Spraglehøj Idrætsanlæg
10
-
2
22. aug 2022
19:00
Jyllinge FC
10
Lundtofte Boldklub
2
826729
ti23-08 2022
20:00 Holte Star Club Vipperød BK Rudegård Stadion
0
-
7
23. aug 2022
20:00
Holte Star Club
0
Vipperød BK
7
826733
on24-08 2022
19:00 ORI-Fodbold Rosenhøj BK Oppe-Sundby Stadion
UHT
24. aug 2022
19:00
ORI-Fodbold
Rosenhøj BK
UHT
826730
to25-08 2022
18:30 Høje Gladsaxe IF Slagslunde-Ganløse IF Grønnemose Sportshal
0
-
3
25. aug 2022
18:30
Høje Gladsaxe IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
826731
to25-08 2022
19:00 Blovstrød IF Værløse BK Blovstrød idrætsanlæg
1
-
5
25. aug 2022
19:00
Blovstrød IF
1
Værløse BK
5
826745
ma29-08 2022
19:00 Værløse BK Høje Gladsaxe IF Værløse Stadion
3
-
0
29. aug 2022
19:00
Værløse BK
3
Høje Gladsaxe IF
0
826746
ma29-08 2022
19:00 Store Lyngby IF Jyllinge FC St. Lyngby Stadion
1
-
7
29. aug 2022
19:00
Store Lyngby IF
1
Jyllinge FC
7
826749
ti30-08 2022
19:00 Vipperød BK Blovstrød IF Vipperødhallen
UHT
30. aug 2022
19:00
Vipperød BK
Blovstrød IF
UHT
826744
on31-08 2022
19:00 Lundtofte Boldklub ORI-Fodbold Lundtofte Idrætsplads
5
-
2
31. aug 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
5
ORI-Fodbold
2
826748
on31-08 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF TPS Torveparken Gryden
0
-
3
31. aug 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
TPS Torveparken
3
826747
to01-09 2022
18:00 Rosenhøj BK Holte Star Club Avedøre Stadion
HHT
01. sep 2022
18:00
Rosenhøj BK
Holte Star Club
HHT
826752
ti06-09 2022
19:00 Vipperød BK Værløse BK Vipperødhallen
3
-
5
06. sep 2022
19:00
Vipperød BK
3
Værløse BK
5
826751
ti06-09 2022
20:00 Holte Star Club Lundtofte Boldklub Rudegård Stadion
3
-
1
06. sep 2022
20:00
Holte Star Club
3
Lundtofte Boldklub
1
826750
on07-09 2022
19:00 TPS Torveparken Høje Gladsaxe IF Mørkhøj Skole
6
-
0
07. sep 2022
19:00
TPS Torveparken
6
Høje Gladsaxe IF
0
826754
on07-09 2022
19:00 Jyllinge FC Slagslunde-Ganløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
5
-
2
07. sep 2022
19:00
Jyllinge FC
5
Slagslunde-Ganløse IF
2
826753
to08-09 2022
19:00 Blovstrød IF Rosenhøj BK Blovstrød idrætsanlæg
UHT
08. sep 2022
19:00
Blovstrød IF
Rosenhøj BK
UHT
826757
ma12-09 2022
19:00 Værløse BK TPS Torveparken Værløse Stadion
0
-
5
12. sep 2022
19:00
Værløse BK
0
TPS Torveparken
5
826758
ma12-09 2022
19:00 Store Lyngby IF Holte Star Club St. Lyngby Stadion
2
-
3
12. sep 2022
19:00
Store Lyngby IF
2
Holte Star Club
3
826756
on14-09 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Blovstrød IF Lundtofte Idrætsplads
UHT
14. sep 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
Blovstrød IF
UHT
826760
on14-09 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
UHT
14. sep 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
ORI-Fodbold
UHT
826759
to15-09 2022
18:00 Rosenhøj BK Vipperød BK Avedøre Stadion
HHT
15. sep 2022
18:00
Rosenhøj BK
Vipperød BK
HHT
826761
to15-09 2022
18:00 Høje Gladsaxe IF Jyllinge FC Grønnemose Sportshal
1
-
6
15. sep 2022
18:00
Høje Gladsaxe IF
1
Jyllinge FC
6
826776
ma19-09 2022
19:00 Jyllinge FC TPS Torveparken Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
0
19. sep 2022
19:00
Jyllinge FC
0
TPS Torveparken
0
826755
ti20-09 2022
18:30 ORI-Fodbold Store Lyngby IF Oppe-Sundby Stadion
3
-
3
20. sep 2022
18:30
ORI-Fodbold
3
Store Lyngby IF
3
826774
ti20-09 2022
19:00 Vipperød BK Lundtofte Boldklub Vipperødhallen
UHT
20. sep 2022
19:00
Vipperød BK
Lundtofte Boldklub
UHT
826762
ti20-09 2022
20:00 Holte Star Club Slagslunde-Ganløse IF Rudegård Stadion
1
-
3
20. sep 2022
20:00
Holte Star Club
1
Slagslunde-Ganløse IF
3
826777
on21-09 2022
19:00 ORI-Fodbold Høje Gladsaxe IF Oppe-Sundby Stadion
5
-
0
21. sep 2022
19:00
ORI-Fodbold
5
Høje Gladsaxe IF
0
826763
to22-09 2022
18:00 Rosenhøj BK Værløse BK Avedøre Stadion
HHT
22. sep 2022
18:00
Rosenhøj BK
Værløse BK
HHT
826775
to22-09 2022
19:00 Blovstrød IF Store Lyngby IF Blovstrød idrætsanlæg
UHT
22. sep 2022
19:00
Blovstrød IF
Store Lyngby IF
UHT
826780
ma26-09 2022
18:15 Store Lyngby IF Vipperød BK St. Lyngby Stadion
0
-
3
26. sep 2022
18:15
Store Lyngby IF
0
Vipperød BK
3
826783
ma26-09 2022
19:00 Jyllinge FC Værløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
8
-
6
26. sep 2022
19:00
Jyllinge FC
8
Værløse BK
6
826778
ma26-09 2022
19:00 TPS Torveparken ORI-Fodbold Mørkhøj Skole
UHT
26. sep 2022
19:00
TPS Torveparken
ORI-Fodbold
UHT
826779
on28-09 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Rosenhøj BK Lundtofte Idrætsplads
UHT
28. sep 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
Rosenhøj BK
UHT
826781
on28-09 2022
19:00 Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød IF Gryden kunstgræs
UHT
28. sep 2022
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Blovstrød IF
UHT
826782
to29-09 2022
17:30 Høje Gladsaxe IF Holte Star Club Grønnemose Sportshal
1
-
3
29. sep 2022
17:30
Høje Gladsaxe IF
1
Holte Star Club
3
826543
to29-09 2022
18:15 Store Lyngby IF Lundtofte Boldklub St. Lyngby Stadion
UHT
29. sep 2022
18:15
Store Lyngby IF
Lundtofte Boldklub
UHT
826785
ma03-10 2022
20:00 Værløse BK Lundtofte Boldklub Værløse Stadion
4
-
3
03. okt 2022
20:00
Værløse BK
4
Lundtofte Boldklub
3
827004
ti04-10 2022
19:00 Vipperød BK Slagslunde-Ganløse IF Vipperødhallen
2
-
1
04. okt 2022
19:00
Vipperød BK
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
826784
ti04-10 2022
20:00 Holte Star Club TPS Torveparken Rudegård Stadion
0
-
3
04. okt 2022
20:00
Holte Star Club
0
TPS Torveparken
3
827006
on05-10 2022
19:00 ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
05. okt 2022
19:00
ORI-Fodbold
1
Jyllinge FC
2
827003
to06-10 2022
18:00 Rosenhøj BK Store Lyngby IF Avedøre Stadion
06. okt 2022
18:00
Rosenhøj BK
Store Lyngby IF
827005
to06-10 2022
19:00 Blovstrød IF Høje Gladsaxe IF Blovstrød idrætsanlæg
3
-
3
06. okt 2022
19:00
Blovstrød IF
3
Høje Gladsaxe IF
3
826625
08-10 2022
15:00 ORI-Fodbold Blovstrød IF Oppe-Sundby Stadion
UHT
08. okt 2022
15:00
ORI-Fodbold
Blovstrød IF
UHT
826449
ti11-10 2022
19:00 Vipperød BK Jyllinge FC Vipperødhallen
1
-
4
11. okt 2022
19:00
Vipperød BK
1
Jyllinge FC
4
826287
ma17-10 2022
19:00 TPS Torveparken Vipperød BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
UHT
17. okt 2022
19:00
TPS Torveparken
Vipperød BK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind