MENU

U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
883045 on
13-04 2022
Kl. 17:45
Benløse IF Rørby-Værslev IF Benløsehallen Kunstgræs
7
-
1
883042
17-04 2022
Kl. 10:00
Karlslunde IF Team AS Fodbold Karlslunde Stadion
4
-
2
883046
17-04 2022
Kl. 13:00
Vemmelev Boldklub B. 73, Slagelse Vemmelevhallen
Hjemmehold taberdømt
883050 on
20-04 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold Taastrup FC Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
6
-
2
883051
23-04 2022
Kl. 09:30
B. 73, Slagelse Greve Fodbold Stadion Vest
7
-
5
883049
23-04 2022
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Karlslunde IF Frederiksberg Skole
5
-
3
883048
23-04 2022
Kl. 11:30
Team AS Fodbold Benløse IF Slaglille Sportsplads
2
-
9
883047
24-04 2022
Kl. 11:30
Rørby-Værslev IF Vemmelev Boldklub Rørby Stadion
13
-
1
883044
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold VG Fodbold Greve Idræts Center
1
-
0
972265
30-04 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC B. 73, Slagelse NyBolig Park
2
-
3
883052
30-04 2022
Kl. 11:30
Rørby-Værslev IF Team AS Fodbold Rørby Stadion
5
-
4
972252
01-05 2022
Kl. 10:00
Karlslunde IF VG Fodbold Karlslunde Stadion
0
-
3
972267
01-05 2022
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Greve Fodbold Vemmelevhallen
Udehold taberdømt
972266 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Benløse IF Lynge-Broby IF Benløsehallen
3
-
1
972307
on
04-05 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold Benløse IF Ramsøhallen
3
-
6
883043 to
05-05 2022
Kl. 17:30
Taastrup FC Lynge-Broby IF NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
6
972376
07-05 2022
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Karlslunde IF Stadion Vest
8
-
3
972268
07-05 2022
Kl. 11:30
Team AS Fodbold Vemmelev Boldklub Slaglille Sportsplads
7
-
2
972306
08-05 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
2
-
0
972269 on
11-05 2022
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF Rørby-Værslev IF Frederiksberg Skole
1
-
5
972379
14-05 2022
Kl. 11:30
Team AS Fodbold Lynge-Broby IF Slaglille Sportsplads
4
-
3
972378
15-05 2022
Kl. 10:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
5
-
1
972380
15-05 2022
Kl. 10:00
Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
5
-
4
972381
15-05 2022
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub Taastrup FC Vemmelevhallen
6
-
6
973353
on
18-05 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold Team AS Fodbold Ramsøhallen
3
-
8
972382
21-05 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park
4
-
4
973352
22-05 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Benløse IF Greve Idræts Center
2
-
4
973354
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
B. 73, Slagelse Rørby-Værslev IF Stadion Vest
2
-
3
972383 on
25-05 2022
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF Vemmelev Boldklub Frederiksberg Skole
4
-
0
973355
28-05 2022
Kl. 10:00
Rørby-Værslev IF Greve Fodbold Rørby Stadion
Udehold taberdømt
973356
28-05 2022
Kl. 11:30
Team AS Fodbold B. 73, Slagelse Slaglille Sportsplads
2
-
5
973358
28-05 2022
Kl. 11:45
Benløse IF Taastrup FC Benløsehallen
4
-
0
973360
on
01-06 2022
Kl. 18:00
Karlslunde IF Benløse IF Karlslunde Stadion
2
-
4
972377
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Rørby-Værslev IF VG Fodbold Rørby Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
973363
05-06 2022
Kl. 10:00
Vemmelev Boldklub VG Fodbold Vemmelevhallen
1
-
14
973362
05-06 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold Team AS Fodbold Greve Idræts Center
6
-
3
973372
on
08-06 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold B. 73, Slagelse Ramsøhallen
4
-
3
973367
11-06 2022
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Greve Fodbold Frederiksberg Skole
3
-
3
973371
11-06 2022
Kl. 10:00
Benløse IF Vemmelev Boldklub Benløsehallen
Udehold taberdømt
973365
11-06 2022
Kl. 11:30
Rørby-Værslev IF Karlslunde IF Rørby Stadion
4
-
2
973366
11-06 2022
Kl. 11:30
Team AS Fodbold Taastrup FC Slaglille Sportsplads
6
-
2
973361
18-06 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Rørby-Værslev IF NyBolig Park
1
-
5
973364
19-06 2022
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
2
-
1
973359
19-06 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub Karlslunde IF Vemmelevhallen
0
-
6
973357 ti
21-06 2022
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF VG Fodbold Frederiksberg Skole
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind