MENU

VinterBOLD 5-mands M+65 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
505455 to
09-12 2021
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
505458 ti
14-12 2021
Kl. 20:15
Snekkersten IF SIF Oldboys/Girls Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
505457 on
15-12 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
505454 ti
28-12 2021
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Espergærde IF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
505462 ti
11-01 2022
Kl. 20:00
Oversidder Snekkersten IF
505460 on
12-01 2022
Kl. 23:59
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 6
505461 on
12-01 2022
Kl. 23:59
SIF Oldboys/Girls B. 1973/Herlev IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
5 - 1
505456 on
19-01 2022
Kl. 19:15
B. 1973/Herlev IF Snekkersten IF Elverroad
17 - 2
505464 ti
25-01 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 4
505466 on
26-01 2022
Kl. 19:15
B. 1973/Herlev IF Oversidder Elverroad
505465 to
27-01 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK SIF Oldboys/Girls Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
505469 to
03-02 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
505467 fr
04-02 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
505471 on
09-02 2022
Kl. 23:59
Espergærde IF SIF Oldboys/Girls Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
505473 to
10-02 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
505451 on
16-02 2022
Kl. 23:59
Espergærde IF B. 1973/Herlev IF Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 6
505453 on
16-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder SIF Oldboys/Girls
505472 ti
22-02 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF B. 1973/Herlev IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 5
505459 on
23-02 2022
Kl. 19:15
B. 1973/Herlev IF Hørsholm-Usserød IK Elverroad
3 - 0
505508 on
02-03 2022
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Snekkersten IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
Udehold taberdømt
505510 on
02-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Espergærde IF
505509 to
03-03 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK B. 1973/Herlev IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 6
505511 ti
08-03 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
505512 to
10-03 2022
Kl. 20:15
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 3
505515 on
16-03 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Hørsholm-Usserød IK Top Danmark Hallen, kunstgræs
5 - 2
505516 on
16-03 2022
Kl. 19:15
Oversidder B. 1973/Herlev IF
505514 on
16-03 2022
Kl. 20:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 8
505452 ti
22-03 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6 - 3
505470 on
23-03 2022
Kl. 19:15
B. 1973/Herlev IF Espergærde IF Elverroad
7 - 2
505513 on
30-03 2022
Kl. 19:15
B. 1973/Herlev IF SIF Oldboys/Girls Elverroad
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind