MENU

U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår, Pulje A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
696166
26-03 2022
Kl. 10:00
B93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
696163
26-03 2022
Kl. 12:45
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub
1 - 1
696164
27-03 2022
Kl. 12:00
HIK Greve Fodbold HIK
5 - 1
696165
27-03 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF Slagelse B&I Avedøre Stadion Kunstgræs
7 - 0
696167
27-03 2022
Kl. 14:00
Nykøbing FC A27 NFC Anlæg Syd
2 - 2
696168
27-03 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Roskilde Boldklub Sundby Idrætspark
3 - 1
696173
02-04 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I AC Amager Academy Holbæk Sportsby
7 - 2
696170
02-04 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold Hvidovre IF Greve Idræts Center
2 - 5
696174
02-04 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst
0 - 3
696169
02-04 2022
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
696171
03-04 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør HIK Helsingør Idrætspark
1 - 4
696172
03-04 2022
Kl. 14:00
A27 B93 Dragør Bk
1 - 2
696275
09-04 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center
2 - 0
696276
09-04 2022
Kl. 12:00
B93 Roskilde Boldklub B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 1
696274
10-04 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 2
696277
10-04 2022
Kl. 13:00
Nykøbing FC Holbæk B&I NFC Anlæg Syd
1 - 0
696278
10-04 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Slagelse B&I Sundby Idrætspark
1 - 0
696175 ti
19-04 2022
Kl. 18:40
HIK A27 Gentofte Sportspark Vest
3 - 4
696279
23-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 4
696283
23-04 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I B93 Holbæk Sportsby
1 - 0
696284
23-04 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Kunst
0 - 3
696280
23-04 2022
Kl. 12:45
AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
4 - 2
696281
24-04 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 1
696282
24-04 2022
Kl. 14:00
A27 Greve Fodbold Dragør Bk
4 - 2
696287
30-04 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold Roskilde Boldklub Greve Idræts Center
0 - 2
696288
30-04 2022
Kl. 12:00
B93 Slagelse B&I B 93 Svanemølleanlæg.
9 - 0
696285
01-05 2022
Kl. 12:00
HIK Holbæk B&I HIK
3 - 2
696289
01-05 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør A27 Helsingør "Ny Stadion" OPV
0 - 2
696290
01-05 2022
Kl. 14:00
Nykøbing FC AB NFC Anlæg Syd
1 - 3
696286
01-05 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
5 - 1
696291
07-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
696295
07-05 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
1 - 3
696296
07-05 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion Kunst
1 - 6
696292
07-05 2022
Kl. 12:45
AB B93 Akademisk Boldklub
1 - 1
696293
08-05 2022
Kl. 14:00
A27 Hvidovre IF Dragør Bk
6 - 1
696294
08-05 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
1 - 1
696300
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
B93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 0
696299
14-05 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
7 - 1
696301
15-05 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Holbæk B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
3 - 1
696302
15-05 2022
Kl. 14:00
A27 Roskilde Boldklub Dragør Bk
2 - 2
696297
15-05 2022
Kl. 14:00
HIK AB HIK
3 - 3
696298
15-05 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF Nykøbing FC Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 1
696307
21-05 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby
3 - 9
696308
21-05 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion Kunst
0 - 3
696303
21-05 2022
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 2
696305
22-05 2022
Kl. 14:00
Nykøbing FC B93 NFC Anlæg Syd
1 - 4
696309
ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Roskilde Boldklub Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 2
696304 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
AB Greve Fodbold Akademisk Boldklub
5 - 1
696306 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
AC Amager Academy HIK Sundby Idrætspark
3 - 2
696312
28-05 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold AC Amager Academy Greve Idræts Center
3 - 1
696310
29-05 2022
Kl. 14:00
HIK Nykøbing FC HIK
1 - 1
696314
29-05 2022
Kl. 14:00
A27 Slagelse B&I Dragør Bk
9 - 0
696313
05-06 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
0 - 3
696311 on
08-06 2022
Kl. 16:45
B93 Hvidovre IF Ryparken Idrætsanlæg
3 - 0
696550
11-06 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I Roskilde Boldklub Slagelse Stadion Kunst
3 - 1
696549
11-06 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF Holbæk B&I Hvidovre IF's baner
5 - 4
696321
11-06 2022
Kl. 12:45
AB A27 Akademisk Boldklub
1 - 3
696322
12-06 2022
Kl. 10:00
B93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 0
696547
12-06 2022
Kl. 14:00
Nykøbing FC Greve Fodbold NFC Anlæg Syd
1 - 2
696548
12-06 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
1 - 2
696554
19-06 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
4 - 0
696555
19-06 2022
Kl. 14:00
A27 AC Amager Academy Dragør Bk
5 - 1
696556
19-06 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby
6 - 2
696551
19-06 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
696552
19-06 2022
Kl. 14:00
HIK Hvidovre IF HIK
1 - 5
696553
19-06 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
0 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind