MENU

M+32 Øst 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
586534
ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Fr.holm Sydhavnen Stenløse Stadion
4
-
1
586531
ma
04-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Union Allerød Idrætspark
1
-
2
586530 ma
04-04 2022
Kl. 20:30
KB Dragør Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
0
586533 on
06-04 2022
Kl. 19:30
Oversidder Lyngby BK
587011 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK Stenløse BK Lyngby Stadion
1
-
1
587042
ma
11-04 2022
Kl. 20:00
Union KB Genforeningspladsen
4
-
1
587044
ma
11-04 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Hvidovre IF Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
3
587015 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
587047
ma
18-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Fr.holm Sydhavnen Allerød Idrætspark
2
-
1
587045
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK Dragør Bk. Lyngby Stadion
1
-
2
587048 on
20-04 2022
Kl. 19:30
Oversidder Union
587046
on
20-04 2022
Kl. 20:30
KB AB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
587050
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Stenløse BK Dragør Bk
1
-
3
587052 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Allerød FK Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
587053 on
27-04 2022
Kl. 19:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
587054
to
28-04 2022
Kl. 19:30
Fr.holm Sydhavnen KB Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
587051 to
28-04 2022
Kl. 20:00
Union Lyngby BK Genforeningspladsen
0
-
1
543387
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Allerød FK Stenløse Stadion
1
-
0
587055 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK AB Lyngby Stadion
0
-
0
587056
ma
02-05 2022
Kl. 20:30
KB Hvidovre IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
587057
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Union Dragør Bk
2
-
1
543175 on
04-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder Fr.holm Sydhavnen
543408 ma
09-05 2022
Kl. 20:15
Allerød FK KB Allerød Idrætspark
1
-
0
544111 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
544112 on
11-05 2022
Kl. 19:00
AB Dragør Bk. Akademisk Boldklub
0
-
0
544000 to
12-05 2022
Kl. 20:00
Union Stenløse BK Genforeningspladsen
0
-
0
544115
to
12-05 2022
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Lyngby BK Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
586532
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
544212 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK Hvidovre IF Lyngby Stadion
0
-
3
545433
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK KB Stenløse Stadion
0
-
1
544218 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Union AB Genforeningspladsen
1
-
0
544213
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Fr.holm Sydhavnen Dragør Bk
2
-
0
545140 on
25-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder Allerød FK
545505
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK AB Stenløse Stadion
3
-
0
545437
ma
30-05 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Lyngby BK Allerød Idrætspark
2
-
0
545508
ma
30-05 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Union Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
0
545434 ma
30-05 2022
Kl. 20:30
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
545438
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Dragør Bk. Avedøre Stadion Kunstgræs
7
-
1
545509
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK KB Lyngby Stadion
0
-
3
545656
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Allerød FK Dragør Bk
2
-
3
545659
on
08-06 2022
Kl. 19:00
AB Fr.holm Sydhavnen Akademisk Boldklub
4
-
1
545658 on
08-06 2022
Kl. 19:30
Oversidder Stenløse BK
545657 to
09-06 2022
Kl. 20:00
Union Hvidovre IF Genforeningspladsen
3
-
5
545666 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK Oversidder Lyngby Stadion
547095
ma
13-06 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Stenløse BK Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
545677
ti
14-06 2022
Kl. 20:00
Union Allerød FK Genforeningspladsen
1
-
2
545671
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. KB Dragør Bk
2
-
4
547094 on
15-06 2022
Kl. 19:00
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
0
-
3
587049
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Hvidovre IF Stenløse Stadion
0
-
0
587043
ma
20-06 2022
Kl. 20:00
AB Allerød FK Akademisk Boldklub
1
-
2
282557
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Lyngby BK Stenløse Stadion
1
-
0
282554
ma
15-08 2022
Kl. 20:15
Allerød FK AB Allerød Idrætspark
5
-
0
282553
ma
15-08 2022
Kl. 20:30
KB Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
282555
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Fr.holm Sydhavnen Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
2
282556 on
17-08 2022
Kl. 19:30
Oversidder Dragør Bk.
285525 ti
30-08 2022
Kl. 20:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
285524 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Lyngby BK Dragør Bk
0
-
0
285526
on
31-08 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Stenløse BK Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
0
285527
on
31-08 2022
Kl. 19:00
AB KB Akademisk Boldklub
3
-
1
285528
to
01-09 2022
Kl. 20:00
Fr.holm Sydhavnen Allerød FK Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
285529 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Lyngby BK Union Lyngby Stadion
1
-
2
306295
ma
05-09 2022
Kl. 20:30
KB Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
0
306296
ti
06-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Hvidovre IF Allerød Idrætspark
3
-
3
306298
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Dragør Bk. Stenløse Stadion
3
-
0
306297 on
07-09 2022
Kl. 19:30
Oversidder AB
306299
ma
12-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Stenløse BK Allerød Idrætspark
2
-
3
306992 ma
12-09 2022
Kl. 20:15
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
306300
ti
13-09 2022
Kl. 20:00
Union Dragør Bk. Genforeningspladsen
1
-
1
306301 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF KB Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
306990 on
14-09 2022
Kl. 19:00
AB Lyngby BK Akademisk Boldklub
1
-
1
306997 ma
19-09 2022
Kl. 17:55
Stenløse BK Union Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
306994
ma
19-09 2022
Kl. 20:30
KB Allerød FK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
306995
on
21-09 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. AB Dragør Bk
0
-
0
306996 on
21-09 2022
Kl. 19:30
Oversidder Hvidovre IF
306993 on
21-09 2022
Kl. 19:45
Lyngby BK Fr.holm Sydhavnen Lyngby Stadion
3
-
1
308008 ma
26-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Oversidder Allerød Idrætspark
306998
ma
26-09 2022
Kl. 20:30
KB Stenløse BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
308010 on
28-09 2022
Kl. 19:00
AB Union Akademisk Boldklub
0
-
3
308009
on
28-09 2022
Kl. 20:30
Hvidovre IF Lyngby BK Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
308011 to
29-09 2022
Kl. 20:30
Fr.holm Sydhavnen Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
308012 ma
03-10 2022
Kl. 19:45
Lyngby BK Allerød FK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
308013 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Dragør Bk. Hvidovre IF Dragør Bk
308016 on
05-10 2022
Kl. 19:00
AB Stenløse BK Akademisk Boldklub
308015 on
05-10 2022
Kl. 19:30
Oversidder KB
308014 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Union Fr.holm Sydhavnen Genforeningspladsen
308017 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
KB Lyngby BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
308018
16-10 2022
Kl. 10:00
Allerød FK Dragør Bk. Allerød Idrætspark
308019
16-10 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF Union Avedøre Stadion Kunstgræs
308020
16-10 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
308021
16-10 2022
Kl. 10:00
Fr.holm Sydhavnen AB Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Husk hjemmekampe for hold under DBU København spilles på tiderne kl. 1000 - 1200 1400 og 1600, hvis man ønsker at spille i weekenden.

Log ind