U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne, Pulje 8 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
250039
18-06 2022
10:00 AIK 65 Strøby Fodbold (1) Køge BK (2)
18. jun 2022
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge BK (2)
250040
18-06 2022
10:00 Haslev FC (1) Haslev FC (2)
18. jun 2022
10:00
Haslev FC (1)
Haslev FC (2)
250042
18-06 2022
10:20 Hårlev BK (2) Køge BK (1)
18. jun 2022
10:20
Hårlev BK (2)
Køge BK (1)
250043
18-06 2022
10:20 Herfølge BK (1) Herfølge BK (3)
18. jun 2022
10:20
Herfølge BK (1)
Herfølge BK (3)
250376
18-06 2022
10:40 Køge BK (2) Haslev FC (1)
18. jun 2022
10:40
Køge BK (2)
Haslev FC (1)
250378
18-06 2022
10:40 Haslev FC (2) Hårlev BK (2)
18. jun 2022
10:40
Haslev FC (2)
Hårlev BK (2)
250377
18-06 2022
11:00 Køge BK (1) Herfølge BK (1)
18. jun 2022
11:00
Køge BK (1)
Herfølge BK (1)
250379
18-06 2022
11:00 Herfølge BK (3) AIK 65 Strøby Fodbold (1)
18. jun 2022
11:00
Herfølge BK (3)
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
250526
18-06 2022
11:20 AIK 65 Strøby Fodbold (1) Haslev FC (1)
18. jun 2022
11:20
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Haslev FC (1)
251084
18-06 2022
11:20 Køge BK (2) Haslev FC (2)
18. jun 2022
11:20
Køge BK (2)
Haslev FC (2)
251085
18-06 2022
11:40 Hårlev BK (2) Herfølge BK (1)
18. jun 2022
11:40
Hårlev BK (2)
Herfølge BK (1)
251086
18-06 2022
11:40 Køge BK (1) Herfølge BK (3)
18. jun 2022
11:40
Køge BK (1)
Herfølge BK (3)
251087
18-06 2022
12:00 AIK 65 Strøby Fodbold (1) Hårlev BK (2)
18. jun 2022
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Hårlev BK (2)
251088
18-06 2022
12:00 Køge BK (2) Køge BK (1)
18. jun 2022
12:00
Køge BK (2)
Køge BK (1)
251089
18-06 2022
12:20 Haslev FC (1) Herfølge BK (1)
18. jun 2022
12:20
Haslev FC (1)
Herfølge BK (1)
251090
18-06 2022
12:20 Haslev FC (2) Herfølge BK (3)
18. jun 2022
12:20
Haslev FC (2)
Herfølge BK (3)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind