U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj, Pulje 2 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
111780
22-05 2022
10:00 Ringsted IF Haslev FC
22. maj 2022
10:00
Ringsted IF
Haslev FC
111781
22-05 2022
10:00 Karise IK Kværkeby IF
22. maj 2022
10:00
Karise IK
Kværkeby IF
111903
22-05 2022
10:20 AIK 65 Strøby Fodbold Suså IF
22. maj 2022
10:20
AIK 65 Strøby Fodbold
Suså IF
111904
22-05 2022
10:20 Dianalund IF Vordingborg IF
22. maj 2022
10:20
Dianalund IF
Vordingborg IF
111905
22-05 2022
10:40 Haslev FC Karise IK
22. maj 2022
10:40
Haslev FC
Karise IK
111908
22-05 2022
10:40 Kværkeby IF AIK 65 Strøby Fodbold
22. maj 2022
10:40
Kværkeby IF
AIK 65 Strøby Fodbold
111909
22-05 2022
11:00 Suså IF Dianalund IF
22. maj 2022
11:00
Suså IF
Dianalund IF
111910
22-05 2022
11:00 Vordingborg IF Ringsted IF
22. maj 2022
11:00
Vordingborg IF
Ringsted IF
111911
22-05 2022
11:20 Ringsted IF Karise IK
22. maj 2022
11:20
Ringsted IF
Karise IK
111912
22-05 2022
11:20 Haslev FC Kværkeby IF
22. maj 2022
11:20
Haslev FC
Kværkeby IF
111913
22-05 2022
11:40 AIK 65 Strøby Fodbold Dianalund IF
22. maj 2022
11:40
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund IF
111914
22-05 2022
11:40 Suså IF Vordingborg IF
22. maj 2022
11:40
Suså IF
Vordingborg IF
111915
22-05 2022
12:00 Ringsted IF AIK 65 Strøby Fodbold
22. maj 2022
12:00
Ringsted IF
AIK 65 Strøby Fodbold
111916
22-05 2022
12:00 Haslev FC Suså IF
22. maj 2022
12:00
Haslev FC
Suså IF
111917
22-05 2022
12:20 Karise IK Dianalund IF
22. maj 2022
12:20
Karise IK
Dianalund IF
111918
22-05 2022
12:20 Kværkeby IF Vordingborg IF
22. maj 2022
12:20
Kværkeby IF
Vordingborg IF

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind