U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj, Pulje 1 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
113216
22-05 2022
10:30 Måløv BK Allerød Fodbold Klub
22. maj 2022
10:30
Måløv BK
Allerød Fodbold Klub
113217
22-05 2022
10:30 B. 82, Virum B. 1973, Herlev
22. maj 2022
10:30
B. 82, Virum
B. 1973, Herlev
113218
22-05 2022
10:50 Bagsværd BK BSF
22. maj 2022
10:50
Bagsværd BK
BSF
113219
22-05 2022
10:50 Oversidder BK Avarta
22. maj 2022
10:50
Oversidder
BK Avarta
113220
22-05 2022
11:10 Allerød Fodbold Klub B. 82, Virum
22. maj 2022
11:10
Allerød Fodbold Klub
B. 82, Virum
113221
22-05 2022
11:10 B. 1973, Herlev Bagsværd BK
22. maj 2022
11:10
B. 1973, Herlev
Bagsværd BK
113223
22-05 2022
11:30 BSF Oversidder
22. maj 2022
11:30
BSF
Oversidder
113226
22-05 2022
11:30 BK Avarta Måløv BK
22. maj 2022
11:30
BK Avarta
Måløv BK
113227
22-05 2022
11:50 Måløv BK B. 82, Virum
22. maj 2022
11:50
Måløv BK
B. 82, Virum
113228
22-05 2022
11:50 Allerød Fodbold Klub B. 1973, Herlev
22. maj 2022
11:50
Allerød Fodbold Klub
B. 1973, Herlev
113229
22-05 2022
12:10 Bagsværd BK Oversidder
22. maj 2022
12:10
Bagsværd BK
Oversidder
113230
22-05 2022
12:10 BSF BK Avarta
22. maj 2022
12:10
BSF
BK Avarta
113231
22-05 2022
12:30 Måløv BK Bagsværd BK
22. maj 2022
12:30
Måløv BK
Bagsværd BK
113232
22-05 2022
12:30 Allerød Fodbold Klub BSF
22. maj 2022
12:30
Allerød Fodbold Klub
BSF
113233
22-05 2022
12:50 B. 82, Virum Oversidder
22. maj 2022
12:50
B. 82, Virum
Oversidder
113234
22-05 2022
12:50 B. 1973, Herlev BK Avarta
22. maj 2022
12:50
B. 1973, Herlev
BK Avarta

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind