MENU

Serie 2 , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
653115
fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundested Stadion
2
-
1
653117
13-08 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Hørsholm-Usserød IK Frederikssund Stadion
3
-
2
653119
13-08 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg BI Vejby Idrætsplads
5
-
1
653120
13-08 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri IS Skævinge Virum Stadion
6
-
0
653116
13-08 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC Helsinge Fodbold Ølstykke Stadion
3
-
3
653127
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark
0
-
3
653126
20-08 2022
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Virum-Sorgenfri Lyngehallen
1
-
2
653123
20-08 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
6
-
3
653122
20-08 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Frederikssund IK Helsinge Stadion
0
-
4
653125
20-08 2022
Kl. 15:15
Fredensborg BI FC Hornsherred Fredensborg Stadion
0
-
2
653121
20-08 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge VTF (Vejby/Tisvilde) Baunehøj Stadion
5
-
1
653129
27-08 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Hundested IK Frederikssund Stadion
1
-
2
653132
27-08 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Lynge-Uggeløse IF Vejby Idrætsplads
3
-
1
653133
27-08 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
6
-
1
653128
27-08 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion
0
-
1
653130
27-08 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Hareskov IF Helsinge Stadion
0
-
2
653131
27-08 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred IS Skævinge Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
2
653139
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm Idrætspark
1
-
0
653138
03-09 2022
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF FC Hornsherred Lyngehallen
3
-
4
653136
03-09 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Frederikssund IK Birkevang
3
-
0
653137
03-09 2022
Kl. 13:30
Fredensborg BI Helsinge Fodbold Fredensborg Stadion
2
-
1
653135
03-09 2022
Kl. 15:00
Hundested IK Virum-Sorgenfri Hundested Stadion
2
-
6
653134
03-09 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Ølstykke FC Baunehøj Stadion
0
-
1
653118
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred Hareskov IF Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
1
653140
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion
4
-
1
653144
10-09 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Fredensborg BI Birkevang
1
-
1
653145
10-09 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested IK Vejby Idrætsplads
3
-
1
653142
10-09 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold IS Skævinge Helsinge Stadion
2
-
3
653143
10-09 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred Hørsholm-Usserød IK Møllegårdhallen
1
-
2
653141
10-09 2022
Kl. 15:00
Frederikssund IK Virum-Sorgenfri Frederikssund Stadion
0
-
3
653152
fr
16-09 2022
Kl. 18:15
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark
0
-
1
653150
17-09 2022
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lyngehallen
0
-
1
653149
17-09 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri VTF (Vejby/Tisvilde) Virum Stadion
4
-
1
653148
17-09 2022
Kl. 13:30
Fredensborg BI Frederikssund IK Fredensborg Stadion
0
-
0
653147
17-09 2022
Kl. 15:00
Hundested IK FC Hornsherred Hundested Stadion
0
-
1
653146
17-09 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Hareskov IF Baunehøj Stadion
2
-
1
653158
24-09 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Birkevang
2
-
2
653159
24-09 2022
Kl. 13:30
Fredensborg BI IS Skævinge Fredensborg Stadion
2
-
6
653153
24-09 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC Hundested IK Ølstykke Stadion
2
-
1
653156
24-09 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
4
-
1
653157
24-09 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred Virum-Sorgenfri Møllegårdhallen
3
-
2
653154
24-09 2022
Kl. 15:00
Frederikssund IK VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund Stadion
2
-
1
653165
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
653164
01-10 2022
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Fredensborg BI Lyngehallen
1
-
3
653162
01-10 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) FC Hornsherred Vejby Idrætsplads
5
-
3
653163
01-10 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Ølstykke FC Virum Stadion
1
-
3
653161
01-10 2022
Kl. 15:00
Hundested IK Helsinge Fodbold Hundested Stadion
0
-
0
653160
01-10 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Frederikssund IK Baunehøj Stadion
3
-
3
653398
08-10 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK FC Hornsherred Frederikssund Stadion
2
-
1
653400
08-10 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Hundested IK Birkevang
3
-
3
653167
08-10 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC VTF (Vejby/Tisvilde) Ølstykke Stadion
3
-
3
653399
08-10 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Virum-Sorgenfri Helsinge Stadion
1
-
7
653401
08-10 2022
Kl. 15:15
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
2
-
2
653166
08-10 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Lynge-Uggeløse IF Baunehøj Stadion
2
-
4
653959
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
653957
15-10 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Helsinge Fodbold Vejby Idrætsplads
3
-
1
653958
15-10 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Hareskov IF Virum Stadion
0
-
0
653404
15-10 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred Ølstykke FC Møllegårdhallen
3
-
2
653402
15-10 2022
Kl. 15:00
Hundested IK Fredensborg BI Hundested Stadion
2
-
1
653403
15-10 2022
Kl. 15:00
Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
4
-
1
653964
22-10 2022
Kl. 11:00
Fredensborg BI Virum-Sorgenfri Fredensborg Stadion
4
-
4
653965
22-10 2022
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Hørsholm-Usserød IK Lyngehallen
2
-
1
653963
22-10 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF VTF (Vejby/Tisvilde) Birkevang
4
-
1
653961
22-10 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC Frederikssund IK Ølstykke Stadion
2
-
1
653962
22-10 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold FC Hornsherred Helsinge Stadion
1
-
2
653960
22-10 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Hundested IK Baunehøj Stadion
3
-
3
653972
01-04 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Hundested IK Lyngehallen
653968
01-04 2023
Kl. 13:00
Hareskov IF FC Hornsherred Birkevang
653969
01-04 2023
Kl. 13:30
Fredensborg BI VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg Stadion
653966
01-04 2023
Kl. 15:30
IS Skævinge Virum-Sorgenfri Baunehøj Stadion
653967
01-04 2023
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
653974
01-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Frederikssund IK Hørsholm Idrætspark
653979
08-04 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IS Skævinge Vejby Idrætsplads
653980
08-04 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
653976
08-04 2023
Kl. 13:30
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
653975
08-04 2023
Kl. 14:00
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundested Stadion
653977
08-04 2023
Kl. 15:00
Frederikssund IK Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
653978
08-04 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred Fredensborg BI Skibby Stadion Kunstgræs
653985
15-04 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngehallen
653983
15-04 2023
Kl. 13:00
Hareskov IF Helsinge Fodbold Birkevang
653984
15-04 2023
Kl. 13:30
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
653982
15-04 2023
Kl. 14:00
Hundested IK Frederikssund IK Hundested Stadion
653981
15-04 2023
Kl. 15:30
IS Skævinge FC Hornsherred Baunehøj Stadion
653986
15-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri Hørsholm Idrætspark
653991
22-04 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm-Usserød IK Vejby Idrætsplads
653992
22-04 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Hundested IK Virum Stadion
653987
22-04 2023
Kl. 13:30
Ølstykke FC IS Skævinge Ølstykke Stadion
653988
22-04 2023
Kl. 15:00
Frederikssund IK Hareskov IF Frederikssund Stadion
653989
22-04 2023
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion
653990
22-04 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred Lynge-Uggeløse IF Skibby Stadion Kunstgræs
653997
29-04 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lyngehallen
653996
29-04 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Frederikssund IK Virum Stadion
653995
29-04 2023
Kl. 13:30
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
653994
29-04 2023
Kl. 14:00
Hundested IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested Stadion
653998
29-04 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK FC Hornsherred Hørsholm Idrætspark
653993
29-04 2023
Kl. 15:30
IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
654003
06-05 2023
Kl. 13:00
Hareskov IF IS Skævinge Birkevang
654004
06-05 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Virum-Sorgenfri Vejby Idrætsplads
653999
06-05 2023
Kl. 13:30
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion
654000
06-05 2023
Kl. 15:00
Frederikssund IK Fredensborg BI Frederikssund Stadion
654001
06-05 2023
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion
654002
06-05 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred Hundested IK Skibby Stadion Kunstgræs
654009
13-05 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen
654007
13-05 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederikssund IK Vejby Idrætsplads
654008
13-05 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri FC Hornsherred Virum Stadion
654006
13-05 2023
Kl. 14:00
Hundested IK Ølstykke FC Hundested Stadion
654010
13-05 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
654005
13-05 2023
Kl. 15:30
IS Skævinge Fredensborg BI Baunehøj Stadion
654015
20-05 2023
Kl. 13:00
Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
654016
20-05 2023
Kl. 13:30
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
654011
20-05 2023
Kl. 13:30
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri Ølstykke Stadion
654012
20-05 2023
Kl. 15:00
Frederikssund IK IS Skævinge Frederikssund Stadion
654013
20-05 2023
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion
654014
20-05 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred VTF (Vejby/Tisvilde) Skibby Stadion Kunstgræs
654021
27-05 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF IS Skævinge Lyngehallen
654019
27-05 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Ølstykke FC Vejby Idrætsplads
654020
27-05 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Helsinge Fodbold Virum Stadion
654017
27-05 2023
Kl. 14:00
Hundested IK Hareskov IF Hundested Stadion
654018
27-05 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred Frederikssund IK Skibby Stadion Kunstgræs
654022
27-05 2023
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
654028
03-06 2023
Kl. 12:00
Lynge-Uggeløse IF Frederikssund IK Lyngehallen
654026
03-06 2023
Kl. 13:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri Birkevang
654027
03-06 2023
Kl. 13:30
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
654024
03-06 2023
Kl. 13:30
Ølstykke FC FC Hornsherred Ølstykke Stadion
654025
03-06 2023
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde) Helsinge Stadion
654023
03-06 2023
Kl. 15:30
IS Skævinge Hørsholm-Usserød IK Baunehøj Stadion
654032
10-06 2023
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hareskov IF Vejby Idrætsplads
654033
10-06 2023
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Fredensborg BI Virum Stadion
654034
10-06 2023
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF Hørsholm Idrætspark
654029
10-06 2023
Kl. 14:00
Hundested IK IS Skævinge Hundested Stadion
654030
10-06 2023
Kl. 15:00
Frederikssund IK Ølstykke FC Frederikssund Stadion
654031
10-06 2023
Kl. 15:30
FC Hornsherred Helsinge Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind