MENU

Serie 3 , Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659599
on
10-08 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF Ishøj IF Avedøre Stadion
2
-
1
659597
13-08 2022
Kl. 12:15
Fløng-Hedehusene Albertslund BS 72 Hedehusene Idrætspark
4
-
0
659600
13-08 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
659596
13-08 2022
Kl. 15:00
Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
2
-
2
659604
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF RU Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
4
659718
20-08 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Slangerup & Omegn IF Sportspladsen i Syd
3
-
1
659602
20-08 2022
Kl. 13:00
BSF Fløng-Hedehusene Ballerup Idrætspark
1
-
4
659636
20-08 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre B. 1973, Herlev Espelundens Idrætsanlæg
2
-
0
659601
20-08 2022
Kl. 13:30
Oversidder Avedøre IF
659603
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
2
-
0
659723
on
24-08 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
659720
27-08 2022
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Slangerup & Omegn IF Hedehusene Idrætspark
9
-
0
659721
27-08 2022
Kl. 13:00
BSF Albertslund IF Ballerup Idrætspark
5
-
2
659724
27-08 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Albertslund BS 72 Elverroad Kunstgræs
7
-
0
659719
27-08 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
Udehold taberdømt
659722
28-08 2022
Kl. 13:30
RU Oversidder Målfeltet
659728
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
10
659732
03-09 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Avedøre IF Sportspladsen i Syd
2
-
2
659727
03-09 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Fløng-Hedehusene Albertslund Stadion
1
-
2
659729
03-09 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre RU Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
659725
03-09 2022
Kl. 13:30
Oversidder Herstedøster IC
659726
03-09 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF B. 1973, Herlev Slangerup Stadion Kunst
2
-
0
659598
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
RU Albertslund IF Målfeltet
7
-
0
660430
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Avedøre IF Slangerup & Omegn IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
660429
10-09 2022
Kl. 11:00
Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
6
659734
10-09 2022
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene B. 1973, Herlev Hedehusene Idrætspark
5
-
1
659735
10-09 2022
Kl. 13:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
659733
10-09 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC BK Vest, Rødovre Herstedøster Stadion
2
-
4
659889
11-09 2022
Kl. 12:00
RU Albertslund BS 72 Målfeltet
3
-
2
659595
ti
13-09 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF BK Vest, Rødovre Slangerup Stadion Kunst
1
-
2
660433
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
11
660436
17-09 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
2
-
1
660432
17-09 2022
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF RU Slangerup Stadion Kunst
2
-
5
660435
17-09 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre BSF Espelundens Idrætsanlæg
6
-
2
660434
17-09 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Avedøre IF Elverroad Kunstgræs
3
-
2
660431
17-09 2022
Kl. 13:30
Oversidder Albertslund IF
660482 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
660481
24-09 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
0
-
3
660479
24-09 2022
Kl. 13:00
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
7
-
2
660476
24-09 2022
Kl. 16:00
Herstedøster IC Slangerup & Omegn IF Herstedøster Stadion
5
-
0
660480
25-09 2022
Kl. 12:00
RU B. 1973, Herlev Målfeltet
5
-
3
660485
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Avedøre IF RU Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
5
660488
01-10 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF Sportspladsen i Syd
2
-
0
660486
01-10 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
0
-
2
660487
01-10 2022
Kl. 13:20
BK Vest, Rødovre Ishøj IF Espelunden Kunstgræs
Udehold taberdømt
660483
01-10 2022
Kl. 13:30
Oversidder Fløng-Hedehusene
660484
01-10 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF BSF Slangerup Stadion Kunst
1
-
2
660491
to
06-10 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene RU Hedehusene Idrætspark
3
-
5
660494 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
660493
08-10 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Slangerup & Omegn IF Albertslund Stadion
2
-
2
660492
08-10 2022
Kl. 13:00
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
1
-
3
660489
08-10 2022
Kl. 13:30
Oversidder BK Vest, Rødovre
660490
08-10 2022
Kl. 16:00
Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
0
-
2
660498
to
13-10 2022
Kl. 18:00
Avedøre IF BSF Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
660496
15-10 2022
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene BK Vest, Rødovre Hedehusene Idrætspark
1
-
3
660530
15-10 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
660529
15-10 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
4
-
1
660495
15-10 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Ishøj IF Slangerup Stadion Kunst
2
-
2
660497
16-10 2022
Kl. 12:00
RU Herstedøster IC Målfeltet
3
-
5
660535
fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
1
660534
22-10 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion
2
-
1
660533
22-10 2022
Kl. 13:00
BSF RU Ballerup Idrætspark
1
-
3
660536
22-10 2022
Kl. 13:20
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Espelunden Kunstgræs
6
-
4
660531
22-10 2022
Kl. 13:30
Oversidder Slangerup & Omegn IF
660532
22-10 2022
Kl. 16:00
Herstedøster IC Fløng-Hedehusene Herstedøster Stadion
0
-
1
660478
29-10 2022
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Avedøre IF Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
660540 fr
31-03 2023
Kl. 19:00
Ishøj IF Avedøre IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
660539
01-04 2023
Kl. 11:30
Albertslund IF RU Albertslund Stadion
660537
01-04 2023
Kl. 13:30
Oversidder B. 1973, Herlev
660538
01-04 2023
Kl. 15:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
660542
01-04 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Fløng-Hedehusene Sportspladsen i Syd
660541
01-04 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Slangerup & Omegn IF Espelunden Kunstgræs
660545
08-04 2023
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene BSF Hedehusene Idrætspark
660548
08-04 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev BK Vest, Rødovre Elverroad Kunstgræs
660544
08-04 2023
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
660547
08-04 2023
Kl. 15:30
Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
660543
08-04 2023
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Albertslund BS 72 Slangerup Stadion Kunst
660546
09-04 2023
Kl. 13:30
RU Ishøj IF Målfeltet
660552 fr
14-04 2023
Kl. 19:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
660551
15-04 2023
Kl. 11:30
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
660549
15-04 2023
Kl. 13:30
Oversidder RU
660851
15-04 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 B. 1973, Herlev Sportspladsen i Syd
660553
15-04 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Avedøre IF Nørrekær
660550
15-04 2023
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Fløng-Hedehusene Slangerup Stadion Kunst
660863 on
19-04 2023
Kl. 18:00
Avedøre IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
660854
22-04 2023
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Albertslund IF Hedehusene Idrætspark
660877
22-04 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Slangerup & Omegn IF Elverroad Kunstgræs
660853
22-04 2023
Kl. 13:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
660858
22-04 2023
Kl. 15:00
BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
660859
23-04 2023
Kl. 13:30
RU BK Vest, Rødovre Målfeltet
660884 fr
28-04 2023
Kl. 19:00
Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion
660882
29-04 2023
Kl. 13:30
Oversidder BSF
660885
29-04 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Fløng-Hedehusene Elverroad Kunstgræs
660887
29-04 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 RU Sportspladsen i Syd
660886
29-04 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
660883
29-04 2023
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Avedøre IF Slangerup Stadion Kunst
660893 on
03-05 2023
Kl. 18:00
Avedøre IF B. 1973, Herlev Avedøre Stadion Kunstgræs
660892
06-05 2023
Kl. 11:30
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
660889
06-05 2023
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Ishøj IF Hedehusene Idrætspark
660888
06-05 2023
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
660890
06-05 2023
Kl. 15:00
BSF BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark
660891
07-05 2023
Kl. 13:30
RU Slangerup & Omegn IF Målfeltet
660894
13-05 2023
Kl. 13:30
Oversidder Ishøj IF
660897
13-05 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev RU Elverroad Kunstgræs
660899
13-05 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 BSF Sportspladsen i Syd
660898
13-05 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Albertslund IF Nørrekær
660895
13-05 2023
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Herstedøster IC Slangerup Stadion Kunst
660896
13-05 2023
Kl. 15:30
Avedøre IF Fløng-Hedehusene Avedøre Stadion Kunstgræs
660905 fr
19-05 2023
Kl. 19:00
Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
660904
20-05 2023
Kl. 11:30
Albertslund IF Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
660901
20-05 2023
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Oversidder Hedehusene Idrætspark
660900
20-05 2023
Kl. 13:30
Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
660902
20-05 2023
Kl. 15:00
BSF Slangerup & Omegn IF Ballerup Idrætspark
660903
21-05 2023
Kl. 13:30
RU Avedøre IF Målfeltet
660909
27-05 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev BSF Elverroad Kunstgræs
660911
27-05 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Ishøj IF Sportspladsen i Syd
660910
27-05 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
660906
27-05 2023
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Albertslund IF Slangerup Stadion Kunst
660908
27-05 2023
Kl. 15:30
Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
660907
28-05 2023
Kl. 13:30
RU Fløng-Hedehusene Målfeltet
660916 fr
02-06 2023
Kl. 19:00
Ishøj IF Slangerup & Omegn IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
660915
03-06 2023
Kl. 11:30
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
660912
03-06 2023
Kl. 13:30
Oversidder Albertslund BS 72
660913
03-06 2023
Kl. 13:30
Herstedøster IC RU Herstedøster Stadion
660914
03-06 2023
Kl. 15:00
BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
660917
03-06 2023
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Fløng-Hedehusene Nørrekær
660918
10-06 2023
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion Kunst
660919
10-06 2023
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Herstedøster IC Hedehusene Idrætspark
660921
10-06 2023
Kl. 13:00
Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
660922
10-06 2023
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Ishøj IF Elverroad Kunstgræs
660923
10-06 2023
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
660920
11-06 2023
Kl. 13:30
RU BSF Målfeltet
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind