MENU

Serie 3 , Pulje 7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
662817
to
11-08 2022
Kl. 19:30
Herfølge BK Ejby IF Fodbold Herfølge Stadion
2
-
1
662821
fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Førslev IF Kværkeby Stadion
2
-
1
662822
fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Suså IF Solrød FC (1) Herlufmagle Kunstgræs
2
-
1
662818
13-08 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Køge BK (1) Stadion Vest
1
-
0
662819
13-08 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Skælskør B&I Sorø Stadion, Kunstgræs
2
-
0
662820
13-08 2022
Kl. 15:15
Sørbymagle IF Lynge-Broby IF Sørbyhallen
0
-
1
662825
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
1
-
2
662827
20-08 2022
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Suså IF Ejby Stadion
6
-
1
662828
20-08 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Herfølge BK Skælskør Stadion
Udehold taberdømt
662824
20-08 2022
Kl. 13:00
Køge BK (1) Sorø Freja Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
662823
20-08 2022
Kl. 13:30
Solrød FC (1) Kværkeby IF Solrød Idrætscenter
3
-
1
662826
20-08 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Sørbymagle IF Førslev Stadion
1
-
7
662833
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Ejby IF Fodbold Kværkeby Stadion
0
-
1
662834
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Suså IF Skælskør B&I Herlufmagle Kunstgræs
5
-
0
662832
27-08 2022
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Solrød FC (1) Sørbyhallen
3
-
1
662829
27-08 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Førslev IF Stadion Vest
2
-
1
662830
27-08 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Herfølge BK Sorø Stadion, Kunstgræs
4
-
1
662836
ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Herfølge BK Suså IF Capelli Sport Stadion
1
-
1
662837
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Sorø Freja Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
2
662835
03-09 2022
Kl. 12:00
Solrød FC (1) B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter
0
-
1
662840
03-09 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Kværkeby IF Skælskør Stadion
0
-
1
662838
03-09 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Køge BK (1) Førslev Stadion
1
-
1
662846
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Herfølge BK Kværkeby Stadion
2
-
3
662845 fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Førslev IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
0
662843
10-09 2022
Kl. 13:00
Køge BK (1) Solrød FC (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
662841
10-09 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Ejby IF Fodbold Stadion Vest
5
-
1
662842
10-09 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Suså IF Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
3
662844
10-09 2022
Kl. 16:00
Sørbymagle IF Skælskør B&I Sørbyhallen
0
-
0
662848
ti
13-09 2022
Kl. 19:30
Herfølge BK Sørbymagle IF Capelli Sport Stadion
1
-
7
662850
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Suså IF Kværkeby IF Herlufmagle Kunstgræs
0
-
3
662851
17-09 2022
Kl. 11:15
Ejby IF Fodbold Køge BK (1) Ejby Stadion
1
-
0
662852
17-09 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
0
-
6
662847
17-09 2022
Kl. 12:00
Solrød FC (1) Lynge-Broby IF Solrød Idrætscenter
2
-
3
662849
17-09 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Sorø Freja Førslev Stadion
0
-
4
662857
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Ejby IF Fodbold Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
0
662853
24-09 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Herfølge BK Stadion Vest
6
-
1
662855
24-09 2022
Kl. 13:00
Køge BK (1) Skælskør B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8
-
1
662858
24-09 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Solrød FC (1) Førslev Stadion
1
-
5
662854
24-09 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Kværkeby IF Sorø Stadion, Kunstgræs
4
-
0
662856
24-09 2022
Kl. 15:15
Sørbymagle IF Suså IF Sørbyhallen
5
-
0
662839
ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Sørbymagle IF Ejby Stadion
2
-
2
662860
ti
27-09 2022
Kl. 19:30
Herfølge BK Køge BK (1) Capelli Sport Stadion
2
-
3
662861
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Sørbymagle IF Benløsehallen Kunstgræs
0
-
5
662862
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Suså IF B. 73, Slagelse Herlufmagle Kunstgræs
1
-
2
662863
01-10 2022
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Førslev IF Ejby Stadion
6
-
0
662864
01-10 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
0
-
5
662859
01-10 2022
Kl. 12:00
Solrød FC (1) Sorø Freja Solrød Idrætscenter
2
-
4
662865
08-10 2022
Kl. 12:00
Solrød FC (1) Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
662866
08-10 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Kværkeby IF Stadion Vest
3
-
1
662868
08-10 2022
Kl. 13:00
Køge BK (1) Suså IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
662870
08-10 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Skælskør B&I Førslev Stadion
1
-
4
662867
08-10 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Sørbymagle IF Sorø Stadion, Kunstgræs
1
-
1
662869
08-10 2022
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Herfølge BK Frederiksberg Skole, kunstgræs
Udehold taberdømt
662871
to
13-10 2022
Kl. 19:30
Herfølge BK Førslev IF Capelli Sport Stadion
4
-
2
662873
fr
14-10 2022
Kl. 18:30
Sørbymagle IF B. 73, Slagelse Vemmelev Kunstgræs
2
-
0
662874
fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Kværkeby IF Køge BK (1) Benløsehallen Kunstgræs
0
-
4
662876
15-10 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Solrød FC (1) Skælskør Stadion
2
-
2
662875
15-10 2022
Kl. 14:00
Suså IF Lynge-Broby IF Herlufmagle Kunstgræs
1
-
9
662872
15-10 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Ejby IF Fodbold Sorø Stadion, Kunstgræs
3
-
0
662882
22-10 2022
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Skælskør B&I Ejby Stadion
Udehold taberdømt
662877
22-10 2022
Kl. 12:00
Solrød FC (1) Herfølge BK Solrød Idrætscenter
3
-
1
662878
22-10 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Sorø Freja Stadion Vest
0
-
4
662881
22-10 2022
Kl. 14:00
Førslev IF Suså IF Førslev Stadion
1
-
2
662880
22-10 2022
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Kværkeby IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
4
-
1
662831
on
26-10 2022
Kl. 19:00
Køge BK (1) Lynge-Broby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
3
662879
29-10 2022
Kl. 13:00
Køge BK (1) Sørbymagle IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
662887
01-04 2023
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Herfølge BK Ejby Stadion
662888
01-04 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Sorø Freja Skælskør Stadion
662883
01-04 2023
Kl. 13:30
Solrød FC (1) Suså IF Solrød Idrætscenter
662886
01-04 2023
Kl. 14:00
Førslev IF Kværkeby IF Førslev Stadion
662885
01-04 2023
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Sørbymagle IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
662884
01-04 2023
Kl. 15:30
Køge BK (1) B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
663001 ma
03-04 2023
Kl. 19:30
Herfølge BK Skælskør B&I Capelli Sport Stadion
663005 fr
07-04 2023
Kl. 11:00
Kværkeby IF Solrød FC (1) Kværkeby Stadion
663004
08-04 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Førslev IF Sørbyhallen
663002
08-04 2023
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
663006
08-04 2023
Kl. 14:00
Suså IF Ejby IF Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
663003
08-04 2023
Kl. 14:30
Sorø Freja Køge BK (1) Sorø Stadion, Kunstgræs
663008 ti
11-04 2023
Kl. 19:30
Herfølge BK Sorø Freja Capelli Sport Stadion
663011
15-04 2023
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Kværkeby IF Ejby Stadion
663012
15-04 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Suså IF Skælskør Stadion
663010
15-04 2023
Kl. 14:00
Førslev IF B. 73, Slagelse Førslev Stadion
663009
15-04 2023
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Køge BK (1) Frederiksberg Skole, kunstgræs
663007 ti
18-04 2023
Kl. 19:00
Solrød FC (1) Sørbymagle IF Solrød Idrætscenter
663017 fr
21-04 2023
Kl. 18:30
Kværkeby IF Skælskør B&I Kværkeby Stadion
663016
22-04 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Ejby IF Fodbold Sørbyhallen
663013
22-04 2023
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Solrød FC (1) Stadion Vest
663018
22-04 2023
Kl. 14:00
Suså IF Herfølge BK Herlufmagle Kunstgræs
663014
22-04 2023
Kl. 14:30
Sorø Freja Lynge-Broby IF Sorø Stadion, Kunstgræs
663015
22-04 2023
Kl. 15:30
Køge BK (1) Førslev IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
663020 ti
25-04 2023
Kl. 19:30
Herfølge BK Kværkeby IF Capelli Sport Stadion
663023
29-04 2023
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold B. 73, Slagelse Ejby Stadion
663024
29-04 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Sørbymagle IF Skælskør Stadion
663019
29-04 2023
Kl. 13:30
Solrød FC (1) Køge BK (1) Solrød Idrætscenter
663021
29-04 2023
Kl. 14:00
Førslev IF Lynge-Broby IF Førslev Stadion
663022
29-04 2023
Kl. 14:00
Suså IF Sorø Freja Herlufmagle Kunstgræs
663048 fr
05-05 2023
Kl. 11:00
Kværkeby IF Suså IF Kværkeby Stadion
663046
06-05 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Herfølge BK Sørbyhallen
663025
06-05 2023
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Skælskør B&I Stadion Vest
663044
06-05 2023
Kl. 14:30
Sorø Freja Førslev IF Sorø Stadion, Kunstgræs
663047
06-05 2023
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Solrød FC (1) Frederiksberg Skole, kunstgræs
663045
06-05 2023
Kl. 15:30
Køge BK (1) Ejby IF Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
663050 ti
09-05 2023
Kl. 19:30
Herfølge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion
663051 fr
12-05 2023
Kl. 18:30
Kværkeby IF Sorø Freja Kværkeby Stadion
663053
13-05 2023
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Lynge-Broby IF Ejby Stadion
663054
13-05 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Køge BK (1) Skælskør Stadion
663049
13-05 2023
Kl. 12:00
Solrød FC (1) Førslev IF Solrød Idrætscenter
663052
13-05 2023
Kl. 14:00
Suså IF Sørbymagle IF Herlufmagle Kunstgræs
663058
20-05 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Kværkeby IF Sørbyhallen
663055
20-05 2023
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Suså IF Stadion Vest
663060
20-05 2023
Kl. 14:00
Førslev IF Ejby IF Fodbold Førslev Stadion
663056
20-05 2023
Kl. 14:30
Sorø Freja Solrød FC (1) Sorø Stadion, Kunstgræs
663059
20-05 2023
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Skælskør B&I Frederiksberg Skole, kunstgræs
663057
20-05 2023
Kl. 15:30
Køge BK (1) Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
663061 to
25-05 2023
Kl. 19:30
Herfølge BK Lynge-Broby IF Herfølge Stadion
663063 fr
26-05 2023
Kl. 18:30
Kværkeby IF B. 73, Slagelse Kværkeby Stadion
663065
27-05 2023
Kl. 10:00
Ejby IF Fodbold Solrød FC (1) Ejby Stadion
663066
27-05 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Førslev IF Skælskør Stadion
663062
27-05 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Sorø Freja Sørbyhallen
663064
27-05 2023
Kl. 14:00
Suså IF Køge BK (1) Herlufmagle Kunstgræs
663072
03-06 2023
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Sorø Freja Ejby Stadion
663067
03-06 2023
Kl. 13:30
Solrød FC (1) Skælskør B&I Solrød Idrætscenter
663068
03-06 2023
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Sørbymagle IF Stadion Vest
663071
03-06 2023
Kl. 14:00
Førslev IF Herfølge BK Førslev Stadion
663070
03-06 2023
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Suså IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
663069
03-06 2023
Kl. 15:30
Køge BK (1) Kværkeby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
663076 fr
09-06 2023
Kl. 18:30
Kværkeby IF Lynge-Broby IF Kværkeby Stadion
663073
10-06 2023
Kl. 11:00
Herfølge BK Solrød FC (1) Capelli Sport Stadion
663075
10-06 2023
Kl. 12:00
Sørbymagle IF Køge BK (1) Sørbyhallen
663078
10-06 2023
Kl. 12:00
Skælskør B&I Ejby IF Fodbold Skælskør Stadion
663077
10-06 2023
Kl. 14:00
Suså IF Førslev IF Herlufmagle Kunstgræs
663074
10-06 2023
Kl. 14:30
Sorø Freja B. 73, Slagelse Sorø Stadion, Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind