MENU

Serie 6 - Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
669191 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Sorø Freja Kværkeby Stadion
5
-
1
669188 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Benløse IF (3) Kalundborg GB Benløsehallen
1
-
0
669190
20-08 2022
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Kr. Helsinge IF Benløsehallen
4
-
4
669189
20-08 2022
Kl. 12:00
Hvidebæk IF Herfølge BK Hvidebæk Stadion
1
-
0
669187
21-08 2022
Kl. 11:00
Føllenslev-Særslev IF Oversidder Firhøj Stadion
669196
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Sorø Freja Hvidebæk IF Sorø Stadion
3
-
3
669194
28-08 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Føllenslev-Særslev IF Munkesø Stadion
2
-
2
669195
28-08 2022
Kl. 11:00
Herfølge BK Benløse IF (3) Capelli Sport Stadion
0
-
3
669192
28-08 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Kværkeby IF Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
4
669193
28-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder Benløse IF (1)
669201
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Hvidebæk IF Kværkeby Stadion
0
-
0
669199
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Benløse IF (3) Sorø Freja Benløsehallen Kunstgræs
4
-
3
669198
04-09 2022
Kl. 11:00
Føllenslev-Særslev IF Herfølge BK Firhøj Stadion
6
-
2
669200
04-09 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Kalundborg GB Benløsehallen
4
-
2
669197
04-09 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Oversidder Kirke Helsinge Sportsplads
669206
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Sorø Freja Føllenslev-Særslev IF Sorø Stadion
5
-
4
669203
11-09 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Kr. Helsinge IF Munkesø Stadion
1
-
5
669204
11-09 2022
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Benløse IF (3) Hvidebæk Stadion
1
-
0
669205
11-09 2022
Kl. 11:00
Herfølge BK Benløse IF (1) Capelli Sport Stadion
2
-
4
669202
11-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Kværkeby IF
669210
18-09 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Sorø Freja Benløsehallen
9
-
3
669211
18-09 2022
Kl. 11:00
Kværkeby IF Benløse IF (3) Kværkeby Stadion
2
-
0
669207
18-09 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Herfølge BK Kirke Helsinge Sportsplads
Udehold taberdømt
669208
18-09 2022
Kl. 12:00
Føllenslev-Særslev IF Hvidebæk IF Firhøj Stadion
1
-
3
669209
18-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Kalundborg GB
669217
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Sorø Freja Kr. Helsinge IF Sorø Stadion
2
-
10
669212 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Benløse IF (3) Føllenslev-Særslev IF Benløsehallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
669213
25-09 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Kværkeby IF Munkesø Stadion
2
-
2
669216
25-09 2022
Kl. 11:00
Herfølge BK Oversidder Capelli Sport Stadion
669215
ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Benløse IF (1) Hvidebæk Stadion
0
-
0
669220
02-10 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Herfølge BK Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
669221
02-10 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Benløse IF (3) Benløsehallen
2
-
1
669222
02-10 2022
Kl. 11:00
Kværkeby IF Føllenslev-Særslev IF Kværkeby Stadion
5
-
2
669218
02-10 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Hvidebæk IF Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
2
669219
02-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Sorø Freja
669227
fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Sorø Freja Kalundborg GB Sorø Stadion
0
-
5
669224
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Benløse IF (3) Kr. Helsinge IF Benløsehallen Kunstgræs
2
-
4
669226
08-10 2022
Kl. 11:00
Kværkeby IF Herfølge BK Kværkeby Stadion
6
-
1
669223
09-10 2022
Kl. 11:00
Føllenslev-Særslev IF Benløse IF (1) Firhøj Stadion
1
-
9
669225 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Oversidder Hvidebæk Stadion
669231
15-10 2022
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Kværkeby IF Benløsehallen
3
-
3
669228
15-10 2022
Kl. 12:30
Kr. Helsinge IF Føllenslev-Særslev IF Kirke Helsinge Sportsplads
5
-
1
669232
15-10 2022
Kl. 14:00
Herfølge BK Sorø Freja Capelli Sport Stadion
0
-
5
669230
16-10 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Hvidebæk IF Munkesø Stadion
1
-
3
669229
16-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Benløse IF (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind