MENU

U19 Drenge 1 (04-05) Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
669403
13-08 2022
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Liria FK Gryden kunstgræs
9
-
0
669404
13-08 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
6
-
2
669406
14-08 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Roskilde Boldklub Strandmarkens Fritidscenter
2
-
3
669396
14-08 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF (2) LSF Karlslunde Stadion
13
-
0
669405
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
2
669410
20-08 2022
Kl. 10:00
Måløv BK Ølstykke FC Måløv Idrætspark
0
-
3
669411
20-08 2022
Kl. 13:30
BK Avarta BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
6
-
2
669409
20-08 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Karlslunde IF (2) Stenløse Stadion
3
-
1
669408
20-08 2022
Kl. 14:30
LSF Slagslunde-Ganløse IF Smørum Idrætscenter
1
-
14
669407
21-08 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub Jyllinge FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
669412 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Liria FK Greve Fodbold Skinderskovgård
2
-
9
669418
27-08 2022
Kl. 11:00
BK Friheden Liria FK Langhøjskolen
5
-
3
669413
27-08 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF (2) Måløv BK Karlslunde Stadion
1
-
4
669417
27-08 2022
Kl. 13:30
Jyllinge FC BK Avarta Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
4
669416
27-08 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Roskilde Boldklub Ølstykke Stadion
2
-
0
669414
28-08 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Greve Fodbold Gryden kunstgræs
6
-
4
669415
28-08 2022
Kl. 14:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669422 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
6
-
2
669419
03-09 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Karlslunde IF (2) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
669420
03-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
4
-
2
669421
03-09 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
1
-
2
669423
03-09 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Ølstykke FC Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
669424
04-09 2022
Kl. 10:30
Liria FK Jyllinge FC Skinderskovgård
2
-
7
669429
10-09 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion Kunstgræs
1
-
5
669430
10-09 2022
Kl. 13:30
Jyllinge FC Greve Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
3
669428
10-09 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Liria FK Ølstykke Stadion
14
-
0
669426
11-09 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF BK Friheden Gryden kunstgræs
5
-
3
669427
11-09 2022
Kl. 14:00
LSF Roskilde Boldklub Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669435 to
15-09 2022
Kl. 19:30
BK Avarta LSF Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
669434
17-09 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Jyllinge FC Strandmarkens Fritidscenter
4
-
5
669433
17-09 2022
Kl. 12:15
Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF Måløv Idrætspark
2
-
5
669432
17-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Ølstykke FC Greve Idræts Center
2
-
7
669436
18-09 2022
Kl. 10:30
Liria FK Karlslunde IF (2) Skinderskovgård
1
-
1
669431
18-09 2022
Kl. 15:30
Roskilde Boldklub Stenløse BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
669437
24-09 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF (2) Greve Fodbold Karlslunde Stadion
4
-
2
669442
24-09 2022
Kl. 13:00
Måløv BK Roskilde Boldklub Måløv Idrætspark
3
-
5
669441
24-09 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK BK Avarta Stenløse Stadion Kunstgræs
0
-
2
669439
24-09 2022
Kl. 14:00
LSF Liria FK Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669440
24-09 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC BK Friheden Ølstykke Stadion
2
-
1
669438
25-09 2022
Kl. 14:00
Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden kunstgræs
3
-
3
669446
01-10 2022
Kl. 10:00
BK Friheden Karlslunde IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
4
-
4
669444
01-10 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
669445
01-10 2022
Kl. 13:00
Jyllinge FC Ølstykke FC Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
669447
01-10 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Måløv BK Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
669443
02-10 2022
Kl. 10:30
Roskilde Boldklub Slagslunde-Ganløse IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
1
669448
02-10 2022
Kl. 10:30
Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
1
-
3
669425
on
05-10 2022
Kl. 19:30
Karlslunde IF (2) BK Avarta Karlslunde Stadion
3
-
3
669450
08-10 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF (2) Jyllinge FC Karlslunde Stadion
3
-
0
669454
08-10 2022
Kl. 13:00
Måløv BK Liria FK Måløv Idrætspark
6
-
3
669453
08-10 2022
Kl. 13:30
Stenløse BK Greve Fodbold Stenløse Stadion
2
-
3
669449
09-10 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub BK Avarta Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
669452
09-10 2022
Kl. 14:00
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669459
fr
14-10 2022
Kl. 18:45
BK Friheden Stenløse BK Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
669460
16-10 2022
Kl. 10:30
Liria FK Roskilde Boldklub Skinderskovgård
0
-
11
669456
16-10 2022
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF BK Avarta Gryden kunstgræs
5
-
1
669458
16-10 2022
Kl. 13:00
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
669464
29-10 2022
Kl. 10:00
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
0
669465
29-10 2022
Kl. 13:00
Måløv BK BK Friheden Måløv Idrætspark
2
-
6
669462
29-10 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF (2) Slagslunde-Ganløse IF Karlslunde Stadion
2
-
5
669466
29-10 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Liria FK Espelundens Idrætsanlæg
9
-
2
669461
30-10 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7
-
1
669463
30-10 2022
Kl. 14:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
669395
05-11 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold BK Avarta Greve Idræts Center
0
-
3
669457
05-11 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Karlslunde IF (2) Ølstykke Stadion
3
-
1
669455 to
17-11 2022
Kl. 19:30
Måløv BK Greve Fodbold Måløv Idrætspark
1
-
4
669451
20-11 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke FC Gryden kunstgræs
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind