MENU

U19 Drenge 2 (04-05) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
669576
on
10-08 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub FC Hornsherred Frederiksværk Stadion
2
-
0
669580 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Kokkedal BK Mørdrup Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
669578
14-08 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF FIF/KBK Hillerød Lyngehallen
6
-
0
669579
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
1
-
6
669586 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Melby-Liseleje IF Kirke Hyllinge IF Melby Stadion
6
-
8
669584
21-08 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion
0
-
4
669581
21-08 2022
Kl. 16:30
Kokkedal BK Slangerup & Omegn IF Egedalsbanen
6
-
2
669587
27-08 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion
2
-
1
669591
27-08 2022
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion
669590
28-08 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Kokkedal BK Lyngehallen
10
-
2
669589
28-08 2022
Kl. 15:30
FC Hornsherred FIF/KBK Hillerød Møllegårdhallen
0
-
3
669583
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
FIF/KBK Hillerød Frederiksværk Fodbold Klub KBK Hillerød Øst-huset
3
-
4
669658 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Slangerup & Omegn IF Melby Stadion
3
-
4
669582
on
31-08 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred B. 1973, Herlev Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
5
669655
03-09 2022
Kl. 15:30
FIF/KBK Hillerød B. 1973, Herlev KBK Hillerød Øst-huset
2
-
5
669654
04-09 2022
Kl. 11:30
Kirke Hyllinge IF Espergærde IF Kirke Hyllinge Stadion
4
-
3
669656
04-09 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold FC Hornsherred Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
669593
04-09 2022
Kl. 16:30
Kokkedal BK Frederiksværk Fodbold Klub Egedalsbanen
0
-
4
669659 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
669664
10-09 2022
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Kirke Hyllinge IF Slangerup Stadion
5
-
4
669663
10-09 2022
Kl. 15:30
FIF/KBK Hillerød Helsinge Fodbold KBK Hillerød Øst-huset
6
-
4
669661
11-09 2022
Kl. 15:30
FC Hornsherred Kokkedal BK Skibby Stadion Kunstgræs
4
-
5
669575 ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
669662
ti
13-09 2022
Kl. 18:15
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen
8
-
2
669660 on
14-09 2022
Kl. 19:15
B. 1973, Herlev Espergærde IF Elverroad Kunstgræs
2
-
1
669665 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Kokkedal BK FIF/KBK Hillerød Egedalsbanen
2
-
6
669670
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder FC Hornsherred
669671
17-09 2022
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion
2
-
6
669667
18-09 2022
Kl. 11:30
Kirke Hyllinge IF Lynge-Uggeløse IF Kirke Hyllinge Stadion
1
-
2
669668
18-09 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev Helsinge Stadion
2
-
3
669669
18-09 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF Mørdrup Idrætsanlæg
10
-
4
669592 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
669672 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Kirke Hyllinge IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Udehold taberdømt
669676
24-09 2022
Kl. 15:30
FIF/KBK Hillerød Oversidder KBK Hillerød Øst-huset
669673
25-09 2022
Kl. 12:15
B. 1973, Herlev Slangerup & Omegn IF Elverroad Kunstgræs
6
-
1
669675
25-09 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF Lyngehallen
Udehold taberdømt
669677
25-09 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Kokkedal BK Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
669683 on
28-09 2022
Kl. 18:15
Melby-Liseleje IF FIF/KBK Hillerød Melby Stadion
2
-
2
669680
to
29-09 2022
Kl. 19:30
Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion
1
-
4
669682 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder Helsinge Fodbold
669678
02-10 2022
Kl. 16:30
Kokkedal BK B. 1973, Herlev Egedalsbanen
Hjemmehold taberdømt
669679
ma
03-10 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF FC Hornsherred Kirke Hyllinge Stadion
7
-
6
669685 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Udehold taberdømt
669688
08-10 2022
Kl. 15:30
FIF/KBK Hillerød Kirke Hyllinge IF KBK Hillerød Øst-huset
Kamp udsat
669689
09-10 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
669686
09-10 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Lynge-Uggeløse IF Elverroad
669687
09-10 2022
Kl. 15:30
FC Hornsherred Espergærde IF Skibby Stadion Kunstgræs
669684
09-10 2022
Kl. 16:30
Kokkedal BK Oversidder Egedalsbanen
669707 ti
11-10 2022
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF Kokkedal BK Melby Stadion
669657 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
669706 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Espergærde IF FIF/KBK Hillerød Mørdrup Idrætsanlæg
669690
16-10 2022
Kl. 11:00
Kirke Hyllinge IF Helsinge Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
669705
16-10 2022
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF FC Hornsherred Slangerup Stadion
669691
16-10 2022
Kl. 14:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
669674 on
19-10 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred Melby-Liseleje IF Skibby Stadion Kunstgræs
669588
23-10 2022
Kl. 12:30
B. 1973, Herlev Kirke Hyllinge IF Elverroad Kunstgræs
669692 ti
25-10 2022
Kl. 17:30
Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk Fodbold Klub Lyngehallen Kunstgræs
669713 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
Oversidder Melby-Liseleje IF
669709
29-10 2022
Kl. 12:30
Frederiksværk Fodbold Klub B. 1973, Herlev Frederiksværk Stadion
669710
29-10 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred Lynge-Uggeløse IF Møllegårdhallen
669711
30-10 2022
Kl. 12:00
FIF/KBK Hillerød Slangerup & Omegn IF KBK Hillerød Øst-huset
669712
30-10 2022
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
669708
30-10 2022
Kl. 16:30
Kokkedal BK Kirke Hyllinge IF Egedalsbanen
669585
06-11 2022
Kl. 11:00
Oversidder Espergærde IF
669577
06-11 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev Melby-Liseleje IF Elverroad Kunstgræs
669681
06-11 2022
Kl. 15:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind