MENU

U17 Drenge 2 (06) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670211
13-08 2022
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Ølstykke FC Slangerup Stadion
5
-
4
670213
14-08 2022
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold FFB Helsinge Stadion
6
-
1
670210
14-08 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Oversidder Lyngby Stadion
670214
20-08 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Helsinge Fodbold Virum Stadion
5
-
0
670215
21-08 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
0
-
9
670217
21-08 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC Lyngby Boldklub Ølstykke Stadion
1
-
0
670218
21-08 2022
Kl. 15:00
FFB Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
2
-
10
670220
27-08 2022
Kl. 12:00
Allerød/Blovstrød Ølstykke FC Allerød Idrætspark
4
-
2
670221
28-08 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub FFB Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
670223
28-08 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
670222
28-08 2022
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
670216 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder Allerød/Blovstrød
Udehold taberdømt
670224
on
31-08 2022
Kl. 19:30
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
5
-
1
670226
03-09 2022
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Lyngby Boldklub Slangerup Stadion
6
-
1
670227
04-09 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
0
-
0
670219
04-09 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Brødeskov IF Virum Stadion
5
-
2
670225 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
670230 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Allerød/Blovstrød Slangerup & Omegn IF Allerød Idrætspark
0
-
3
670229
10-09 2022
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
1
-
0
670231
11-09 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion
670232
11-09 2022
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold FFB Hillerød Stadion
Udehold taberdømt
670233
11-09 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Lyngby Boldklub Helsinge Stadion
5
-
6
670238
17-09 2022
Kl. 13:00
FFB Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
2
-
9
670234
17-09 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Allerød/Blovstrød Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
670236
17-09 2022
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Hillerød Fodbold Slangerup Stadion
5
-
6
670237
18-09 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC Brødeskov IF Ølstykke Stadion
4
-
2
670235 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Helsinge Fodbold
670240 fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Brødeskov IF FFB Brødeskov Stadion Kunst
2
-
0
670243
25-09 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Allerød/Blovstrød Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
670242
25-09 2022
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold Lyngby Boldklub Hillerød Stadion
9
-
0
670241 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Ølstykke FC
670244 to
29-09 2022
Kl. 17:30
Allerød/Blovstrød Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
670247
02-10 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
3
-
5
670248
02-10 2022
Kl. 11:00
FFB Oversidder Frederikssund Stadion
670245
02-10 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
4
-
4
670249
08-10 2022
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK Allerød/Blovstrød Virum Stadion
Udehold taberdømt
670250
09-10 2022
Kl. 10:00
Brødeskov IF Lyngby Boldklub Brødeskov Stadion
3
-
1
670253
09-10 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion
5
-
0
670252
09-10 2022
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
8
-
0
670251 on
12-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder Slangerup & Omegn IF
670212
15-10 2022
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
1
-
0
670228
16-10 2022
Kl. 13:00
FFB Allerød/Blovstrød Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
670209
23-10 2022
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Brødeskov IF Allerød Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
670246
23-10 2022
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF Slangerup Stadion
5
-
0
670239
05-11 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Slangerup & Omegn IF Virumgård kunstgræsbane
6
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind