Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2022
11:00
Lynge-Broby IF
0
Fårevejle BK
5
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Espergærde IF
2
B 73 Slagelse
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:30
Allerød FK
0
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:30
Vallensbæk IF
0
Frederikssund IK
0
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF
5
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Ringsted Pigefodbold
1
Tølløse-Vipperød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:45
Herstedøster IC
2
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Frederikssund IK
3
Lynge-Broby IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:30
Fårevejle BK
3
Ringsted Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:00
B 73 Slagelse
Roskilde Pigefodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
15:30
Tølløse-Vipperød
3
Allerød FK
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
19:00
Lynge-Broby IF
1
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Ringsted Pigefodbold
0
Frederikssund IK
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:30
Allerød FK
0
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
4
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:30
Espergærde IF
4
Tølløse-Vipperød
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:30
Herlufsholm GF
0
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:00
Herstedøster IC
0
Ringsted Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
Frederikssund IK
2
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:30
Fårevejle BK
4
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
15:30
Tølløse-Vipperød
3
B 73 Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:30
Vallensbæk IF
4
Lynge-Broby IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF
4
Tølløse-Vipperød
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
Espergærde IF
4
Frederikssund IK
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
B 73 Slagelse
5
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Ringsted Pigefodbold
0
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:00
Allerød FK
4
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:30
Fårevejle BK
4
Herlufsholm GF
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
19:00
Tølløse-Vipperød
2
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:00
Herstedøster IC
3
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
11:00
Frederikssund IK
1
B 73 Slagelse
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:00
Lynge-Broby IF
1
Ringsted Pigefodbold
7
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
1
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:30
Vallensbæk IF
2
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:45
B 73 Slagelse
2
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
Espergærde IF
6
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
B 73 Slagelse
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
15:30
Tølløse-Vipperød
1
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:30
Allerød FK
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Herlufsholm GF
1
Frederikssund IK
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
3
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2022
19:00
Fårevejle BK
1
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:00
Frederikssund IK
2
Tølløse-Vipperød
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:30
Herstedøster IC
4
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Lynge-Broby IF
0
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:00
Ringsted Pigefodbold
5
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
12:30
Vallensbæk IF
0
B 73 Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
18:30
Herlufsholm GF
5
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
B 73 Slagelse
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:30
Fårevejle BK
0
Frederikssund IK
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Espergærde IF
4
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
15:30
Tølløse-Vipperød
6
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
0
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
19:00
Lynge-Broby IF
0
Herlufsholm GF
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
13:30
Herstedøster IC
3
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:00
Ringsted Pigefodbold
2
B 73 Slagelse
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:30
Allerød FK
0
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
0
Frederikssund IK
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:30
Vallensbæk IF
1
Tølløse-Vipperød
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:30
Roskilde Pigefodbold
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Fårevejle BK
5
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Espergærde IF
2
Roskilde Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
B 73 Slagelse
1
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Herlufsholm GF
0
Ringsted Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Tølløse-Vipperød
Lynge-Broby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
Frederikssund IK
6
Herstedøster IC
1
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A