MENU

U15 Piger 2 (08) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
695768
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Vipperød BK Albertslund IF Vipperødhallen
0
-
3
695770
14-08 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Raklev GI Himmelev Idrætspark
1
-
3
695767 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
Bramsnæs FB Greve Fodbold Bramsnæsvighallen
0
-
3
695775 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Tuse IF Vipperød BK Tuse Kunstgræs 2020
0
-
1
695769
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Tuse IF NyBolig Park
0
-
1
695773
on
17-08 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
2
-
0
695774
to
18-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Bramsnæs FB Albertslund Stadion
5
-
3
695777
to
25-08 2022
Kl. 18:00
Raklev GI Greve Fodbold Røsnæshallen
4
-
1
695779
to
25-08 2022
Kl. 18:00
Vipperød BK Herstedøster IC Vipperødhallen
3
-
1
695778
27-08 2022
Kl. 11:00
Bramsnæs FB Tuse IF Bramsnæsvighallen
Udehold taberdømt
695780
28-08 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Albertslund IF Himmelev Idrætspark
1
-
2
695781
28-08 2022
Kl. 13:00
Sorø Freja Taastrup FC Sorø Stadion
3
-
0
695786
04-09 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Bramsnæs FB Herstedøster Stadion
3
-
0
695789
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
0
-
2
695785
ma
05-09 2022
Kl. 18:15
Tuse IF Roskilde Pigefodbold Tusehallen
0
-
4
695784
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Vipperød BK NyBolig Park
2
-
1
695787
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Raklev GI Tuse IF Røsnæshallen
2
-
0
695788
10-09 2022
Kl. 11:00
Bramsnæs FB Taastrup FC Bramsnæsvighallen
2
-
3
695790
11-09 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Herstedøster IC Himmelev Idrætspark
0
-
5
695791
11-09 2022
Kl. 12:00
Sorø Freja Vipperød BK Sorø Stadion
2
-
4
695795
ma
12-09 2022
Kl. 17:45
Tuse IF Greve Fodbold Tusehallen
0
-
0
695792
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Vipperød BK Bramsnæs FB Vipperødhallen
1
-
0
695793
to
15-09 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Sorø Freja Albertslund Stadion Kunstgræs
4
-
0
695796
17-09 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Raklev GI Herstedøster Stadion
3
-
2
695782
17-09 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Sorø Freja Greve Idræts Center
3
-
5
695794
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Taastrup FC Roskilde Pigefodbold NyBolig Park
0
-
4
695798
on
21-09 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold Herstedøster IC Greve Idræts Center
0
-
2
695797
on
21-09 2022
Kl. 18:30
Raklev GI Taastrup FC Røsnæshallen
1
-
1
695799
to
22-09 2022
Kl. 18:15
Albertslund IF Tuse IF Albertslund Stadion
3
-
0
695783
24-09 2022
Kl. 12:30
Albertslund IF Raklev GI Albertslund Stadion
1
-
0
695804 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park
695776 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Herstedøster IC Taastrup FC Herstedøster Stadion
695801 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Sorø Freja Bramsnæs FB Sorø Stadion
695803 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Vipperød BK Raklev GI Vipperødhallen
695802
01-10 2022
Kl. 11:00
Bramsnæs FB Roskilde Pigefodbold Bramsnæsvighallen
695806
01-10 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
695805 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Sorø Freja Tuse IF Sorø Stadion
695807 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Raklev GI Bramsnæs FB Røsnæshallen
695808 on
05-10 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Vipperød BK Greve Idræts Center Kunstgræs
695809 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion
695772 fr
07-10 2022
Kl. 18:45
Raklev GI Sorø Freja Røsnæshallen
695810
09-10 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Sorø Freja Himmelev Idrætspark
695811
09-10 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Herstedøster IC Tusehallen
695800 ti
11-10 2022
Kl. 17:30
Vipperød BK Roskilde Pigefodbold Vipperødhallen kunst
695771
16-10 2022
Kl. 12:00
Sorø Freja Herstedøster IC Sorø Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind