MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
697295
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Glostrup (2) Ejby Friluftscenter
2
-
1
697293
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (2) Egevoldens Idræts Club Albertslund Stadion
4
-
1
697294 fr
12-08 2022
Kl. 18:30
Lejerbo BK Albertslund IF (1) Gungehusskolen
1
-
3
697291 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
BK Avarta SIF Oldboys/Girls Espelunden Kunstgræs
1
-
2
697298
on
17-08 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) BK Avarta Nygårdsskolen
2
-
3
697299 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Egevoldens Idræts Club BK Friheden Frydenhøjskolen
2
-
2
697296 to
18-08 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Ejby IF 1968 Albertslund Stadion
2
-
4
697300
fr
19-08 2022
Kl. 20:00
Glostrup (2) Albertslund IF (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
697297
21-08 2022
Kl. 12:00
SIF Oldboys/Girls Lejerbo BK Torvevej
3
-
0
697302
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Egevoldens Idræts Club Espelunden Kunstgræs
2
-
1
697305
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Albertslund IF (2) Ejby Friluftscenter
2
-
5
697301 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) SIF Oldboys/Girls Albertslund Stadion
4
-
5
697303
to
25-08 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Glostrup (2) Langhøjskolen
2
-
2
697304
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Lejerbo BK Kontra BK (1) Gungehusskolen
0
-
3
697307 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Albertslund IF (1) Nygårdsskolen
3
-
5
697309 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Egevoldens Idræts Club Lejerbo BK Frydenhøjskolen
3
-
0
697308
to
01-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (2) BK Friheden Albertslund Stadion
2
-
3
697310
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup (2) BK Avarta Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
4
697321
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Albertslund IF (2) Espelunden Kunstgræs
2
-
1
697324 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 BK Friheden Ejby Friluftscenter
1
-
1
697320 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Egevoldens Idræts Club Albertslund Stadion
1
-
2
697323
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Lejerbo BK Glostrup (2) Gungehusskolen
3
-
2
697322
11-09 2022
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Kontra BK (1) Torvevej
3
-
5
697326 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Ejby IF 1968 Nygårdsskolen
1
-
0
697328 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Egevoldens Idræts Club SIF Oldboys/Girls Frydenhøjskolen
Udehold taberdømt
697325
on
14-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden BK Avarta Langhøjskolen
2
-
1
697327
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (2) Lejerbo BK Albertslund Stadion
5
-
0
697329
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup (2) Albertslund IF (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
4
697306
18-09 2022
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls Ejby IF 1968 Torvevej
Udehold taberdømt
697292 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Kontra BK (1) Langhøjskolen
3
-
1
697334
on
21-09 2022
Kl. 17:45
Ejby IF 1968 BK Avarta Ejby Friluftscenter
2
-
1
697332 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Egevoldens Idræts Club Nygårdsskolen
1
-
4
697330
to
22-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Albertslund IF (2) Albertslund Stadion
1
-
2
697333
24-09 2022
Kl. 11:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
1
-
1
697331
25-09 2022
Kl. 12:00
SIF Oldboys/Girls Glostrup (2) Torvevej
5
-
1
697338 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 Egevoldens Idræts Club Ejby Friluftscenter
2
-
6
697335
on
28-09 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Lejerbo BK Espelunden Kunstgræs
4
-
1
697336 on
28-09 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Albertslund IF (1) Strandmarkens Fritidscenter
1
-
3
697337
to
29-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF (2) SIF Oldboys/Girls Albertslund Stadion
4
-
2
697339
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup (2) Kontra BK (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
697341
02-10 2022
Kl. 11:00
SIF Oldboys/Girls BK Friheden Torvevej
0
-
1
697344 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Egevoldens Idræts Club Glostrup (2) Frydenhøjskolen
Udehold taberdømt
697342
on
05-10 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (1) Albertslund IF (2) Nygårdsskolen
3
-
6
697340
to
06-10 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF (1) BK Avarta Albertslund Stadion
4
-
1
697343
08-10 2022
Kl. 11:30
Lejerbo BK Ejby IF 1968 Gungehusskolen
2
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind