MENU

8-M+40 2 - Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715791
ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 BFC Lundegården Vestskovbanerne
1
-
3
715795
ti
09-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
1
-
6
715792 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup Værløse BK (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
6
715794 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Måløv BK SBV 09 Måløv Idrætspark
9
-
1
715793 to
11-08 2022
Kl. 18:45
Orient GI B. 77, Rødovre Islev Skole
2
-
0
715799 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
1
-
3
715797 on
17-08 2022
Kl. 19:00
BFC Lundegården Måløv BK Skovmarkskolen
0
-
3
715800
on
17-08 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Orient GI Nørrekær
1
-
2
715796
to
18-08 2022
Kl. 19:00
SBV 09 Albertslund IF VBA Park
2
-
5
715798 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Værløse BK (2) Glostrup 95 Værløse Stadion
6
-
1
715802
ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup 95 B. 77, Rødovre Vestskovbanerne
2
-
4
715805 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
3
-
2
715803
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
6
715804 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Værløse BK (2) Måløv Idrætspark
2
-
1
715801 to
25-08 2022
Kl. 19:00
SBV 09 BFC Lundegården VBA Park
2
-
2
715809 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Måløv BK Valhøj Skole
1
-
5
715806 on
31-08 2022
Kl. 18:45
BFC Lundegården Albertslund IF Skovmarkskolen
3
-
1
715808 to
01-09 2022
Kl. 18:45
Orient GI Glostrup Islev Skole
1
-
3
715807 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK (2) SBV 09 Værløse Stadion
9
-
2
715812
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Glostrup 95 Orient GI Vestskovbanerne
4
-
3
715815 ti
06-09 2022
Kl. 18:45
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
2
-
1
715813 on
07-09 2022
Kl. 18:30
BFC Lundegården Værløse BK (2) Skovmarkskolen
2
-
1
715814 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Måløv BK BK Vest, Rødovre Måløv Idrætspark
4
-
6
715811
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
SBV 09 B. 77, Rødovre VBA Park
3
-
2
715820 ma
12-09 2022
Kl. 18:15
BK Vest, Rødovre SBV 09 Nørrekær
Udehold taberdømt
715819 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
B. 77, Rødovre BFC Lundegården Valhøj Skole
0
-
7
715816 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup Glostrup 95 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
3
715818 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Orient GI Måløv BK Islev Skole
0
-
3
715817 to
15-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK (2) Albertslund IF Værløse Stadion
Udehold taberdømt
715837 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF Glostrup 95 Albertslund Stadion
3
-
1
715822 on
21-09 2022
Kl. 17:45
BFC Lundegården BK Vest, Rødovre Skovmarkskolen
3
-
2
715836 on
21-09 2022
Kl. 19:00
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
2
-
3
715823 to
22-09 2022
Kl. 19:00
Værløse BK (2) B. 77, Rødovre Værløse Stadion
5
-
1
715821
fr
23-09 2022
Kl. 17:45
SBV 09 Orient GI VBA Park
1
-
1
715838 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Glostrup 95 Måløv BK Vestskovbanerne
0
-
6
715914 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
BK Vest, Rødovre Værløse BK (2) Nørrekær
1
-
8
715841 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
2
-
5
715839 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Glostrup SBV 09 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
715840 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Orient GI BFC Lundegården Islev Skole
0
-
7
715919 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
B. 77, Rødovre BK Vest, Rødovre Valhøj Skole
3
-
5
715916 on
05-10 2022
Kl. 17:15
BFC Lundegården Glostrup Skovmarkskolen
1
-
3
715918 on
05-10 2022
Kl. 20:00
Måløv BK Albertslund IF Måløv Idrætspark
14
-
2
715917 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Værløse BK (2) Orient GI Værløse Stadion
7
-
1
715915
fr
07-10 2022
Kl. 17:15
SBV 09 Glostrup 95 VBA Park
1
-
2
715810
fr
14-10 2022
Kl. 18:00
BK Vest, Rødovre Glostrup 95 Espelunden Kunstgræs
6
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind