MENU

U15 Drenge 8-mands (08) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
720068 ti
09-08 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
6
720069
14-08 2022
Kl. 10:00
Orient GI Oversidder Islev Skole
720203
14-08 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Hundige BK Rundforbi Stadion
Udehold taberdømt
720207 ti
16-08 2022
Kl. 18:45
Melby-Liseleje IF Orient GI Melby Stadion
Udehold taberdømt
720204 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
0
-
8
720206
20-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Espergærde IF
720208
20-08 2022
Kl. 12:00
Hundige BK Furesø HIF/VBK Hundige Boldfælled
4
-
2
720210 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
9
720212 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Oversidder Lyngehallen
720209 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Slangerup & Omegn IF Karsemosegård
2
-
7
720211
28-08 2022
Kl. 10:00
Orient GI Hundige BK Islev Skole
0
-
10
720217 on
31-08 2022
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Melby Stadion
3
-
1
720215
03-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
720218
03-09 2022
Kl. 12:00
Hundige BK Espergærde IF Hundige Boldfælled
3
-
4
720216
04-09 2022
Kl. 11:15
Furesø HIF/VBK Orient GI Birkevang
Udehold taberdømt
720214
04-09 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF FC Rudersdal Slangerup Stadion
12
-
2
720220 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Furesø HIF/VBK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
720219 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Melby-Liseleje IF Karsemosegård
2
-
12
720205
to
08-09 2022
Kl. 17:30
Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion
1
-
2
720223
11-09 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Orient GI Rundforbi Stadion
Udehold taberdømt
720221
11-09 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion
720213 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal Furesø HIF/VBK Rundforbi Stadion
4
-
2
720227 on
14-09 2022
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF Slangerup & Omegn IF Melby Stadion
Udehold taberdømt
720226
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Furesø HIF/VBK Lynge-Uggeløse IF Birkevang
0
-
6
720225
17-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder FC Rudersdal
720228
17-09 2022
Kl. 12:00
Hundige BK Nivå-Kokkedal FK Hundige Boldfælled
Udehold taberdømt
720224
18-09 2022
Kl. 14:00
Orient GI Espergærde IF Islev Skole
0
-
7
720070 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Furesø HIF/VBK Melby-Liseleje IF Birkevang
1
-
6
720232 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Lynge-Uggeløse IF Orient GI Lyngehallen
Udehold taberdømt
720231 ti
20-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
720229 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Nivå-Kokkedal FK Furesø HIF/VBK Karsemosegård
1
-
4
720233
25-09 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Espergærde IF Rundforbi Stadion
4
-
2
720230
25-09 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Hundige BK Slangerup Stadion
11
-
0
720234 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Lynge-Uggeløse IF Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
3
720238
01-10 2022
Kl. 12:00
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
720237
02-10 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Melby-Liseleje IF Rundforbi Stadion
Udehold taberdømt
720236
02-10 2022
Kl. 11:15
Furesø HIF/VBK Slangerup & Omegn IF Birkevang
Udehold taberdømt
720235
02-10 2022
Kl. 12:00
Orient GI Nivå-Kokkedal FK Islev Skole
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
720242 ti
04-10 2022
Kl. 17:15
Lynge-Uggeløse IF FC Rudersdal Lyngehallen
0
-
1
720239 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård Kunstgræs
0
-
5
720222 to
06-10 2022
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Hundige BK Lyngehallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
720243
08-10 2022
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Hundige BK Melby Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
720240
08-10 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Orient GI Slangerup Stadion
6
-
0
720241
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Furesø HIF/VBK
720071 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK Lyngehallen Kunstgræs
6
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind