MENU

U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
721790 on
10-08 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Boldklub Gryden
1
-
6
721793
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF Engen
2
-
7
721792
13-08 2022
Kl. 10:00
BSF Stenløse BK Ballerup Idrætspark
4
-
1
721794
13-08 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Måløv BK Virum Stadion
2
-
6
721791
on
17-08 2022
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev LSF Elverroad
0
-
5
721796
on
17-08 2022
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Herlev IF Lundtofte Idrætsplads
5
-
0
721799
20-08 2022
Kl. 09:45
Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
4
-
3
721798
20-08 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK B. 1973, Herlev Stenløse Stadion
1
-
3
721797
21-08 2022
Kl. 09:45
LSF Slagslunde-Ganløse IF Smørum Idrætscenter
2
-
3
721795
21-08 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
12
-
1
721801 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Stenløse BK Gryden
4
-
3
721803
27-08 2022
Kl. 09:45
Herlev IF LSF Herlev IF Engen
2
-
9
721804
27-08 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
2
-
4
721802
28-08 2022
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad
1
-
1
721800
28-08 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
6
-
3
721808
on
31-08 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK Herlev IF Stenløse Stadion
1
-
3
721805 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
2
-
0
721807
03-09 2022
Kl. 09:30
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
1
-
8
721806
04-09 2022
Kl. 10:30
LSF Lyngby Boldklub 1921 Smørum Idrætscenter
3
-
3
721811
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF BSF Gryden
5
-
3
721813
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Herlev IF Måløv BK Herlev IF Engen
1
-
5
721812 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub LSF Lundtofte Idrætsplads
4
-
0
721814
11-09 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
Hjemmehold taberdømt
721810
11-09 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Stenløse BK Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
721817
17-09 2022
Kl. 10:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
2
-
5
721818
17-09 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
1
-
5
721815
17-09 2022
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Slagslunde-Ganløse IF Elverroad
2
-
0
721819
17-09 2022
Kl. 12:45
Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
0
-
7
721816
18-09 2022
Kl. 13:30
LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
1
-
2
721809 ma
19-09 2022
Kl. 17:30
Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF Måløv Idrætspark
7
-
2
721821
24-09 2022
Kl. 10:30
Lundtofte Boldklub Måløv BK Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
721823
25-09 2022
Kl. 09:45
Herlev IF B. 1973, Herlev Herlev IF Engen
2
-
2
721822
25-09 2022
Kl. 10:30
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
7
-
3
721820
25-09 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
721828 on
28-09 2022
Kl. 17:30
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
8
-
0
721825
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Herlev IF Gryden kunstgræs
3
-
1
721833
01-10 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Virum-Sorgenfri BK Herlev IF Engen
3
-
3
721827
01-10 2022
Kl. 10:00
BSF Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark
1
-
6
721826
01-10 2022
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad
2
-
1
721829
02-10 2022
Kl. 10:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
5
-
3
721824 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Virum-Sorgenfri BK Slagslunde-Ganløse IF Virum Stadion
4
-
0
721831
on
05-10 2022
Kl. 17:15
Lundtofte Boldklub B. 1973, Herlev Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
721834
08-10 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
3
-
6
721830
08-10 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Stadion
9
-
3
721832
09-10 2022
Kl. 10:30
LSF BSF Smørum Idrætscenter
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind