Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2022
19:00
Helsinge Fodbold (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
Ølstykke FC
10
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Oversidder
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
17:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:30
Melby-Liseleje IF
0
Helsinge Fodbold (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Oversidder
Helsinge Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
17:00
Brede IF
8
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
11:45
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Helsinge Fodbold (1)
7
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
17:30
Helsinge Fodbold (1)
5
Brede IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
17:45
Slangerup & Omegn IF
1
Frederiksværk Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:45
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:00
Melby-Liseleje IF
1
Ølstykke FC
9
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
6
Brede IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Helsinge Fodbold (2)
1
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
Helsinge Fodbold (1)
13
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Ølstykke FC
5
Helsinge Fodbold (2)
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Oversidder
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
17:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:45
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Helsinge Fodbold (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Helsinge Fodbold (2)
0
Frederiksværk Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:00
Melby-Liseleje IF
1
Brede IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
18:30
Bagsværd BK
1
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:30
Slangerup & Omegn IF
3
Melby-Liseleje IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
Helsinge Fodbold (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Bagsværd BK
7
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:30
Helsinge Fodbold (1)
5
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
0
Bagsværd BK
10
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:00
Brede IF
6
Helsinge Fodbold (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
17:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
17:30
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
Ølstykke FC
0
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
Bagsværd BK
6
Brede IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
Helsinge Fodbold (1)
4
Helsinge Fodbold (2)
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
18:00
Brede IF
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
18:30
Bagsværd BK
4
Helsinge Fodbold (1)
7
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
Bagsværd BK
6
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2022
18:00
Helsinge Fodbold (2)
1
Slangerup & Omegn IF
3
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A