U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
632778
on10-08 2022
18:00 Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
2
-
3
10. aug 2022
18:00
Holbæk B&I
2
Greve Fodbold
3
632775
13-08 2022
11:30 Brøndbyernes IF Herlev IF Brøndby Stadion
2
-
1
13. aug 2022
11:30
Brøndbyernes IF
2
Herlev IF
1
632779
14-08 2022
10:00 Slagelse B&I TGB Slagelse Stadion
0
-
10
14. aug 2022
10:00
Slagelse B&I
0
TGB
10
632776
14-08 2022
14:00 Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk IF Gladsaxe Stadion
2
-
12
14. aug 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Vallensbæk IF
12
632922
on17-08 2022
17:30 Roskilde Boldklub Gladsaxe-Hero BK Roskilde Idrætspark
3
-
3
17. aug 2022
17:30
Roskilde Boldklub
3
Gladsaxe-Hero BK
3
632921
to18-08 2022
17:30 Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
18. aug 2022
17:30
Vallensbæk IF
3
Brøndbyernes IF
3
632919
20-08 2022
10:00 Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center
3
-
0
20. aug 2022
10:00
Greve Fodbold
3
Slagelse B&I
0
632923
21-08 2022
10:00 TGB Herlufsholm GF TGB´s anlæg
6
-
1
21. aug 2022
10:00
TGB
6
Herlufsholm GF
1
632920
21-08 2022
11:15 Herlev IF Holbæk B&I Herlev IF Oasen
5
-
3
21. aug 2022
11:15
Herlev IF
5
Holbæk B&I
3
632937
on24-08 2022
18:00 Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
3
-
1
24. aug 2022
18:00
Holbæk B&I
3
Vallensbæk IF
1
632934
27-08 2022
10:00 Greve Fodbold Herlev IF Greve Idræts Center
7
-
4
27. aug 2022
10:00
Greve Fodbold
7
Herlev IF
4
632935
27-08 2022
10:00 Brøndbyernes IF Roskilde Boldklub Brøndby Stadion
2
-
0
27. aug 2022
10:00
Brøndbyernes IF
2
Roskilde Boldklub
0
632936
27-08 2022
14:00 Gladsaxe-Hero BK TGB Gladsaxe Stadion
0
-
13
27. aug 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
0
TGB
13
632938
28-08 2022
10:00 Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion
2
-
6
28. aug 2022
10:00
Slagelse B&I
2
Herlufsholm GF
6
632942
on31-08 2022
18:00 Roskilde Boldklub Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
5
-
3
31. aug 2022
18:00
Roskilde Boldklub
5
Holbæk B&I
3
632940
to01-09 2022
17:30 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
4
-
0
01. sep 2022
17:30
Vallensbæk IF
4
Greve Fodbold
0
632941
03-09 2022
11:30 Herlufsholm GF Gladsaxe-Hero BK Herlufsholm Stadion
3
-
2
03. sep 2022
11:30
Herlufsholm GF
3
Gladsaxe-Hero BK
2
632943
04-09 2022
11:00 TGB Brøndbyernes IF TGB´s anlæg
3
-
1
04. sep 2022
11:00
TGB
3
Brøndbyernes IF
1
632939
04-09 2022
11:15 Herlev IF Slagelse B&I Herlev IF Oasen
3
-
5
04. sep 2022
11:15
Herlev IF
3
Slagelse B&I
5
632777
04-09 2022
11:30 Herlufsholm GF Roskilde Boldklub Herlufsholm Stadion
0
-
1
04. sep 2022
11:30
Herlufsholm GF
0
Roskilde Boldklub
1
633054
10-09 2022
10:00 Brøndbyernes IF Herlufsholm GF Brøndby Stadion
2
-
1
10. sep 2022
10:00
Brøndbyernes IF
2
Herlufsholm GF
1
633056
10-09 2022
11:00 Holbæk B&I TGB Holbæk Sportsby
1
-
5
10. sep 2022
11:00
Holbæk B&I
1
TGB
5
633057
11-09 2022
10:00 Slagelse B&I Gladsaxe-Hero BK Slagelse Stadion
1
-
5
11. sep 2022
10:00
Slagelse B&I
1
Gladsaxe-Hero BK
5
633055
11-09 2022
11:15 Herlev IF Vallensbæk IF Herlev IF Oasen
1
-
4
11. sep 2022
11:15
Herlev IF
1
Vallensbæk IF
4
633053
on14-09 2022
18:00 Greve Fodbold Roskilde Boldklub Greve Idræts Center
3
-
3
14. sep 2022
18:00
Greve Fodbold
3
Roskilde Boldklub
3
633059
to15-09 2022
17:30 Vallensbæk IF Slagelse B&I Vallensbæk Idrætscenter
UHT
15. sep 2022
17:30
Vallensbæk IF
Slagelse B&I
UHT
633061
17-09 2022
10:00 Roskilde Boldklub Herlev IF Roskilde Idrætspark
3
-
2
17. sep 2022
10:00
Roskilde Boldklub
3
Herlev IF
2
633058
17-09 2022
14:00 Gladsaxe-Hero BK Brøndbyernes IF Gladsaxe Stadion
1
-
7
17. sep 2022
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Brøndbyernes IF
7
633062
18-09 2022
11:00 TGB Greve Fodbold TGB´s anlæg
9
-
3
18. sep 2022
11:00
TGB
9
Greve Fodbold
3
633066
on21-09 2022
17:45 Holbæk B&I Gladsaxe-Hero BK Holbæk Sportsby
5
-
4
21. sep 2022
17:45
Holbæk B&I
5
Gladsaxe-Hero BK
4
633063
24-09 2022
10:00 Greve Fodbold Herlufsholm GF Greve Idræts Center
1
-
5
24. sep 2022
10:00
Greve Fodbold
1
Herlufsholm GF
5
633065
24-09 2022
11:00 Vallensbæk IF Roskilde Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
9
-
1
24. sep 2022
11:00
Vallensbæk IF
9
Roskilde Boldklub
1
633067
25-09 2022
10:00 Slagelse B&I Brøndbyernes IF Slagelse Stadion
1
-
4
25. sep 2022
10:00
Slagelse B&I
1
Brøndbyernes IF
4
633060
25-09 2022
11:00 Herlufsholm GF Holbæk B&I Herlufsholm Stadion
UHT
25. sep 2022
11:00
Herlufsholm GF
Holbæk B&I
UHT
633064
25-09 2022
11:15 Herlev IF TGB Herlev IF Oasen
1
-
6
25. sep 2022
11:15
Herlev IF
1
TGB
6
633068
01-10 2022
11:00 Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion
5
-
0
01. okt 2022
11:00
Brøndbyernes IF
5
Holbæk B&I
0
633069
01-10 2022
13:00 Gladsaxe-Hero BK Greve Fodbold Gladsaxe Stadion
2
-
4
01. okt 2022
13:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Greve Fodbold
4
633073
02-10 2022
10:00 Slagelse B&I Roskilde Boldklub Slagelse Stadion
0
-
9
02. okt 2022
10:00
Slagelse B&I
0
Roskilde Boldklub
9
633070
02-10 2022
10:30 Herlufsholm GF Herlev IF Herlufsholm Stadion
7
-
0
02. okt 2022
10:30
Herlufsholm GF
7
Herlev IF
0
633074
02-10 2022
14:30 TGB Vallensbæk IF TGB´s anlæg
1
-
3
02. okt 2022
14:30
TGB
1
Vallensbæk IF
3
633075
08-10 2022
10:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
0
-
3
08. okt 2022
10:00
Greve Fodbold
0
Brøndbyernes IF
3
633079
08-10 2022
10:00 Roskilde Boldklub TGB Roskilde Idrætspark
0
-
3
08. okt 2022
10:00
Roskilde Boldklub
0
TGB
3
633077
08-10 2022
10:30 Vallensbæk IF Herlufsholm GF Vallensbæk Idrætscenter
9
-
1
08. okt 2022
10:30
Vallensbæk IF
9
Herlufsholm GF
1
633078
09-10 2022
11:00 Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby
6
-
6
09. okt 2022
11:00
Holbæk B&I
6
Slagelse B&I
6
633076
09-10 2022
13:00 Herlev IF Gladsaxe-Hero BK Herlev IF Oasen
3
-
4
09. okt 2022
13:00
Herlev IF
3
Gladsaxe-Hero BK
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind