MENU

U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
634502 fr
12-08 2022
Kl. 17:00
Frederikssund FB Stenløse BK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
634501
13-08 2022
Kl. 09:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
2
-
5
634499
13-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
1
-
10
634500
14-08 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC BK Avarta (1) Ølstykke Stadion
3
-
4
634498
14-08 2022
Kl. 11:00
Ishøj IF Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter
1
-
4
634503
20-08 2022
Kl. 11:00
BSF Frederikssund FB Ballerup Idrætspark
2
-
2
634504
20-08 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
1
-
1
634505
20-08 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion
5
-
1
634507
21-08 2022
Kl. 10:30
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
5
-
2
634506
21-08 2022
Kl. 12:00
BK Avarta (1) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
5
-
1
634512
on
24-08 2022
Kl. 18:00
Frederikssund FB Ølstykke FC Frederikssund Stadion
8
-
1
634510
27-08 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Stenløse BK Greve Idræts Center
3
-
7
634508
27-08 2022
Kl. 11:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
2
-
4
634509
28-08 2022
Kl. 09:45
Ishøj IF BK Avarta (1) Ishøj Idrætscenter
5
-
2
634511
28-08 2022
Kl. 12:00
LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
0
-
5
634537
03-09 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Frederikssund FB Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
634538
03-09 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
4
-
3
634541
04-09 2022
Kl. 10:30
Stenløse BK Ishøj IF Stenløse Stadion
6
-
1
634539
04-09 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Ølstykke FC Greve Idræts Center
1
-
7
634540
04-09 2022
Kl. 12:00
BK Avarta (1) LSF Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
634544
10-09 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
5
-
1
634543
11-09 2022
Kl. 10:00
Ishøj IF Ølstykke FC Ishøj Idrætscenter
6
-
6
634546
11-09 2022
Kl. 10:30
Frederikssund FB Greve Fodbold Frederikssund Stadion
6
-
0
634545
11-09 2022
Kl. 12:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
1
-
4
634549
to
15-09 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
2
-
4
634542 fr
16-09 2022
Kl. 17:30
BSF BK Avarta (1) Ballerup Idrætspark
6
-
4
634547
17-09 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center
3
-
3
634548
17-09 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF Frederikssund FB Albertslund Stadion
2
-
5
634551
18-09 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
2
-
4
634550
18-09 2022
Kl. 12:00
BK Avarta (1) Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
634556 fr
23-09 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Ishøj IF Frederikssund Stadion
7
-
0
634552
24-09 2022
Kl. 11:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
0
-
2
634553
24-09 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Stenløse BK Vallensbæk Idrætscenter
8
-
1
634554
24-09 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF BK Avarta (1) Albertslund Stadion
4
-
8
634558
01-10 2022
Kl. 10:00
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
1
-
4
634560
01-10 2022
Kl. 10:00
Frederikssund FB BK Avarta (1) Frederikssund Stadion
4
-
0
634557
02-10 2022
Kl. 09:45
Ishøj IF LSF Ishøj Idrætscenter
2
-
5
634559
02-10 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Vallensbæk IF Ølstykke Stadion
1
-
5
634561
ti
04-10 2022
Kl. 17:15
Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
3
-
4
634555
on
05-10 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold LSF Greve Idræts Center
0
-
8
634563
08-10 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
8
-
0
634564
08-10 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion
4
-
2
634562
09-10 2022
Kl. 10:00
BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
11
-
0
634565
09-10 2022
Kl. 12:00
LSF Frederikssund FB Smørum Idrætscenter
3
-
1
634566
09-10 2022
Kl. 12:00
BK Avarta (1) Stenløse BK Espelundens Idrætsanlæg
8
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind